RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

A mnie rodzi się tylko jedno pytanie. Jak Kamil był wstanie sie podpisac pod tym komentarzem, to dlaczego Ty nie masz tyle odwagi? Jeżeli masz jakies informacje, że ktoś Ci coś obciął to wiesz do kogo powinieneś napisać. a rzucanie oskarżeń w anonimowej wersji jest trochę słabe. Paweł

gość

1. jesli ktos nie wbije sie do pracy to juz jego problem. bo kazdego obowiazkiem jest pamietanie o wbiciu sie na inwentaryzacje. no chyba, ze przyszedl rekreacyjnie to juz inna sprawa. wiekszosc ludzi chce zarobic i pamietaja o tym. tak jak wczoraj u Natalii na Auchanie. Da się tak robic z wbiciami? da się tylko tobie sie nie chce zabolu. 2. Wiekszosc osob przyszla tu do pracy i zarobic, wiec jesli maja przerwe 15 min. to sobie ja tak zorgaznizują, zeby sie zmiescic w tych 15 min. a zaczym dojda do laptopa to bedzie z 20 coś minut. czemu wy (liderzy) tylko macie w przerwach rowne 15 min wpisane? dziwne. tak samo z godzinami. trzeba zapisywac godziny wbicia/wybicia , bo nieraz lubicie je skrocic. i juz ktos bedzie mial mniej wyplaty. jak wam sie tak bardzo nudzi to maszynki do reki i liczyc a nie robic jaja z ludzmi. i nie mow mi, ze NIGDY tego nie bylo, bo bedziesz bardziej smieszny niz jestes. pzdr.

Kamil

1. Gdy jest inwentaryzacja 20+ osob wbijając was do pracy wszystkich naraz parę osób zawsze nie wbija się do pracy. 2.Tylko jak idzie parę osób na przerwę to nigdy nie wracają wszyscy razem, nie wszyscy wybijają się równo na przerwę bo np. Chcą skończyć strefę.Osoba która bd czekać aż wszyscy wrócą spędzi tam prawdopodobnie 1h, w tym czasie połowa osób wróci która trzeba się zająć bo np czegoś nie wiedzą, chcą dopytać. Wystarczą małe litery ;) Pozdrawiam Kamil 2.

ryryryyr

rowniez jestem za tym, zeby ktos stal przy wejsciu/wyjsciu z hali i tam wbijal/wybijal na przerwe. skoro chcecie sie liczyc z przcownikami wiec zacznijcie cos w tym kierunku robic. z fartem.

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

gość

uderz w stół a nożyce się odezwą. winny sie tłumaczy. teraz tylko tak koloryzujesz,ze jest wporzadku (usunięte przez administratora)

Kamil RGIS

Czytam i czytam sobie komentarze , stawka jest jaka jest , przerwy nie raz nie ma po 4H bo jak widzę że inwentaryzacja się skończy za 1h to jaki jest sens? Przerwa jeśli na nią nie pójdziecie i tak jest wam doliczana do godzin pracy.Jak ktoś podejdzie i powie że potrzebuje ją nie widzę żadnego problemu żeby na nią poszedł ale wystarczy zapytać. Proponuje się zastanowić najpierw jak sumiennie wypełniana jest Wasza praca a potem miejcie pretensje. To jest firma w której się liczy , no ale jak ktoś nie potrafi dodać 2 + 2 to o czym rozmawiamy , lepiej mieć pretensje do całego świata. Czemu duża część osób jest prawie na każdej inwentaryzacji? Z niektórymi nie zamieniłem ani jednego słowa a są kiedy tylko chcą , robią tylko to co do nich należy , zawsze są mile widziani.Ktoś napisał że dostał 1 inwentaryzacje przez 2 tygodnie , poproszę o nazwisko na maila to napiszę ile byłeś/łaś w tym terminie dyspozycyjny/a (jak ktoś wysyła dyspozycyjność na 2 tyg i jest dostępny przez 1-2 dni?). Pracy wbrew opiniom tutaj obecnych jest coraz więcej i wciąż przybywa. Nie zdecydowanych zapraszam do współpracy. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania kwolanski@rgis.com.pl Pozdrawiam Kamil

gość

luzie przychodza i odchodza jak widza, jaki syf w tej firmie jest. liderzy traktuja cie jak g&&&&w&&no jak im nie wchodzisz do zada. jednemu woda sodowa uderzyla do glowy co to on nie jest. k.w. jakby mogl to by wogole na przerwe ludzi nie wyposzczal po 4h. jak sie zapytasz kiedy bedzie to z taka laska ci odpowiada i z taka mina "jak wogole miales/as czelnosc o to zapytac" nie polecam tej pracy. juz lepiej pracowac w tesco ciagle jest nabor, robisz za 6.40 ale przynajmniej masz ją ciagle, stale godziny i pewny grafik. a tu? wysylasz dyspozycyjnosc na najblizsze 2 tyg. i przez te 2 tyg. okaze sie ze masz 2 inwentaryzacje? co to jest? chyba zeby starczylo na piwo z kolegami. duzo ludzi tak mowi.

x

;-) dajcie spokój z tym rgis-em, chętnych za wielu nie ma skoro, niemal codziennie pojawia się ogłoszenie,

kamilek wentylek

frajerów do takiej pracy to jest pełne popatrz ile jest wejść na każde ogłoszeni e na gun tree po po godzinnie zostaje wycofane ogłosznie bo tylu jest chętnych w każdym razie wolałam iśc do pracy na kase w tesco mało płacom tylko 8. 5 brutto lecz jest jeden plusik pewny grafik i wiem kiedy popracuję i ile godzin a i tak lepiej wychodzę niz te duże wypłaciki w GIS R i po co tyle jęczycie po miesiącu już wiadomo o co biega a jak przyjdziecie do nas na inwentaryzacje to zobaczycie jak wami pokieruję i odegram się na za to jak mnie traktujecie

profesjonalna?? nikt nigdy nie wie ile bedzie trwala. niedawno bylo tak,ze jechalo sie do pracy 2h, potem 3h w pracy i kolejne 2h stracone na powrot... w sumie 4h na dojazd i 3h w pracy, interes zycia. godziny dojazdu bez platne. zarobilo sie 21zl. i noc stracona.

x

no ja też jestem tego zdania że powinni umieć przewidzieć czas pracy, ale niestety nie potrafią ;-(

x

nie uprzedzają, bo sami nie wiedzą jak długo to może trwać ;-) sam byłem na inwentaryzacji która miała trwać na magazynie 2 godziny, i 5 na sklepie a w rzeczywistości 5 godzin to był sam magazyn plus sklep, na magazynie pojawiło się sporo palet których rzekomo miało nie być. Tak jak mówię nie da się nic określić na 100%, inw. carrefour-ów to średnio od 4 godzin do 6 maksymalnie, chyba że nie zjawi się dużo ludzi to jest szansa na popracowanie dłużej.

x

inwentaryzacja może trwać 2 godziny a może i 6 zależy jaki sklep i ile ludzi umawiają na daną inwentaryzację. Najkrócej inwentaryzuje się butiki około 3 godziny sam sklep, no i magazyn 1 godzinę lub 2, zależy ile jest towaru. markety od 4 godzin do 5-6. Generalnie jest to praca dla ludzi o mocnych nerwach, bo monotonia i nuda to motto tej pracy ;-)

zadowolony

nauczcie się lepiej liczyć a nie narzekajcie nikt was do firmy nie ciągnął siłom najlepiej to siedzieć nic nie robić i nabijać jak najwięcej godzin a najpewniej jeszcze to czekać na dalekie wyjazdy lecą premie wyjazdówki i tak można nic nie robiąc wyjść grubo ponad sto złociszy za nockę

xxx
@zadowolony

ta stówke. chyba 1 albo 2 razy w miesiacu zarobisz tez mi kokosy, rzeczywiscie nic tylko siedziec w tej firmie dozgonnie i czekac na OKAZJE. powodzenia.

x

na żadne dodatki, zwroty za dojazd nie ma co liczyć , sam w swoim zakresie masz dojechać do pracy, no chyba że jest inw. wyjazdowa czyli poza Kraków wtedy cie dowiozą busem, ale jak skończysz pracę nie jest powiedziane że od razu będziesz wracał busem do Krakowa bo trzeba będzie czekać jeszcze na liderów którzy zamkną inw, a to niekiedy trwa i 2 godziny. Praca w tej firmie to porażka, nie polecam, nie zarobisz a się urobisz za marne grosze. Szukajcie czegoś innego tu szkoda czasu i zdrowia.

ona...

Nie raz to nawet 4 godziny nie pracujesz :)Raz byłam na jednej co pracowałam niecałe 2godziny(w Bonarce),ale najlepiej harytatywnie pracuje grupa Tarnowska dojazd do Krakowa średnio z 2godziny ,powrót 2 godziny czyli 4 godziny za free a ostatnio pracowali z 3,5godzinki w krk.Nie licze jeszcze tego ,że na miejsce zbiorki każdy musi jeszcze tam w Tarnowie dojechac.Podziwiam i pozdrawiam grupkę Tarnowską i harytatywnych.

podstawa jest^^ nie raz wychodzi, ze za 5 zl robisz za godzine.

skoro oni wymagaja od nas DOBREGO aph to niech kazdego dadza na palete z wodami, bo tam od razu idzie to wyrobic a nie ktos liczy rozne badziewia na singlu, ma syf na polkach jak wyciagnie rzeczy i przylaza po wynik a potem jeszcze wielkie oczy i halo, ze tak malo. i jak tu to wyrobic? chyba, ze na chybi trafil wpisac liczbe i liczyc reszte a potem podejda po aph to zadowoleni. zacznijcie rowno ludzi traktowac. a nie rumunskie przydupasy dostaja cacy strefy, ktore idzie od kopa od razu policzyc gdzie wszystko jest ladnie poukladane. krakowska grupa zaczyna sie sypac. nie polecam.

lol

ktos wczesniej napisal, ze jak sie przypadnie o gustu liderom to ma sie wiecej inwentaryzacji - PRAWDA! jesli jestes typem lizacza to ta praca jest dla ciebie. szczegolnie jesli podlizesz (usunięte przez administratora) prowadzącemu K.W. gosc pozjadal rozumy. bylem pare razy i zrezygnowalem, nie dosc ze szkoda czasu to jeszcze ta cala diete za droge ci nie policzy jak nalezy. zenada. a pozniej wielkie tajemnice, gdzie reszta wyplatty. krakowscy liderzy-porazka.

ONACgab

Ano porobiło się źle.... dawniej liderzy jezdzili służbowymi samochodami a teraz firma tnie koszty kosztem czasu pracowników i liderów wysyła z audytorami co za tym idzie że rzeczywiście stawka nieraz wychodzi 5 zł nawet i mniej na godzinę .Obiecują złote góry na Kauflandach ,ale rzeczywistośc będzie taka sama czekanie na liderów średnio 2 godziny, pracy z góra 5 godzin tak ,że kokosów nie zarobimy,ale obiecanki cacanki.

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 16 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.