RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Byłem na tzw. szkoleniu, dowiadujesz się o wymaganiach ale gdy zapytasz się ile można zarobić na rękę pracując cały miesiąc nie uzyskasz żadnej odpowiedzi, osoba szkoląca twierdzi że nie wie. Zaiste zabawne !!!

eva

Pracowałam w tej firmie za granica i szczerze polecam tego pracodawce. Profesjonalne podejście do pracownika i świetna atmosfera, aż chce się wracać.

Kolejna typowa praca dorywcza. Dostaje się grafik i mimo że wypełnisz wszystkie pola i odeślesz odrazu i tak dadzą 2, 3 dni w miesiącu. Jak chce mieć na piwo, colę to polecam. Z powyższych czy poniższych komentarzy sugeruję, że chyba niektórzy lubią pracować za 100 zł miesięcznie.

emeryt

nie polecam .firma jak pisali poprzednicy nie liczy sie z pracownikami.tam panuje zasada" nie ma nikogo niezastąpionego" .płace sa kiepskie a limity do premii nieosiągalne i na dodatek co roku zwiekszane. zdecydowanie odradzam

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

v

ta firma to masakra. panuje tam zasada "pracownik to smiec-jak ci nie pasi to(Usunięte przez moderatora)" nie polecam

Kuba
@v

o Tobie to też nie najlepiej świadczy że robisz tyle błędów

n

Jedna wielka lipa.Od momentu kiedy ITC polska ksieuje to firme jest masakra.Ludzie rekrutuja sie i zaraz uciekaja. firma ta wyznaje zasade "nie ma ludzi nie zastapionych" nie nejlepiej to o niej swiadczy

Magda

Po przejsciu z rozliczeniem pod posrednika wszystko jest na NIE!! Trzeba jezdzic do posrednika podpisywac kwitki i umowy a zawsze wszystko to bylo zalatwiane na miejscu. Poza tym stawka godzinowa jest nizsza niz byla.

Alicja

wszytko jak najbardziej na TAK!! może się wydawać ze robienie inwentaryzacji jest nudne bo tez tak myślałam- nic bardziej mylnego , nie ma czasu na nudne i pracuje się świetnie przynajmniej mnie :) Szefostwo też okej :)

Artur

Pracodawca na najwyzszym poziomie nie da sie ukryc polecam

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.