Opinie o Mechanika Maszyn Maciej Falkiewicz Polsport Maciej Falkiewicz w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mechanika Maszyn Maciej Falkiewicz Polsport Maciej Falkiewicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Mechanika Maszyn Maciej Falkiewicz Polsport Maciej Falkiewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mechanika Maszyn Maciej Falkiewicz Polsport Maciej Falkiewicz w Zielona Góra

Aneta Nowy wpis

Jakie są tam stawki dla specjalistów ?

.... Nowy wpis

Dzień dobry chciałbym zapytać czy ktoś się orientuje czy obecnie poszukują do pracy w firmie mechanika maszyn Falkiewicz

Jasiek Nowy wpis

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, wszyscy znamy to powiedzenie. Firma jak najbardziej ok, polecam.

Myk Nowy wpis

Operatorzy ~ jeżeli jest tak Wam źle, zakupcie maszyny, pracy w przemyśle jest tyle że starczy dla wszystkich.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mechanika Maszyn Maciej Falkiewicz Polsport Maciej Falkiewicz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Janek

Tylko ten kto nic nie robi nie popełnia błędów. Ogólnie fajna firma nie ma co narzekać.

Witek

Uważam, że pracownik, który ma określone uprawnienia i umiejętności sam odpowiada za to co zepsuł!!

Maciej
@Witek

A kierownik odpowiada za to, że dopuścił.

No tak kasowanie opinii, Nie polecam tego zakladu, jezeli chcecie zobaczyc jak nie nalezy prowadzic firmy to śmiało ;) wszystko po najtanszych kosztach, radze omijać firme szerokiem lukiem, dwoch szefow i nie wiadomo kto podejmuje decyzje.

mf
@600

hmm, w końcu muszę jednak odpowiedzieć, bo strasznie mnie to boli jak taka osoba jak ty szkaluje moje imię. Faktycznie opinie zostały skasowane po interwencji mojego prawnika i zgłoszeniu tej sprawy na policję, gdzie toczy się śledztwo i mam nadzieje że niedługo spotkamy się w sądzie i wytłumaczysz to co tu napisałeś. Po pierwsze to co piszesz to jest pewnie forma zemsty za to że zostałeś prze ze mnie zwolniony, no ale jeżeli ktoś potrafi się spóźnić na drugą zmianę 2 godziny i bez przerwy się spóźniać chociaż jest się najgorszym pracownikiem , który kompletnie na niczym się nie zna (nawet z Lumelu ciebie wywalili ), człowiek który w ciągu 1 zmiany łamie 8 frezów fi8? gdzie jeden frez wystarcza na całą zmianę ! Człowiek który ustawia proces wykonania fazy łączącej 2 powierzchnie 6 godzin! w końcu i tak rano trzeba było to zmienić. W tej firmie pracuje w tej chwili 40 osób, jeżeli by było tak jak człowieku napisałeś to kto by tu pracował. Ciekawe ile już zmieniłeś firm i ile ich oczerniłeś, bo tacy nieudacznicy właśnie tak robią.

Maciej
@mf

Szanowny Panie MF, odniosę się tylko do jednego zdania, tego o złamaniu 8 (OSIEM) frezów na zmianie. Rozumiem, że można złamać jeden frez, ale wówczas powinna zapalić się "żółta lampka", po drugim powinna zapalić się czerwona i powinna zastać ustalona przyczyna, ale osiem złamanych frezów na zmianie przez jednego pracownika. To gdzie nadzór. Nie wystawia Pan sobie najlepszej opinii. To osoba nadzorująca zmianę zawaliła, a nie ten pracownik. Z Pańskiej wypowiedzi wynika również, że wspomniana osoba na niczym się nie zna i nawet z LUMEL-u ją wywalili. No cóż, LUMEL mógłby się obrazić w tym miejscu, ale zostawmy ten wątek dla LUMEL i jego prawników. Natomiast wróćmy do pracownika co to się nie zna na niczym. Stawianie takiego człowieka przy maszynie, po pierwsze, jest bardzo niebezpieczne i kończy się z reguły tak jak się skończyło, a po drugie, być może świadczy o desperacji pracodawcy. Tak czy inaczej, problem raczej na pewno leży w zarządzaniu. I widzi Pan, sprawa już nie jest taka oczywista.

Witold

Jaki jest powód, że taka cisza zrobiła się na forum?

Eryk

Czy zmieniło się coś w firmie? Ostatnio narzekaliście.

Diabeł

Stanowczo odradzam prace w tej firmie,

mf
@Diabeł

dlaczego?

Zostaw merytoryczną opinię o Mechanika Maszyn Maciej Falkiewicz Polsport Maciej Falkiewicz - Zielona Góra

Mechanika Maszyn Maciej Falkiewicz Polsport Maciej Falkiewicz
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Osadnicza 3
    65-785 Zielona Góra