RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

Opinie o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.

celina

zdecydowanie nie polecam= może faktycznie lepsza taka niż inna, ale pracownicy traktowani jak tania siła robocza, której nie wolo podczas pracy sie odezwać do drugiej osoby, siedzisz na zimnej i brudnej posadzce i prawie liżesz podłogę żeby dostać sie do najniższego regału i policzyć towar, albo stajesz na dwóch lub trzech skrzynkach-to zależy ile masz wzrostu-i patrzysz kiedy fikniesz -inwentaryzecję dostajesz kiedy WIELKI PAN zdecyduje chyba że mu włazisz w całości u (usunięte przez administratora)to pójdziesz ludzie sa traktowani nie równo- sama załoga nie mam zastrzeżeń- jeśli lubisz być traktowany jak (usunięte przez administratora)TO.....

cycu

Nowego szefa grupy krakowskiej zapomnieli przeszkolic z Savoir vivre,ale takie czasy .Masz rację,że lepsza praca taka niż żadna,dobrze chociaz że wiekszośc ludzi tam pracujących jest w miarę normalna.

kos

Nie polecam RGIS KRAKÓW-jak nie masz układow nie licz na więcej inwentaryzacji niż 1.A dostepnoś musisz dac.

kucyk

Nie polecam .(usunięte przez administratora)

KOL
@kucyk

Nie polecam grupy krakowskiej

Audytor

Kontakt bardzo sprawny, szybko odbył się kurs, podpisanie umowy na podstawie linków, więc nic nie trzeba wysyłać pocztą i drukować.

Na wszystkie pytania dostałem wyczerpującą odpowiedź

anka skakanka

Typowa praca dorywcza 8,5 netto stawka nocna,7,50 stawka dzienna. Wprowadzono nowe zasady, dostajesz,, grafik pracy"(w sumie nie można to nazwać grafikiem pracy tylko grafikiem dostępności, w który wpisujesz dni w których możesz pracować ).Nawet jak wypełnisz wszystkie pola i odeślesz od razu nie jest powiedziane, że dostaniesz inwentaryzacje .W styczniu na 16 inwentaryzacji dostałam 1 - TK MAXX w Krakowie ,gdzie pracowałam 2,5 godziny .Zarwałam noc zarobiłam 21,25 :D od tego ITC odejmie mi 6zł na ubezpieczenie obowiązkowe zostanie mi 15,25 jakbym odjęła bilety na dojazd to okazało się ze pracuję za friko. Aha jeszcze może się okazać, że jak zrobisz błąd może ciebie (usunięte przez administratora)wyrzucić z inwentaryzacji.

Haiaczi

Praca dobra dla ludzi którzy chcą zarobić na piwo i może na paczkę papierosów, jeśli tam idziesz to nie słuchaj bredni które mówią, że będziesz pracować 4 dni w tygodniu. Sama praca monotonna , nudna. Liderze w większości w porządku , da się z ludźmi dogadać poza wyjątkami (usunięte przez administratora). Ogólnie nie poleciłbym nikomu pracy w RGIS, no chyba że nie masz innego wyjscia, i chcesz zarobić na wyjście na imprezę.

anonimus

Pracowalem w tej firmie we Wroclawiu. Wzglednie nie mozna nazekac. To jest typowo dorywcza praca i tak tez sie nastawialem. Na inwentaryzacje przychodzilem 5-6 razy w miesiacu ekipa bardzo fajna i atmosfera o ktorej pisza poprzednicy nie jest zla menagerowie sa mili i nikt na nikogo nie krzyczy. Odpowiadam odrazu na pytanie nie nie mialem tam nikogo znajomego. A zrezygnowalem bo mam teraz stala prace. Powodzenia

www

żenada, trzymajcie sie z daleka od tej firmy jeśli szanujecie swoje zdrowie,cenny czas i samego siebie ,ludzie pracujący tam na kierowniczych stanowiskach maja bardzo duży problem z własnymi wybujałymi ambicjami, a pracownik to niewolnik, ktoremu nie wolno sie nawet odezwac, koszmar w najgorzym wydaniu, (usunięte przez administratora) stac pania na lepsza pracę;)

Domi

Praca w miłym towarzystwie. Na początku pracy już dostałam wyjazd poza województwo a w następnym miesiącu za granicę. Praca bywa czasem ciężka ale w miłym towarzystwie przy muzyce idzie sprawnie i szybko :) POLECAM

majunia

Ja pracuję w RGIS w Holandi. Nie jest to oczywiście spełnienie marzeń i jak wszystko również ma swoje plusy i minusy. Jednak jestem zadowolona, wypłaty nie są niskie, atmosfera w pracy fajna. Dodatkowo dodam, że miałam doświadczenie z inną, polską firmą inwentaryzacyjną i RGIS przy tym jest jeden z najlepszych.

na tym teście z figuJr geometrycznych nie zdązylam w ciągu 5.5 minut obliczyć wszystkiego z sześciu stron ale mój wynik był najgorszy wśród pozostałych uczestnikow 22pkt. jednak zmiescilam się w przedziale. Potem była nauka na skanerze i przeszliśmy do testow praktycznych na których wypadłam bdb. skonczylam jako trzeci uczestnik. Szkoleniowiec to bardzo mloda sympatyczna pani o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Liczenie w nocy przez 8 h plus dojazdy w zależności od terenu to ok. 9h to jest ciezki kawal chleba. Ale można zarobić tylko trzeba częściej jeździć.

?

Ja doradzam wszystkim trzymać się jak najdalej od tej firmy. Znam osoby które w niej pracują i jak słyszę co się tam dzieje, to nóż się w kieszeni otwiera. Człowiek jest traktowany jak maszynka do liczenia. Z powodu dużych problemów na rynku pracy wykorzystują do maksimum ludzi. Organizacja niektórych wyjazdów integracyjnych to parodia. Jeżeli macie jakąś alternatywę, to nawet nie myślcie o tej firmie.

?

Lubię inwentaryzacje, dobrze pracuje mi się w nocy, byłam na wielu w różnych supermarketach (Alma, Piotr i Paweł, Carrefour, Leroy Merlin itd.) Po wczorajszej nocce w Kauflandzie jestem zniesmaczona. "Grupa kierownicza" RGIS wyżej sra niż dupę ma, patrzą na ciebie z góry i tylko pouczają i pospieszają. Jestem naprawdę ugodową osobą, a wczoraj po raz pierwszy pokłóciłam się z pracownikiem RGISu (nie mogąc przetłumaczyć, że bez uporządkowania tego, co mam na półce, policzenie towaru będzie niemożliwe). Wolę pracować za 6 zł/ h w Jobmanie, aniżeli za (TEORETYCZNIE) 7-9 w RGIS-ie (ITC). Zdecydowanie nie polecam.

olo

nie ma takiej szansy anonim, koszty, tylko przez itc, czyli umowa śmieciowa

anonim w jakim miescie pracujesz

olo

to już firma koleżeńsko-rodzinna,nie ma co liczyć na częste propozycje pracy,jeżdżą sami znajomi

?

jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie masz znajomego lidera, nie masz szansy na prace,a tym bardziej nie licz ze będziesz tzw ekspertem itp

ANONIMOWY

Hej, praca jest nudna, ale jak nie patrzysz na zegarek to szybko leci. Odnośnie kadry zarządzającej na miejscu w sklepie, to zależy, jest kilka fajnych osób, oczywiście nie jest nią menadżerka. Gdybym był szefem tej firmy szybko by pożegnała się z tym stanowiskiem, ale chyba jest tam wkręcona po znajomości i robi to trochę za karę (bardzo niemiła). Musisz wyrobić określone APH, ale jak go nie zrobisz to nic się nie dzieje bo wszystko zależy jaki regał liczysz. Stawki godzinowe w nocy to niecałe 8,50zł netto. Dwa duże minusy to: 1. ochrona czasami potrafi przetrzymać Cię pół godziny bo tak się im podoba, szczególnie w Carrefourze w Galerii Krakowskiej za który nie dostajesz pieniędzy. Ochroniarze traktują Cię jak (usunięte przez administratora) 2. minus to czasami zdarzający się brak pracy o godzinie 3 rano, gdy musisz czekać na tramwaj 1,5 godziny w wyniku czego stawka godzinowa licząc czas od wyjazdu do pracy do przyjścia do domu na terenie Krakowa może wynieść około 6 złotych za godzinę. Pracę należy traktować jako dorywcza i nie przejmować się za bardzo tym co się dzieje w sklepie. A propos płatności - kasa jest na koncie 15 każdego miesiąca. Ps. za taką stawkę w nocy pracować może ktoś kto nie ma życia osobistego.

Popek

Pod jakim adresem znajduje się ich biuro w Chorzowie lub Katowicach?

Jak widzę walka pomiędzy broniącymi się pracodawcami i pracownikami jestem za pracownikami niestety pracodawcy są jak wredne (usunięte przez administratora) nie polecam takich firm które są dobre tylko dla znajomków

Zostaw merytoryczną opinię o RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 17 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RGIS Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o. o.