Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

ppp

Wiem to z relacji osób tam pracujących, u Thiermana można dobrze zarobić tylko na szparadze, tyle że ten sezon jest nieudany. Druga sprawa że pod koniec sezonu, (bo szparag wycinają już od początku kwietnia) to szkoda jechać bo nie zarobisz, tym bardziej jak to twój pierwszy raz na szparadze. Jedziesz tam jako uzupełnienie tych co im zwiali, bo przemiał ludzi mają ogromny. A nowi zarabiaja raczej bardzo skromnie.

ppp

Witam, byłem u Thiermana na szparadze przez dwa tygodnie i odradzam wyjazd, bo szparagi nie ma za duzo,bo pogoda nie sprzyja.A jezeli ktos jej nie ścinał wcześniej to nie zarobi więcej niż 20-25 e dziennie, a od tego jeszcze socjal odejmują. Truskawka i borówk to nieporozumienie u Thiermana

@ppp

Co miales na mysli piszac ze truskawka i borowka u Thiermanna to nieporozumienie? Ja mialam jechac na szparag ale nie dzwonili, na truskawke chyba nie chce jechac, zastanawiam sie nad borowka

nn

To prawda że wolą rumunów bo Thiermann dostaje większą kasę za nich i z rumunami się liczy ale i oni zaczynają uciekać !(usunięte przez administratora)Miałam tam jechać na borówkę ale rezygnuję jadę gdzie indziej. 1

Wrocilem wczoraj, bylem tydzien czasu, ledwo zarobilem na droge powrotna, deszcz ciagle pada, szparaga malo, grupowi strasznie oszukuja. Moja kolezanka zostala na truskawce, pracuje po parenascie godzin dziennie w deszczu, taplajac sie w blocie. Normalnie cyrk, odradzam wyjazd

Serwisant

OK

Różne

adam

witam masz problem z dojazdem do firmy thiermann -bus opel vivaro zapraszam tel (usunięte przez administratora)

ZAKRECONA

hej moj maz mial termin na 12maja i dzwonil do nich juz 3 razy ciagle kazo czekac na telefon ale co nic to nic jest szansa ze wogole zadzwonioo pozatym mial jechac na szparaga a tu sie okaze ze bedo truskawki nic juz z tego nie rozumire poco wysylajo papiery a potem ludzi glupich robio

lkk
@ZAKRECONA

szparag powoli sie konczy tna go ju od marca. a na truskawke przewaznie biora kobiety tam moga utworzyc 1 albo 2 grupy z facetami i sa to przewaznie rumuni i ci ktorzy pozniej przyjechali na szparag. Mozliwe ze bedzie musial czekac az do borowki bo wtedy to juz sa mieszane grupy

Maria

Hej a czy do tego willkelmana mozna sie jeszcze dostac na ten rok.

pawel

witam raz jeszcze, wlasnie dostalem telefon, ze musze byc tam na srode rano, czy moze we wtorek ktos jedzie z wojewodztwa lubelskiego?

vmmv
@pawel

na co jedziesz na wycinanie szparagow?

@pawel

hej a tak z ciekawości pytam na kiedy miałes termin?

a tak ogólnie to szparag się już kończy . Mają jeszcze na jakieś 2 tyg roboty i tyle .

pawel

witam, kto ma termin na 12 maja? ja juz dostalem wlasnie umowe, tzn, ze pojade na pewno?

@pawel

Tam nic nie jest pewne jak czytasz posty to widzisz że ludzie mieli termin na 31.3 i nie pojechali bo nie dzwonili do nich.To że dostałeś umowe wcale nie znaczy że pojedziesz śmieszna firma szkoda gadać .Powodzenia

Jola

Ja miałam termin na 5 maja i też mam umowę ale nikt do mnie nie dzwoni

ssaa
@Jola

No to się rusz i sam do nich dzwoń , trzeba się przypominać bo inaczej pojedziesz na święte nigdy .Do nich trzeba dzwonić i się naprzykrzać to szybciej załatwisz wyjazd

bytek
@nn

ja tez mam termin na 12.05.14,dzwonili do mnie ale czytajac te wpisy,nie wiem czy jechac

ftff
@bytek

jak niemasz pracy w polsce to jedz cos tam zarobisz. bedziesz mial chociaz rozeznanie na przyszly rok

olek
@bytek

Nie jedz dzisiaj rozmawialem z kolega ktory jest dobrym szparagowcem z wieloletnim stazem i mowil ze jest tragiczny sezon malo szparag i pogoda do (usunięte przez administratora) on juz chce zjechac bo malo kasy odradzam wyjazd pozdr

lidzia
@olek

zgadzam się w 100%,byłam ,widziałam ,wiem .....pogoda okropna nie było takiego sezonu od lattttttt:(((

miła

Dostał już ktoś umowę na borówkę ,mam termin na 30.06

@miła

troche marca i kwietnia polowa jeszcze nie wyjechała zaczyna sie powoli truskawka a ma byc jej uzo w tym roku :))

klaudia466

hej kto ma termin na 31 marca i jeszcze nie wyjechał??

dana krk
@klaudia466

ja tez mam termin na 31 03 ale jade do willkelmana super gospodarstwo jade 22 05 od tiermana nikt nie dzwonił traktuja nas podle nie czekam juz od nich na telefon

ssaa
@dana krk

A możesz napisać na co tam jedziesz ?

@dana krk

witam do mnie też nie dzwonili i też już nie czekam szukam innej pracy chociaż na przyszły rok chciałam bardzo prosić o namiary na tego willkelmana jak da radę pozdrawiam

@beti

Wpisz w google spargelhof winkelmann rahden tam powinno być wszystko. POWODZENIA

@beti

zadzwonon do thiermanna i zapisz sie na borowke do lipca jeszcze sporo czasu

@4443

Bardzo dziękuje powodzenia

@nn

Bardzo dziękuje na pewno skorzystam powodzenia

@beti

na koncowke szparagow i na truskawke

lomas

dajcie proszę numer do motzow telefonu

poldus67
@lomas

BYŁEM!!!PRAWIE M-C TYS.E.Z CZEGO PRZYWIOZŁEM 7-SET POGODA POD PSEM MAŁO SZPARAGA-ZASTANÓWCIE SIĘ CZY WARTO JECHAĆ!!!

xxxxxxxxxxxxxx

(usunięte przez administratora)Motzow

xxxxxxxxxxxxxx

mam numer na motzow napisz do mnie na dom739@wp.pl to ci podam

Damian

Mam 21 lat straciłem pracę na miejscu, Poszukuję pracy gdziekolwiek przy czymkolwiek ostatnio zauważyłem, że sporo ludzi tak jak wy piszecie wyjeżdża za granicę.2 lata temu pracowałem w Anglii z języka Angielskiego Jestem bardzo dobry. Mam kredyt na głowie dlatego jeśli możecie mi w jakikolwiek sposób pomóc, wprowadzić mnie. Nie wiem gdzie mam dzwonić w sumie nie wiem nic co ma wspólnego z wyjazdem na zbiory... Mieszkam w okolicach Kielc (świętokrzyskię) z Góry Dziękuję

kaja
@Damian

Damian teraz jest już trochę za póżno na zapisy tkie sprawy załatwia się najlepiej pod koniec roku ,ale wiem jak to jest sama byłam w takiej sytuacji wchodziłam na różne fora i prośiłam o pomoc nie stety nikt mi nie pomukł ,więc zaczełam wertować w internecie strony i udało mi się znaleść kilka gospodarstw.Podaj mi swój nr tel wyślę Ci jedno gospodarstwo gdzie będziesz mógł się dostać na wrzesień tylko szybko mósisz wysłać zgłoszenie .Tyle mogę Ci narazie pomuc to będzie praca w niemczech.

Marian
@Damian

hej. jestem ze starchowic.dzis dzwonilem o nich to powiedzieli mi ze maja juz grupe i ze autokar jedzie nie przez swietokrzyskie,trzeba dojechac do leszna,jestem ze starachowic,woj swietokrzyskie

kołobrzeg
@Marian

jedziesz na truskawki?gdzie?

lkl
@kołobrzeg

haha pewnie grupa szparagowo truskawkowa rano bedziesz rwal truskawki po kombajnach a popoluniu szparagi wycinal z starych pol. tam sie tylko zarabia na szparach a reszta to tylko dodatek

kołobrzeg
@lkl

czyli mam rozumieć że nie jechać? ja jade pierwszy raz wiec dlatego pytam ,niektórzy piszą ze tam żle inni ze trzeba pracować porządnie nic z tego nie kumam zależy mi na szczerej odpowiedzi,a jeśli ten ,,dodatek jest większy jak średnia krajowa w polsce to chyba nie jest zle?

ANETA

Jestem z mazur , miałam termin na 21 04 i jadę pierwszy raz i czekam.Dzwoniłam wczoraj do nich i pani poinformowała mnie ,że jest komplet ludzi ,szparag się kończy.Będą zbierać ludzi na truskawki

@ANETA

Ciekawe jak wyglada ta praca, bo jak mam zbierac w polu truskawki po parenascie godzin to wymiekam

klaudia466

hej mam pytanie, termin wyjazdu mam na 31 marca i jeszcze do mnie nie dzwonili czy to u nich normalne??? bo jak ja dzwonie do nich to mi mowia ze trzeba czekac.

@klaudia466

Ja mialam ten sam termin i jak dzwonie to tez mowia zeby czekac. Nie wiem o co tam chodzi bo moi znajomi mieli pozniejsze terminy i juz dawno pojechali

@ani

hej a skąd jesteś??:) może razem bedziemy póżniej w grupie:)

@klaudia466

Fajnie by bylo :) Ja warminsko-mazurskie a Ty?

@ani

mazowieckie warszawa

@klaudia466

moj mail ani147@wp.pl. Odzywaj sie, moze akurat bedziemy jechac w tym samym czasie

ALA

Mam pytanko!Jadę pierwszy raz i nie wiem gdzie trawię,czy na pole czy na halę.Od czego to zależne?

Anka

Moj maz poechal 2 Kwietnia i zjechal 3 maja .. nie oplaca sie jechac szparaga nie ma pogoda tez do (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)Podobno kobiety lepiej maja placone i bardziej sie oplaca jechac.. ja ma termin na 12 maja i sie zastanawiam czy jechac

Gravedigger

Co ja mam teraz zrobić??? Na co czekać?? Wysłałem papiery i co maja mi znowu coś przysłać czy mam czekać na telefon? Umowe o prace dostane na miejscu?? 18kwietnia wysłałem 24 kwiecien list do nich przyszedł a teraz jest 6 maja i nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 17 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG