Opinie o ZESPÓŁ BUDOWLANY "TEAM-BAU" ADAM KOŚCIOŁEK w Radomsko

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ZESPÓŁ BUDOWLANY "TEAM-BAU" ADAM KOŚCIOŁEK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZESPÓŁ BUDOWLANY "TEAM-BAU" ADAM KOŚCIOŁEK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZESPÓŁ BUDOWLANY "TEAM-BAU" ADAM KOŚCIOŁEK w Radomsko

Karol Nowy wpis

A to nadal firma ma problemy finansowe ?

Małgorzata Nowy wpis

@anonymous, z Twojego komentarza wynika, że pracowałeś w firmie ZESPÓŁ BUDOWLANY "TEAM-BAU" ADAM KOŚCIOŁEK. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy? Jakie były plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Oszukany, rozumiem, że chcesz wyrazić swoją opinię, ale nie obrażaj w niej proszę innych osób. Część Twojego wpisu może zostać usunięta przez administratora - zachęcam do zapoznania się z regulaminem obowiązującym na forum (https://www.gowork.pl/regulamin ). Co możecie jeszcze powiedzieć o tym pracodawcy? Jak atmosfera w firmie?

anonymous Nowy wpis
@Małgorzata

(usunięte przez administratora) i wyłudzacz

Oszukany Nowy wpis

"anonymous" co ty wypisujesz za bzdury, że mu się noga podwinęła. On od zawsze miał problemy finansowe tylko że ktoś kto szukał pracy i tam się zatrudniał nie miał o tym pojęcia dopiero w trakcie zatrudnienia się okazywało co to jest za krętacz.

Żenada co oni o tym człowieku piszą jak nie miał problemów płacił pieniądze na czas wypłacał zaliczki to go wszyscy uwielbiali i lgneli jak muchy do cukru ,jak człowiekowi trochę noga się podwineła to trzeba go zniszczyć ioczerniać to jest taki polski naród szkoda mówić Pracownik który w tej firmie pracował

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w ZESPÓŁ BUDOWLANY "TEAM-BAU" ADAM KOŚCIOŁEK się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Oszukany77

szukam wszystkich poszkodowanych przez firmę team bau z Radowska. Jest zawiadomienie złożone do prokuratury . sprawę prowadzi na zlecenie prokuratury w Radomsku Komenda Policji w Radomsku tel. 731777477

Oszukany

Zgadzam się z wszystkimi opiniami bo tez tam pracowałem i zostalem oszukany przez właściciela tej pseudo firmy cym bau. Jak PIP nic nie jest wstanie z tym zrobić to może Urząd Skarbowy zamknie to dziadostwo. Tam ciągle zgania się nowych robotników bo poprzedni nie dostają umowy i co za tym idzie więc odchodzą. Niech skarbowy sprawdzi ile osób i w jakim czasie realizowało daną robotę. To nie wina pracownika ze nie ma umowy kilka osób które zna fakty mogło by być dobrymi świadkami w US.

katia

Czy ma ktoś do niego nu tel.?

Pracownik2
@katia

Jest na stronie internetowej

katia

Dzięki już znalazłam i nawet odebrał jak by ktoś chciał to (usunięte przez administratora)

Pracownik2

Najgorsze jest to, że nadal pieniędzy nam nie zapłacił i już chyba nie zaplaci. Czy w końcu ktoś z tym oszustem zrobi porządek.

Zbyszek

najwieksza (usunięte przez administratora) w woj. lódzkim.OSTRZEGAM!!! wszystko robi nic nie konczy!!! nie wsopmne o zaleglosciach pensji za kilka miesiecy!!!

super pracownik

najwieksza menda i zlodziej na cale Radomsko moge cala liste ludzi podac co wisi kase ale nie wiem czy by sie to tu zmiescilo, a inspekcja pracy nic se z tego nie robi trzeba sprawe oddac do uwagi!

Pracownik3

Niestey kiedyś to była fajna firma, ale nasz szef zaczął myśleć nie tą głową co potrzeba. Pieniędzy już nie odzyskamy, ponieważ jak pracujesz na czarno to poprostu wcale Cię tam nie było. Szef wybrał wakacje z księgową zamiast myśleć o wynagrodzeniach dla swoich ludzi. Przyszli pracownicy nie dajcie się oszukać .pan A... pięknie potrafi mówić na początku, a później też pięknie tylko kłamie.

Odradzam podjęcia pracy w tej firmie. Od trzech miesięcy nie wypłaca pracownikom wypłat,obiecywał umowy o pracę i wypłatę zaległych pieniędzy jak tylko dostanie gotówkę za całe zlecenie.Projekt zakończony ,gmina wypłaciła mu całą kwotę a ten złodziej nie odbiera telefonów od swoich pracowników.Ludzie po trzech miesiącach pracy zostali z niczym.Przyjmuję ludzi do pracy na czarno bo wie że nic mu nie mogą zrobić,mam nadzieję że urząd skarbowy i prokuratora się nim zainteresują(źle wykonane zlecenia i łapówki)

Zostaw merytoryczną opinię o ZESPÓŁ BUDOWLANY "TEAM-BAU" ADAM KOŚCIOŁEK - Radomsko

ZESPÓŁ BUDOWLANY "TEAM-BAU" ADAM KOŚCIOŁEK
1.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • ul. Sanicka 169
    97-500 Radomsko