RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

HMMMM

Dzień Dobry, Mamy nowy rok 2014 i mamy w związku z tym również nowe zasady funkcjonowania. Po części większość z Was została już wdrożona w nowy system umawiania na inwentaryzację. Od początku, piszę tego maila, aby wyjaśnić jak ma to działać. Nie wiem czy wszystko zostało wam jasno wyjaśnione, ale spróbuje jeszcze raz. Dochodzą mnie słuchy i w mniejszym stopniu maile i telefony, że jesteście nie zadowoleni ze zmian. A więc zacznijmy. Nie ma już (usunięte przez administratora)i wszelkie układy z nią przestały działać, ponieważ ja o nich nic nie wiem. Nie oznacza to, że jak będę o nich wiedział to będą one dalej funkcjonowały. Preferuję sprawiedliwy system działania i każdego z Was traktuję w ten sam sposób. Nie ma dla mnie równych i równiejszych.Pamietacie hehe i co wy na to?????

nie polecam grupy krakowskiej. jeden na drugiego patrzy i czeka, zeby mu sie noga podwinela. zamiast rgis to nazwa tej "firmy" powinna byc WAZELINA Sp. z o.o.

amulet

warunki i atmosfera coraz gorsza, a efekty nowych działań widac- kauflandy out, a i inne sklepy powoli tez jeszcze rok moze dwa i RGIS bedzie R.I.P pozdr

teri

Nir chodzi (usunięte przez administratora) o zazdrosc tylko o elementarne standardy postepowania i zachowania a takze o elementarna uczciwosc i przzwoitosc czego tu nie ma i tyle w temacie pozdr

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

Alonzo

(usunięte przez administratora)ak wam nie pasuje to po co gacie prujecie? Nie pasuje wam to czy tamto to jazda do innej roboty. Jak widzę jakie osoby przychodzą do pracy i jak liczą to włos na głowie się jeży. Jak czytam te wasze żale to tylko świadczy o waszej durnocie. Czy was ktoś do tej firmy na siłę zaciągnął ??? Ogarnijcie się trochę. Nie ma w Krakowie Lidera który byłby zły a jak ktoś komuś zazdrości to proszę... można aplikować i się wykazać !!! Zwykły pogański naród !!!

Regisowiec

a mnie tam nowy system odpowiada. wydyłam dyspozycyjność i wiem ile pracy i gdzie bede miał na nastepne 2 tygodnie. wtedy moge isc znalesc cos nowego albo innego w tym czasie, kiedy mam wolne. faktycznie czasy dosjazdu w malopolsce sa nie platne i to jest straszna lipa, ale w sumie to taka umowe podpisalem. moze mam fart bo mnie nie chcieli wziac do nowego sacza wiec nie jestem rozczarowany.

dobrze ktoś napisał. Poczuł wybicie się z liderów i od razu woda sodowa mu uderzyła. jaki to on nie jest. dobrze, że już zakończyłem współpracę. Pozdrawiam ludzi, bo są całkiem w porządku (niektórzy).

stefan

Gruby kolo to nieporozumienie chociaz jak przejdzie i zafaluje bioderkami - wszyscy pedzie marza o takim szefie Pozdr

do jelonka

Jelonku osobiście odmówiłam wyjazd do N.S,bo szanuje swój czas za 3,11 postanowiłam nie pracować(nie po to studiuję).Pracę traktuję jako dodatkowe źródło dochodu.Dawniej za kadencji M.M.człowiek był traktowany na równi i szanowano jego czas. Jakby obecny szef był OK to człowiek mógłby jechać nawet za te 3,11.Znając życie dostałam bumelkę bo teraz nie uwzględnia się 72 godzinnej odmowy pójścia na inwentaryzację.

Roland kilka miesięcy temu było dobrze, bo Szefowa (pozdrawiam M.) liczyła się z ludźmi i szanowała ich czas pracy i miała inne nastawienie. Odkąd "szefem" jest taki jeden to wszystko się pozmieniało na gorsze niestety. Wpadł ze zmianami, bo chce drugą Warszawę w Krakowie zrobić. Albo on odejdzie albo ludzie i wtedy będzie koniec grupy krakowskiej.

lolik511

a może drugie Siedlce? Nie wiem czy mówimy o tej samej osobie? U nas teraz nie jest zbyt lubiany, za bardzo zadziera nosa

jelonek

o po co jeździć do N sącza jak ktoś chce to oczywiście ale nikt nie musi dają wam pracę a wy marudzicie najlepiej to robić co innego no nie

pracownik rgis kraków

stawka 8,5 nie ma szału jak jedziesz na inwentaryzacje w małopolsce nie dostajesz diet ani za drogę np N.Sącz 2,5h w jedną stronę+2,5h spowrotem.Czekasz na rozpoczecie inwentaryzacji 1,5h czekasz na zakończenie inwentaryzacji2h ( na liderów co zamiast jechac samochodem słuzbowym (usunięte przez administratora) do busa).A ty za darmo 8,5h poświęcasz swojego czasu.A co najlepsze inwentaryzacja trwa 4-5h.42ZŁ podziel przez 13,5h(5płatnych+8,5h za free)3,11zł za gozinę to rzeczywiście pieniadze godne dla człowieka.

byly pracownik

nie wiem jak do was ale do mnie skoro z nimi nie mam już nic do rzezy przysłali mi abym wysłał aplikacje do bycia asystentem grubego wszyscy wiedzą o kogo chodzi wiedziałem ze tak sie skończy parę telefonów i wiem co gruby wyprawiał w siedlcach bo z tamtad go odesłali do nie zgdniecie gdzie do Krakowa więc powiem wam jak to sie skończy lepiej nie gadać jedno co mają OK to stawkę gdzinową mają nowhych (usunięte przez administratora)

byly pracownik

nie rozumiem czego WY chcecie nikogo z Was nikt nie zmuszał do pracy przekonajcie się jak was traktują w innych firmach a poza tym można zbajerowac całkiem fajnie i jeszcze nic nie kumające laseczki

ZXY

Dobrze opisałeś to jak wygląda i ile się zarobi. w tej firmie nie ma szacunku dla ludzi z Krakowa. Siedzi się te 2h charytatywnie czekając aż łaskawie "liderzy" skończą liczyć towar,który nie wchodził z kodu (zamiast jeden usiąść i zacząć wbijać te kody jak już widzą ile go się uzbiera) to wolą pod koniec gdy wszystkich już wybiją z pracy, dopiero zacząć wprowadzać ten towar gdy jest go już STERTA. wiadomo też, że są lizusy liderów i oni wtedy nie zostają wybici(bo nawet ich nie chcą wybić) więc liczą sobie pomału (skoro nie są wybici to muszą jak najdłużej to robić wtedy "wiecej" o te pare groszy zarobią) a reszta ludzi już wybitych siedzi na sklepie jak bezdomna. wypłata z tej pracy wystarczy na pokrycie kosztów dojazdów przez miesiąc. Dobrze,że już nie mam nic wspólnego z tą firmą. NIE POLECAM GRUPY KRAKOWSKIEJ.

joł

jak Cię zwolnią to nawet o tym nie informują, sam musisz się domyślić ;-) (usunięte przez administratora)

polak potrafi zapomniałes doliczyc dojazd na miejsce zbiórki,POLAK TO JEDNAK HARYTATYWNY jest....heheh

polak potrafi

7,5/8,5 stawka dzienna/nocna np.wyjazd na terenie małopolski nie płatne godziny w autobusie N.Sącz 2,5h w jedną 2,5h spowrotem(nie płatne).do 2h czekasz po zakończeniu inwentaryzacji az liderzy zakończa ją (nie płatne)ok 7h nie płatnych .W porywie szału z 4h nocne 34zł+1h dzienna 7,5.Zarobisz 41,50 pomnóż sobie przez liczbę godzin płatnych i niepłatnych 41,5/12h=3,45.Za 3,45 to tylko POLAK potrafi pracowac..hehehehehe

byly wolontariusz

kraków praca osobiście odkąd nastał gruby to tragedia ekipa farniarksa sie całkowicie posypała jak była poprzedniczak to cały roczek znaczy się 2013 było całkiem dobre obłożenie a poza tym jak mówi jeden zgredzik z krakowskiej ekipy nikt to pracy nie zmusza on podobno pamięta lata co to miał przymusowy nakaz pracy a poza tym traktowac jak pracę dorywczą faktycznie chodząc na noce można sie nieżle zaopatrzyć np wymienić stare obuwie na całkowicie nowe powynosić rożne rzeczy no i to jest ten dodatkowy plusik całkowicie bardzo dobry dodatek nie mówiąc o konsumpcji na miejscu

W Krakowie szef traktuje ludzi poniżej wszelkiej krytyki. Straszy,nie liczy się z nikim.Prezentują taki poziom, że nie wypada tak traktowac pracowników jak i liderów. Normalny pracownik jest zapchaj- dziurą, kiedy "stali" nawalą. A do tego donosicielstwo ,potwarze ,ale dla niektórych to jedyny sposób, żeby załapać się na listę. Dzieje się tam coraz gorzej, stawki, po przeliczeniu na godziny coraz niższe ale leaderzy premie dostają.

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.