Opinie o DOBROWOLSCY Sp. z.o.o. w Wadowice Górne

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DOBROWOLSCY Sp. z.o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie DOBROWOLSCY Sp. z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOBROWOLSCY Sp. z.o.o. w Wadowice Górne

Jack

Czy ktoś się orientuje dlaczego pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Dyrektora Sprzedaży Tradycyjnej ? Co stało się z poprzednikiem ? Czy warto aplikować ?

DIDO

Proszę o informacje jak wygląda dział handlowy ( rynek tradycyjny - RKS, PH ) w firmie Dobrowolscy. Szukają osoby na stanowisko Dyrektora Sprzedaży TT

taka ja

Pracowałam , tam kilka lat ,lecz żadnego poszanowania pracownika. Gdy firmą rządził ich ojciec Dobrowolski, to schodził na dół i przynajmniej zapytał jak się komuś pracuje, czy się podoba atmosfera i praca. Teraz potworzyły się grupy ludzi dzielących się na pracujących i donosicieli, i po znajomości są dzielone premie , lub po tym która ładniej się uśmiechnie do kierownika. A jak to rodzinka to już jest nietykalna . Dziwne ze tego nie widza szefowie tej firmy ,lecz co ich obchodzi zwykły pracownik. Tak jest na każdym dziale ,a o gorze to nie wspomnę - więcej biurokracji niż pracowników na produkcji i rozbiorze, i gnębią tych ludzi na dole by urobili na ich wysokie pensje a pracownikom zostają tylko same ochłapy, i jeszcze gadka,, jak Ci nie pasuje to się zwolnij' 'Nie polecam.. stracisz tam tylko zdrowie i nerwy..

Robert
@taka ja

W swoim komentarzu wspomniałaś o premiach, które nie są sprawiedliwie dzielone. Skoro poruszyłaś ten temat, to mogłabyś dodać, na jaki poziom wynagrodzenia może liczyć nowo zatrudniona osoba? Chciałbym mniej więcej określić, ile można zarobić.

Fernando
@taka ja

Kiedy firma rządził ojciec była o wiele mniejsza. Mógł chodzić dogadać itp. Teraz zatrudniają z 1000 osób musieliby od rana do wieczora pytać każdego jak zdrówko więc bez przesady. Jako zwykły pracownik tego nie oczekuję. Robię swoje i do domu. Ważne ze jest umowa i kasa na czas.

AH
@Fernando

musisz niezle zarabiać skoro tak zachwalasz

Weronika

Mam pytanie- czy pracownicy Z M Dobrowolscy, otrzymują zniżki na produkty firmy?

Weronika2

Nie wiem gdzie Ty pracujesz ale ja mam znizke na miesco do Groszka. TO jest sklep obok firmy. Sa tez bony co miesiac na 100 zl do sklepu i na swieta po kilka stowek tez do tego sklepu.

AH
@Weronika2

kilka złotych przy zakupach to śmieszne

Czy rekrutacja na stanowisko Elektromechanik w firmie DOBROWOLSCY Sp. z.o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Z M Dobrowolscy? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Janka

Placa wg kodeksu.

Tom355

Pracowałem, wyjechałem za żoną ale wróciłbym gdybym mógł. Było spoko

@Tom355

Jak wyglądała Twoja praca w Z M Dobrowolscy? Nie piszesz nic o tym, na jakim stanowisku pracowałeś. Fajnie byłoby poznać więcej szczegółów.

moralista

@Jajko Jeśli nie ma podstaw do słabych referencji to z pewnością dobra firma nie będzie takich pisała!!

naszczescie niezatrudniony

beznadziejna atmosfera w pracy szczegolnie na magazynie. kazdy robi co chce nie ma zadnego przywodcy co by trzymal wszystko w rydzach. smrod chaos brak organizacji!

Jajko

Bardzo psują pracownikowi opinię po zakończeniu zatrudnienia. Dzwonią gdzie mogą i psują opinię. Tzw. Wilczy bilet w branży. Broń boże nie pozwalać na referencje od tej firmy.

PORAŻKA!!! Drugi raz przywiozłem im towar za pierwszym razem spędziłem 7h pod rampą bo zamówienie niby się im nie zgadzało. Dziś zapytałem „pana” który brał ode mnie dokumenty ile mniej więcej może potrwać rozładunek, ten oznajmił że 2-3 godziny. Po czterech godzinach zapytałem jak sytuacja w odpowiedzi usłyszałem ze dopiero mają zacząć rozładowywać... między czasie byli zbyt zajęci dłubaninę w nosach żeby cokolwiek powiedzieć ze rozładunek się przeciągnie... nikomu nie polecam rozładunku w tym miejscu...

litvin d

nie ma co pracowac czeba jak wszedzie zle nie ma ludzie robia po 20 pare lat i zawsze narzekaja ale widocznie nie jest tak zle bo dalej robi

@litvin d

Twój komentarz nie jest zbyt zrozumiały, czy mógłbyś go nieco rozbudować? Napisz proszę, czy jesteś zatrudniony w tym miejscu. Do tej pory nikt nie odpowiedział na moje pytanie dotyczące rodzaju umowy. Czy jest to zlecenie, czy umowa o pracę?

Kurnik

Jak pracownik dba o ich zyski to nawet tego nie doceniają mam żal Moje sugestie dla Z M Dobrowolscy: Nie szanują człowieka

@Kurnik

Rozumiem, że z tego aspektu nie bardzo jesteś zadowolony. A jak wyglądają pozostałe aspekty pracy w firmie Z M Dobrowolscy? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń oraz dodatkowych benefitów pozapłacowych? Zechciej nam proszę rozwinąć te kwestie.

Kurnik

Pracowałam na okresie próbnym u braci a ponieważ nie radziłam sobie z obsługą komputera a z klientem miałam bardzo dobry kontakt i osiągi finansowe dla firmy miałam też nie najgorsze ale dla firmy dobra znajomość komputera jest ważniejsza niż wszystko inne i nastąpił koniec mojej pracy a Powidz komputer

Jasiek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? W każdej firmie może zdarzyć się gorszy czas

Majkaibajka

Ja tam lubie wytwory od Dobrowolskich i nie będę narzekać :)

Czy są jakieś zmiany w Z M Dobrowolscy? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

włodek

Nie możesz liczyć na żadne przywileje możesz liczyć na 1700 plus wolne piatki przymusowe.

Pioter

Hej. Chciałem zapytać, co to za oferta pracy - kierowca C+E po terenie zakładu. Czyli? I może przy okazji ktoś podzieli się informacją, dlaczego w krótkim odstępie czasu ponownie szukają pracownika na to stanowisko? Kiepska robota? Dzięki.

Włodek
@Pioter

Kasa,niema czym jeździć wymagania dziwna atmosfera nie polecam.

PRACOWNIK
@Pioter

NA ROZBIOZE JEST BARDZO DOBRZE ZAROBKI SA OK. BO ZA 168 GODZ. 2800 NA REKE TAK I ZMIANA NA SUPER KIEROWNIKA PANA (usunięte przez administratora)CO Z LUDZMI ROZMAWIA A NIE JAK POPRZEDNI (usunięte przez administratora)

Jasiek

Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Nie ma idealnych firm, zawsze mogaąbyć czasy gorsze!

Hanna

@mięsko o jakiej kreatywnej księgowości mówisz? Możesz napisać dokładniej? Coraz więcej firm zatrudniania pracowników innej narodowości. Czy obecnie w firmie skład również jest mieszany?

mięsko

Odradzam osobiście. Od jakiegoś czasu przymierzają się do ludzi z zagranicy ale jest problem z książeczkami ukraińskimi , no i jeszcze ludzi w kadrach niektórych trzeba wymienić, bo nie każdy im podpisze kreatywną księgowość. Trzeba się też liczyć z tym, że teraz wypadki zdarzać się będą raczej na parkingu "w drodze do pracy", albo wypad.

Zostaw merytoryczną opinię o DOBROWOLSCY Sp. z.o.o. - Wadowice Górne

• Jak się pracuje w DOBROWOLSCY Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOBROWOLSCY Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOBROWOLSCY Sp. z.o.o.?

DOBROWOLSCY Sp. z.o.o.