MECHANIKA MASZYN - MACIEJ FALKIEWICZ

Zielona Góra

Opinie o MECHANIKA MASZYN - MACIEJ FALKIEWICZ

J200 2015-07-07 18:57:32
Miałem okazje pracować w firmie kilka miesięcy. Z mojego doświadczenia nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Firma prowadzona jest przez ojca i syna, którzy mają podejście "zarobić jak najwięcej przy jak najmniejszych kosztach min. kosztem zdrowia pracowników.Warunki pracy ciężkie - pracujesz w swoich ubraniach, zadymione, zapylone, brak wyciągów powietrza, nie są przestrzegane przepisy bhp. W firmie stosują najtańsze chłodziwo jakie znajdziesz na rynku, które uczula - wielu pracowników musi stosować maści sterydowe żeby pozbyć się swędzącej wysypki na całym ciele Umowa zlecenie przez pierwsze 3 miesiące i przedłużanie umowy co miesiąc. Stawka godzinowa waha się w granicach 10-13/h. Na plus to terminowe wypłaty w ostatni dzień miesiąca i świetni pracownicy z którymi miałem zaszczyt pracować, takich pracowników życzył bym każdemu pracodawcy. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak nie należy prowadzić biznesu w XXI wieku zapraszam do odwiedzenia firmy osobiście.
Zostaw swoją opinię o MECHANIKA MASZYN - MACIEJ FALKIEWICZ - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MECHANIKA MASZYN - MACIEJ FALKIEWICZ