Opinie o Kateusz Piotr P.P.H.U. Domel-X w Skarżysko-Kamienna

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kateusz Piotr P.P.H.U. Domel-X. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kateusz Piotr P.P.H.U. Domel-X na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kateusz Piotr P.P.H.U. Domel-X w Skarżysko-Kamienna

Xxx Nowy wpis

W pracy na samym początku nie ma żadnej pomocy od strony pracodawcy , pracownik jest zdany na siebie, Nie można liczyć na szkolenie tylko odrazu wrzucają na głęboką wodę , obarczają pracownika odpowiedzialnością za nieudana prace . Informacje ze strony pracodawcy co do wynagrodzenia czy godzin pracy nie pokrywają się z rzeczywistymi realiami . Pozdrawiam xoxo

Pracownik Nowy wpis

Ciężka praca śmieszne pieniądze

Xyz Nowy wpis

Witam. Czytam te komentarze i aż człowiekowi się robi przykro na sercu jak ludzie potrafią kłamać i wypisywać prywatne rzeczy w intwrnecie. Jak macie panowie problem do właściciela to takie rzeczy osobiście się zalatwia. Nie którzy chyba zapomnieli o kulturze. Znam (usunięte przez administratora), stara się by każdy klient wyszedł zadowolony i pracownicy również traktowani są dobrze. Nie ma opcji by ktoś pracował tam po nocach, firma jest otwarta do 17. Pozdrawiam

romek Nowy wpis

W Anglii czy w innym kraju, z pewnoscia wyzsze niż u nas, ale każdy o tym wie i każdy sie przyzwyczaił do naszych marnych stawek. Dobrze, jednka że sa pracownicy tacy jak wy któzy doceniają swoją pracę i pensję, wazne ze szef jest ok i nie zlaega z wypłatami.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kateusz Piotr P.P.H.U. Domel-X. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

ON Masz rację kasy mało ale jak mogłeś pracować do 12 w nocy, skoro zakład jest zamykany o 17. Pracuję w domelu już 7 lat i zostanę tam ile się da. Zarobki w Angli są dużo wyższe ale nigdy w domelu nie dostałem mniej niż 2000 zł.Piotrek K. ma swoje zasady i pilnuje ładu i składu.Miałem kiedyś problem w życiu prywatnym -zrozumiał nie wywalił mnie z roboty. W ocenie końcowej w sakli od 1-10 daję 9.

wolny

Pracowałem w domel.x i sobię chwalę ,szef jest ok.wypłata na czas i zaliczkę kiedy chciałem to dostałem.W firmie pracowałem od 8 do 16 jak każdy inny kolega i sobota wolna.Zarobek jak na SKARŻYSKO- 1900 zł. wyjechałem za robotą do angoli tam zarobki inne,ale kiedyś wrócę to chętnie zapytam o robotę . pozdrawiam

Wokulski

powiem ci Katek tak.Personel zmieniał się często,chyba że myślisz o tej lasce na kasie a o moim wykształceniu lepiej nie dyskutujmy bo zapytam cię o twoje.Pozdro dla żonki i wygryzionej z interesy szwagierki.

on

Pracowałem w domel x ,i powiem wam ile płacono 700 zł za miesiąc ciężkiej pracy ,niby na pół etat A pracowalem do 12 w nocy co drugi dzień Przez 5 dni w tygodniu Sami odpowiedzcie sobie na to czy warto tam pracowac

katek

Powiem Ci,że nic specjalnego. Zastanawia mnie tylko to,dlaczego piszesz swojego NICK - WOKULSKI.Zapewne pracowałeś w Wokulskim ,ale zbyt krótko lub niesumiennie i z tego powodu Twoja opinia jest taka a nie inna. Personel Firmy ma staż pracy wieloletni -coś o tym świadczy. Wypisując takie brednie,proponuję Ci abyś podniósł Swoje wykształcenie i zaczoł uczciwie pracować. Pozdrawiam i życzę Ci samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

WOKULSKI

A TY KATEK,CO JESZCZE ZROBIŁEŚ,PRÓCZ TEGO ŻE SIĘ DOBRZE WŻENIŁEŚ??

Zostaw merytoryczną opinię o Kateusz Piotr P.P.H.U. Domel-X - Skarżysko-Kamienna

Kateusz Piotr P.P.H.U. Domel-X
3.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Prezydenta Rp Ignacego Mościckiego 44
    26-110 Skarżysko-Kamienna