Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Adzia

Mialam termin na 2 czerwca na borowki czy ktos juz dostal tel.co do wyjazdu bo ja czekam i niewiem czy mam dzwonic czy nie

kasiulka

witam szparag sie konczyl jak wyjezdzalam zostaly dwa pola a tak po zatym pozamykane , ponoc sciagac mial bo zamowien sporo ma . zarobki sie pozmienialay w porownaniu z zeszlym rokiem :( masakra totalny wycisk z czlowieka . kto sie tam wybiera jak nie wierzy niech sam sie przekona > powodzenia

@kasiulka

A gdzie bylas bo ja w motzowie

@nu nu

ja bylam u thiermanna i nikomu nie polece, spisywalam zarobki i przy rozliczeniu sie nie zgadzaly :(

@nu nu

jak cos to napisz na mela bo tu wpisy sa usuwane . sporki11@wp.pl , pozdro

kacper

juz po sezonie szparagow czy jeszcze ktos tnie?

Tomaas

Pojechałem na szapragi do Kirchdorfu i co ? za przeproszeniem (usunięte przez administratora) dniówka lekko wychodziła 30 Euro + odliyc od tego mieszkanie i obiad... N/C a kazali czekać na truskawki do 24++ czerwca ale jak i sama niemka ktora tam pracuje ze tutaj i tak nie zarobi sie wiele na truskawkach.

bb
@Tomaas

kiedy pojechales?

Tomaas
@bb

we wtorek byłem i nie miałem zamiaru dłuzej siedzieć po paru dniach przy oferowanych zarobkach . Praca na szparagach ktorych w ogole i na akord , i człowieku nakurwiaj za grosze...

Serwisant

OK

Różne

lukasz

jak tam szparagi? skonczyly sie?

Basiek

Ludzie nie jedżcie na rzepę do Motzowa tam za rzepę płacą groszę.Potrzebują dużo ludzi bo starzy bywalcy rzepy nie jeżdżą już wolą borówkę

Mala

Hej juz jestem. Nieprawda! rzepy duzo, robota ciezka ale placa 90c.

Siwy78

Ja bylem na szparagu,tydz,temu wrocilem ,nie powiem Ci jak jest u Kobiet ale u Meszczyzn to jest patologia,chamstwo poprostu dno!!!!

michal
@Siwy78

jaki byl w tym roku sezon? dalo rade cos zarobic?

Mala

Witam, tak jak ktos juz mowil DZWONCIE. Ja jade juz jutro na rzepe, ale robia liste na borowke bo kolezanka sie zapisala. Na rzepe to chca od zaraz. Podobno mase ludzi beda wolac bo duzo tej borowki i rzepy. Dzwoncie bo szukaja nowych tez. Praca ciezka wiadomo ale kazdy jedzie po cos. Pozdrawiam :)

@Mala

Rzepa jest od ponad 3 tyg także powodzenia robaczywa nie ma co zbierac pelno odpadow a zeby uzbierac pate ladnych czeba sie naszukac bo reszta jest do wyrzucenie przekwitnieta i robaczywa a wiem bo bylam 3 razy jak nie bylo roboty na hali a placa od skrzynik 40 c serio nie cyganie kto nie wierzy to przekona sie na miejscu powodzenia

co tzn "robią liste"?

co tzn "robią liste"?

jon

KTO MA TAM JECHAĆ NIECH ODPUŚCI TO ZWYKŁY (usunięte przez administratora) ZA KASĘ PONIŻEJ NORMY . Praca 11 godzin dziennie . Bylem i wróciłem i nigdy więcej . Patologia i chamstwo . Tam zarobić mogą tylko ludzie maszyny . Nie

Grześ

kto jedzie na borówki z pomorskiego w lipcu?

Dana

Ja mam termin na 7 lipca na borowke jestem z Piotrkowa Trybunalskiego moze tez ktos ma ten sam termin i jedzie np;z Radomska ,Belchatowa lub z pobliskich okolic pozdrawiam

nik

hej ,również mam termin n1 7.07 ,lecz jestem z okolic Kalisza .Pozdrawiam

Man Is Obsolete
@Dana

Ja jadę z RADOMIA... JAKBY CO MOŻEMY SIĘ SPIKNĄC... Będzie razniej... ;)

luna

witam w sobotę jadę do Motzow mogę zabrać 2 osoby; wyjazd z Poznania kontakt na tel: 602 118214

???

ja dzwonie przynajmniej raz w tygodniu i zawsze każą czekać bo oni sami zadzwonią.

OFERTA

witam jade 07.06.2014 z okolic leszna do motzow mam kilka wolnych miejsc zainteresowanych prosze o kontakt727,340,576

ola

hej termin mam na 07.07.2014. to jeszcze miesiąc czasu.Czytając tutaj różnych osób,że czekają za tel. zwrotny nawet 2tyg to mnie najbardziej martwi :(((

mateusz

lukasz--- az tak zle???

Dana

ludzie co Wy piszecie za glupoty -- czy wziasc mydlo,szczotke czy inne przybory ja jestem z Piotrkowa Trybunalskiego mam termin na 7 lipca

@Dana

hej Obawiam się ,że ja też sobie poczekam za tym tel.od nich.Nie mam pojęcia jak zaplanować urlop:(( pozdrawiam

ola

Witam ,wczoraj dostałam papiery na wyjazd na borówkę z datą 07.07.2014 .Jestem z Wielkopolski okolice Konina .Proszę o kontakt z osobami wyjeżdżających tez w taki terminie

@ola

witam,ja też jestem z okolic konina i miałem termin na 26-tego maja i jeszcze nie pojechałem a jak dzwonie to każą mi czekać na telefon i tak czekam ale powoli mam wątpliwości czy pojadę,bo tutaj ludzie piszą że jadą a do mnie nikt nie dzwoni.

iwa
@???

Ja jade w tym terminie z podkarpacia jestem

@iwa

a czy dostałaś już telefon że jedziesz,bo ja jeszcze nic i czekam dalej bo jak dzwoniłem w poniedziałek to kazali czekać na telefon.

bartosz
@ola

ja jade na 7.07 z okolic konina jade już 3 sezon swoim autem jesli chcesz więcej info pisz na billaden167@wp.pl

bartosz

ja ajde kontakt billaden167@wp.pl

nik
@bartosz

Czesc ,jestem również z okolic Konina .Jadę tam pierwszy raz . Czy jest możliwość z zabrania się z Tobą ? pozdrawiam

BARTOSZ
@nik

Skontaktuj się ze mną przez meila billaden167@wp.pl

kapec

ludzie po co wy tam chcecie jechać o tej porze?nie ośmieszajcie sie ten sezon to tragedia bylem swoje zarobiłem i wrłóciłem sami rumunii na hotelu bo polacy nie chca juz tam jezdzic za tak smieszne pieniadze pracować.Teraz jak już to dzwonią po tych naiwnych którzy mają jechać pierwszy raz,żeby pola posprzątać chyba bo nikt dłużej tam jeżdzący nie pojedzie tam w czerwcu.

lukasz
@kapec

to ile zarobiles przez ten sezon i ile byles?

misia
@lukasz

Popieram tam jest syf niema po co jeździć ja bylam na hali masakra grupowe Bacha i Iwona zryte głowy maja ludzi poniżają a zarobki do (usunięte przez administratora) praca po kilkanaście godzin dziennie a Polacy grupowi pastwią sie nad Polakami, wyzysk i nic wiecej

@misia

A widze ze na leninie bylas ja tam bylam 2 razy ale w tym roku bylam na motzowie z tego co dziewczyny mi mowily z lenina ze nie bylo tak xle a pozatym pod koniec roboty bie mieliscie

Monia

Witajcie, Jedzie ktoś Jutro do Motzow? mówili, że na szparagi... moje pytanie: Jedzie ktoś sam? w sensie jakaś dziewczyna sama? Fajnie by było trzymać się z kimś :)

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG