Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

jula

Witam na terenie jakich województw Pan jeżdzi

adam

witam prowadze przewozy do niemiec busem opel vivaro takze do firmy thiermann tel 694532264 zapraszam

nowy

babka mu wiła ze na szparaga jeszcze pujde podobno to sama koncówka ?

lklkl
@nowy

kto ci mowil ze to juz koncowka?

karol
@lklkl

pojdziesz na koncowke szparagow a pozniej przejdziesz truskawke tez na czyszczenie

nowy

mam wyjazd jutro i nie wiem co mam zrobic czy sie wg oplaca tam jechac ? czy da sie cos zarobic ?

5e4
@nowy

jedz

Serwisant

OK

Różne

mateusz

witam wszystkich. mam planowany wyjazd 16 czerwca... jestem z okolic rzeszowa jedzie ktos w tym dniu??? TO ZE DOSTALISCIE DATE WYJAZDU TO NIE OZNACZA ZE W TYM DNIU WYJEDZIECIE. TRZEBA CZEKAC NA TEL. ja kilka dni temu dopiero papery odeslalem ze swoimi danymi i czekam na tel. pzdr.

mateusz
@mateusz

powiedzcie mi czy mozna wogole cos zarobic??? jedziemy z kolega i słyszalem ze w (usunięte przez administratora) leca... dowiedzial sie od swojej mamy bo jedzila do innej firmy ale nie daleko od tej co sie wybieramy i jacys ludzie jej mowili. dajcie znac jak cos ktos wie.

ttt
@mateusz

a na co jedziesz?

jula

Witam! Czy ktoś jedzie na 28 maja w środę na truskawki z woj.łódzkiego,może ktoś jedzie samochodem i ma wolne miejsce,oczywiście za opłatą lub posiada jakieś namiary na jakiegoś busa który jeżdzi przez woj,łódzkie.Ja mam jechać pierwszy raz i nie wiem jak się tam dostać czy w ogóle uda mi się załatwić w tak krótkim czasie jakiś przewóz.I mam jeszcze jedno pytanie jak bym nie znalazła przewozu na 28maja to czy mogę zmienić termin na póżniejszy, czy raczej jak teraz odmówię to już nie będę miała szans wyjechać w tym roku.

xccc
@jula

dojedz do leszna tam sa podstawione busy bezposrednio do firny

@xccc

A nie ma transportu z innych miast, tylko z Leszna bo ja mam bardzo daleko do Leszna i w dodatku beznadziejne połączenia żeby się tam dostać.

lp;l
@jula

zadzwon do alstara moze oni podjada

lukasz

jest jeszcze mozliwosc wyjechania na szparagi?

kołobrzeg

a jak truskawka się zapowiada wiadomo coś opłaca się jechać

miodzik

sezon masakryczny mój mąż wczoraj wrócił po 7 tygodniach ledwo wyciagnał 2 tys euro

lkkl
@miodzik

sezon sie juz zakonczyl?

antek

ktos juz wrocil ze szparagow? jaki wogole byl sezon

ania36

hej mam wyjazd na 2 czerwca na borówke czy moze mi ktos powiedziec ile moge zarobic bo nic w dokumentach nie pisza o zarobkach

ssaa
@ania36

Borówka zaczyna się po 15 , jeśli pojedziesz 2 to trafisz na truskawki albo szparagi .Ile można zarobić ? no to już zależy od tego jaki będzie urodzaj i jak szybko potrafisz zbierać , ja ubiegłym roku miałam dniówki 50- 60 ero

@ania36

ja mam termin też na 2 czerwca tyle ze ja dostałam pierwsze papiery z terminem ponoć jeszcze przychodzą drugie z umową ? jak to jest

@ssaa

jak to jest ja dostałam pierwsze papiery w których mam termin 2 czerwiec umowy jeszcze nie dostałam ,mam jechać do kirchdorf? powie mi ktoś jak ten termin może ulec zmianie skoro nie dostałam jeszcze umowy ?

az
@kołobrzeg

sezon na szparagi trwa jeszcze czy juz sie skonczyl?

@az

z tego co tu piszą koncówka szparaga

llkl

borowka to dopiero w lipcu i to tak dopiero kolo 10

@ania36

Z jakiego woj.jedziesz i czy dzwonili już do ciebie,ja także mam na 2 czerwca jestem z lubelskiego

@1313

ja tez mam 2 czerwiec jade do kirchdorf z zachodniopomorskiego

tomi

do mnie tez dzwonili dzisiaj,na 26.05 termin,zastanawiam sie nad wyjazdem,bylem juz 2 razy zle nie bylo,sam nie wiem,Kuba jutro sie z Toba skontaktuje moze bym sie z Toba zabral mieszkam 40 km od Ciebie

Kuba

Witam dzwonili do mnie z tej firmy mam być na poniedziałek 26.05 w Motzow jadę swoim autem może ktoś jest chętny podaję gg50260034 mam 2 wolne miejsca będzie taniej a jadę z Częstochowy pozdrawiam jak coś pisać

asia

Miałam termin wyjazdu na 19 maja i jeszcze do mnie nikt nie dzwonil,może mi ktoś udzielic takiej informacji czy mozliwe jest ze wogóle nie pojade czy napewno sie odezwą tylko w poźniejszym terminie? z góry dzieki za info.

Kuba
@asia

Dzwoń do nich ja też miałem termin na 19 zadzwonili dzisiaj mam być w poniedziałek dzwoń może razem pojedziemy

..,..

NIe jest zle ja bym jechal. mozliwe ze bedziesz rwal truskawki albo szparagi trafisz tam gdzie jest wolne miejsce Z doswiadczenia wiem predzej trafisz jeszcze na wycinke szparagow a po sezonie szparagowym bedziesz juz rwal truskawki moze byc i tak ze bezporednio trafisz na truskawki tak jak mowila przez tel

helena

witam , mam pytanie , czy wie może ktoś , czy przyjmują ludzi poniżej wieku 22 lata ? bo w karcie jest wpisane od 22-45 , a moja znajoma , ma ponad 55 i dalej jezdzi ? pilnie potrzebuje odpowiedzi

Tomaas

jutro sie dowiem jak z tą wypłatą , bo nie wiem czy jest sens jechać przy takiej płacy + jak jeszcze odciągną za mieszkanie i obiady.

@Tomaas

ile zarabia się na truskawkach mam termin na 2 czerwca powiedzcie proszę ,mam 4 dzieci nie chciała bym się dodatkowo zadłużyć?//

po 11 dniach.

Tomaas

Tak mi sie wydaje że to coś w tym stylu , przysłali mi papiery do wypełnienia i odesłałem i teraz dostałem jeden kwit o zatrudnieniu ( Einstellungsabsicht/Arbeitsvertrag) na dole widnieje , "Oder pro Monat 871€ , oder kostet pro Tag 2,95 ...

Gravedigger
@Tomaas

Po jakim czasie dostałeś nowe papiery jak odesłałeś stare?

@Gravedigger

ja mam termin na truskawki 2,czerwiec do kirchdorf ktoś jedzie w tym terminie

Gravedigger

Kto ma termin 26 maja niech pisze z jakiego wojewodzstwa startuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG