Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

Bruno

Mam pytanie jedzie ktoś z mazur na termin 12 maja ???

ktos
@Bruno

ja mam na 5 maja do Motzow a skad dokladnie jestes bo ja tez z Mazur

ani

ja tez mialam termin na 31.03 i nadal czekam na tel. Jak dzwonie do nich to bardzo niemila pani mowi ze trzeba czekac bo wszystko zalezne jest od pogody. Moi znajomi ktorzy mieli pozniejsze terminy juz dawno pojechali.

Zakrecona masz gg to podaj

zakręcona

Mam pytanie czy w niedziele wieczorem tez mozna tam sie stawic mam busa w niedziele rano wyjazd do thiermana

xxx
@zakręcona

mozna, na placu w firmie jest postawiony duzy zółty kontener z stolami i lawkami i tam mozna przeczekac do rana jak sie wczesniej przyjedzie aby na glowe nie padalo i bylo ciepło... bo na hotelach ciezko z miejscem...

Serwisant

OK

Różne

zakręcona

Ma ktos termin na 12maja jestem z brodnicy kujawsko pomorskie

szparagi
@zakręcona

Ja też jestem z okolic Brodnicy Miałam termin na 31.03 i siedzę w domu i pewnie sobie jeszcze posiedzę Nie licz na to że pojedziesz w terminie chyba że zdarzy się cud

zenek

jak czytam to forum,i to co niemcy z nami wyprawija, w glowie sie nie miesci, ze musimy w tak(usunięte przez administratora) kraju jak Polska zyc i za chlebem trzeba jezdzic do Thiermana(usunięte przez administratora)

nn
@zenek

to prawda a najgorsze jest to że z tym złodziejstwem nie można nic zrobić Thiermann robi z nami co chce szparai może i się zaczeły ale nie wszędzie .Jak masz człowieku zarobić jak dostałeś pole ostatnio roczne i pierwszo roczne chodzisz i tylko je wietrzysz przez prawie miesiąc roboty w kieszeni czterysta e paranoja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paula

A ja czekam nadal z terminem 31.03. Dzwonilam wczoraj, Pani powiedziala mi ze w tej chwili maja komplet i nie jestem jedyna kobieta z tym terminem ktora jeszcze nie pojechala.W pierwszej kolejnosci sciagaja te ktore juz tam były potem dopiero nowe.Na grzeczne pytanie "jak długo jeszcze" Pani lekko sie zdenerwowala...bo skad ona moze wiedziec, siedzi tylko w biurze i jak dostaje zlecenie to dzwoni po ludzi.W maju rusza truskawka wiec beda potrzebowac wiecej kobiet.

kubus

Witam mam termin na 19 maja jeśli ktoś chętny mogę zabrać 2osoby jadę z Częstochowy do Motzow Lehnin jak by coś podaję gg 50260034 pozdrawiam

stan
@kubus

witam zabrał bym się z kimś do motzow z terminem 19 maja dożuce sie do paliwa tel 665943164

Bea

Właśnie dzwoniłam. Też miałam na 14 kwietnia. Dowiedziałam się, że trzeba czekać, bo mają komplet kobiet. Na pytanie ile czekać dostałam odpowiedź, że trudno powiedzieć. Może to być nawet w lipcu :(

krycha

Ja miałam na 14.04 i nie dzwonią, czekam dalej Pozdrawiam

krycha

Ja miałam na 14.04 i nie dzwonią, czekam dalej Pozdrawiam

.,,.

szukam osoby ktora jedzie do thiermanna na 28 kwietnia samochodem osobowym chetnie dorzuce sie po paliwa okolice koscian wolsztyn

kl
@.,,.

Koscian niestety czeka jeszcze na telefon ;p

fgg
@kl

zadzwon do nich to cie zapisa na poniedziaek

monika

Witam mam prośbe czy ktos sie orientuje jak mozna zgłosic sie do firmy Thiermann i starac sie o prace ? Czy posiadaja jakiegos e-maila czy moze numer telefonu? Prosze o odp.

@monika

wpisz sobie u gory masz nazwe firmy i tam bedzie formularz do wypelnienia . powodzenia

olaaa
@kasiulka

nie działa ten formularz. mogę prosić o inny namiar na tą firmę?

xxxxxxxxxxxxxx
@olaaa

na stronie są nr telefonu , po prostu zadzwoń najlepiej między 9 a 11

robert

ja jade do Motzow

rtt

ktos jedzie w poniedzialek do sharingausen na pole ?

pierwszo - roczna

do mnie też dzwonili dzisiaj WRESZCIE termin miałam na 31.03. Mam być na poniedziałek wyjeżdżam w niedziele. Jedzie ktoś na poniedziałek?

@pierwszo - roczna

ja tez jade na poniedzialek . a z kąd jedziesz ?

@kasiulka

okolice radomia jade busem z Lublina a ty?

allstarem

Tomasz
@kasiulka

Kiedy jedziedzie teraz w poniedziałek???

Tomasz
@kasiulka

Kasiulka, ty z Miechowa jedziesz????? z tego Miechowa koło Jędrzejowa???? daj znać czy jedziesz w ten poniedziałek i czym dokładnie - bo jedziesz do Scharrenhausen??? Bo ja jestem z kielc i szukam transportu moze podałabys mi jakis rozdkład busów jakby co odezwij sie na maila maciek83@op.pl pozdrawiam

@Tomasz

napisałam Ci wszystko na maila . pozdrawiam

pierwszo -roczna
@kasiulka

ale jedziesz dopiero w poniedziałek? czy na poniedziałek już tam będziesz?

@pierwszo -roczna

ja jutro jade autokarem a od poniedziałku praca . a Ty jak masz ?

@kasiulka

ja wyjeżdżam dopiero w niedziele więc będę dopiero w poniedziałek? jedziesz pierwszy raz?

@pierwszo - roczna

ja już byłam w tej firmie i jestem zadowolona :) a Ty pierwszy raz jedziesz do tej firmy ?

pierwszo -roczna
@kasiulka

tak do tej jade pierwszy raz powiedziano mi że będę na hali przy obieraniu szparagów. Czy możesz coś na ten temat powiedzieć?

tomasz

napisz mi nr tel na maila widzialem dostalem

tomasz

napisz mi nr tel na maila widzialem dostalem

@tomasz

czekam na odpowiedz na maila pozniej wyjasnie :)

@pierwszo -roczna

ja na hale jade pierwszy raz , niczym nie trzeba sie martwic na zapas :) trzeba miec zwinne rece do szybkiego przerobu :)

ola

hej, prosze podajcie mi nr pod ktory dzwonicie sie pytac o prace, bo ja sie nie moge dodzwonic i nmie wiem czy w ogole dobry wpisuje. dzieki ;)

@ola

(usunięte przez administratora) ten numer napewno jest dobry do dziś dzwonili do mnie z niego . pozdrawiam

ola
@kasiulka

Dzieki Kasia! ;)sprobuje zadzwonic, bo juz bym chciala pojechac ;) termin mialam na maja, ale zmienilam sobie w tym liscie co od nich dostalam na kwiecien ;D

@ola

ja miałam na 21 kwietnia i przed świętami dzwoniłam i mi powiedziała że dopiero po świętach bo mieli mały poślizg :) i właśnie dziś zadzwonili że jutro jadę :) właśnie kończę pakować się :)życzę powodzenia :) cieszę się że mogłam pomódz

kasiulka

witajcie ja wyjeżdżam już jutro na halę do sortowania . byłam w zeszłym roku i sobie będę chwalić bo jeśli ktoś naprawdę jedzie do pracy i ma sprytne rączki to zarobi także nie trzeba słuchać niemądrych którzy nie wiedzą jak jest :) powodzenia życzę

r5re

dokad jedziesz na hale ?

@r5re

na uchte i na hale do szparagów .

ee

z kim jedziesz?

@ee

allstarem z miechowa .

@kasiulka

a Ty z kad jedziesz i kiedy?

ee
@ee

a Ty z kim i kiedy jedziesz ?

monika1994

hej wszystkim, mam pytanie. Czy jeśli jade z chłopakiem to jest możliwość wspólnego mieszkania? mam termin na 14 lipca, ma ktoś tez ten termin? Można się przecież zebrać. Mój email: monika.otta@op.pl

robert

ja powiem wam tak dzwonili zebym przyjechal po swietach to powiedzialem ze nie moge bo busa musze zamowic zamowilem na 30 kwietnia i dzwonie do nich a ona mi mowi zebym sie wstrzymal z przyjazdem bo pogoda zla to wszystko zaczyna mnie juz denerwowac

harcerka
@robert

nie wieżę z tą pogodą jak patrze na mapy pogody to ciepło w nocy i dzień więc szparag rośnie coś oni w tym roku kręcą za dużo ludzi mają.Pod koniec maja będą ściągać ludzi do pracy przy rzepie ale za nią płacą groszę w tamtym roku nikt ze starej brygady rzepiarskiej nie przyjechał a nowi na polu zarabiali 4 euro na cały dzien co sprytniejsi trochę więcej ale nie którym brakowało na socjal,nie którzy po 2 -ch dniach pracy wracali do domów,to już polecam borówkę od lipca pofobnież lepsze zarobki

vvv
@robert

gdzie dzwoniles ? do sharinghausen?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

Zobacz opinie na temat firmy Thiermann GmbH & Co. KG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 17 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG