Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

..,..

tam sie jedynie zarabia na szparagach bo przy takiej pracy liczy sie doswiadczenie happacze to tam ladna kase potrafia przywiezc do polski

OFERTA

zabiore do motzow trzy osoby na termin 06.06.2014 chętne osoby prosze o kontakt (usunięte przez administratora) wyjeżdżam z leszna

vifi

Czy ktoś wie jak wyglądają zarobki w tej firmie? Są rynkowe czy powyżej /poniżej przeciętnej. I jaka jest atmosfera w zespole?

xsxsxs

Ma ktos termin na 7 lipca na borowki? Mi dzis przyszla umowa .;)

Serwisant

OK

Różne

Mateo wschod

Witam.. jutro wyjezdzam i mam byc na srode na wycinanie szparaga.. powie mi ktos czy warto jechac i czy jest robota??

mr

Witam,wiem ze teraz potrzeba ludzi na motzow bo dzwonia. Kto chetny niech dzwoni do Thiermanna. 3 tygodnie szparqag, a pozniej borowka lub truskawka, tak mi mila pani mowila.

lkll

jaka hala? niedlugo nastapia wielka wysiedlenia rczej n pole wyladujesz

lukasz

Sa ta jeszcze szparagi czy juz sezon sie zakonczyl?

@lukasz

Jakie szparagi tam od 2 tyg pola czyszcza ze szparagow nie ma co zbierac sezon maja konczyc ok 10 15 wiem bo bylam i srode wrucilam a bylam 7 tyg

kołobrzeg
@nu nu

szparagi kobiety na hali do kiedy sortują ,bo ja mam na hali w środę być ?

@kołobrzeg

ja bylam na hali na motzowie i mieli pomalu konczyc do 15 tak obstawiali a ci co przyjada maja isc na rzepke tam wszyscy mieli zjezdzac ci co byli 2 miesiace a nowych to bedzie z 1 lub 2 tasmy

szczotki do mycia plecow nie musisz zabierac

szczotki do mycia plecow nie musisz zabierac

luki

Te prysznice zamykane osobno czy jak(usunięte przez administratora)???

@luki

rozne lepiej wez mydlo w plynie

@marcin

Nie wiem jak u Ciebie na wsi ale u mnie w mieście używa się żelu pod prysznic :)

mordziak
@luki

prysznice nie zamykane, po mydło nie schylać się jak upadnie !!!

@mordziak

bo niektorzy tam juz siedza ponad 2 miesiace rozne pozniej przychodza mysli do glowy

Tomaas

miałem wczoraj telefon z Kirchdorfu i jadę we wtorek o 15:30 z Mrągowa z przewoznikiem , ktoś też wyrusza ? ;)

kołoberzg
@Tomaas

JA JADE ALE WE WTOREK NAD RANEM 3 RANO TEŻ DO KIRCHDOLF SCHARRINGHAUSEN

kris

MAM PYTANIE JAK NA MIEJSCU WYGLĄDAJĄ KWATERY ? MAJĄ POKOJE SWOJE ŁAZIENKI , PRYSZNICE CZY JAKIEŚ PRYSZNICE ZBIOROWE DLA KILKU OSÓB ?

KOŁOBRZEG

TRANS-GLASS PRZEWOZY PASAZERSKIE 503-198-451 Z ZACHODNIOPOMORSKIEGO DO SCHARRINGHAUSEN 260ZŁ JA NIM JADE WE WTOREK O 3 RANO Z POD DOMU NA ADRES ZAWOŻĄ

Limo

A te busy są w dobrym stanie ? ile osób wchodzi do takiego busa ?

Limo

Wiem ze tam do pracy są z polski jakieś busy czy autobusy bezpośrednio na miejsce. Ile oni biorą kasy za taki dojazd? Proszę o informację . Mam termin na 10 czerwca teraz .

teodor
@Limo

(usunięte przez administratora)za powrot do polski placilem 60 euro. wysadzil mnie w poznaniu przy dworcu

krycha

Witam. Czy ktoś jedzie do Scharringhausen we wtorek z Podkarpacia ?

docktor

ja to bym pojechał na koniec szparaga na same zwijanie folii dobry pieniądz mozna zarobic i lzej jest niz na szparagu,akord grupowy no ale wiadomo robic trzeba,jak to burnejko mowi nie opierdal....zeszloroczny pracownik

zbychu

w hotelu w ktorym mieszkalem bylo przeludnienie,w pokoju 4 osobowym mieszkalismy w 8(4rech spalo na pietrze).jedna lazienka z 6cioma prysznicami a do nich ponad 140 osob ,wiec aby sie wykapac ludziska biegli doslownie po pracy pod nie aby ciepla wode miec (byla przez ok 40 min.w 1dnej kuchni 3 kuchenki oraz 3 pralki.ogolnie wspominam prace tam jak oboz przetrwania.

nu nu

Ja w czoraj wrucila ze szparagi pi7 tyg niezyli zle a ludzi nie sciagaja bo jest zimbo i nie ma narazie roboty a kiedyy beda sciagac nie wiadomo sciagaja po pare osob wczoraj ok 6 osob na motzow przyjechali

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG