F.H.U. Kamelia

Stargard Szczeciński

Opinie o F.H.U. Kamelia

pracownica 2014-07-09 12:57:14
Nie dajcie się nabrać dziewczyny!! Na pierwszym spotkaniu pięknie mówią o umowie o pracę i na początek najniższej krajowej ( 1230 zł na rękę ) ale.....najpierw musisz się przyuczyć. Przyuczanie polega na pracy przez 8 godzin.Bardzo ciężkiej pracy-sklep mały ale mnóstwo towaru więc jest co robić.Ale nie o to chodzi. Na początku słyszysz że dostajesz za to "przyuczanie" ... 4 zł na godzinę. Zaczynasz pracę i....pracujesz i pracujesz i pracujesz za 32 zł dziennie. A po kilku tygodniach kiedy w końcu pytasz kiedy dostaniesz normalną stawkę słyszysz że ....im się nie opłaca zatrudniać takiego pracownika jak ty bo nic nie potrafisz. I znajduje się kolejna naiwna która pracuje za 4 zł na godzinę kilka tygodni a następnie albo sama rezygnuje albo oni rezygnują z niej. I tak za kilka złotych mają naiwne dziewczyny które za wszelką cenę chcą pracować. Tylko czy za taką stawkę?? Więc reasumując...ze szczerego serca odradzam pracę w FHU Kamelia .
Zostaw swoją opinię o F.H.U. Kamelia - Stargard Szczeciński
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Kamelia