Opinie o Thiermann GmbH & Co. KG w Uchte

nik

Witam jestem z Wielkopolski z okolic Konina mam termin 7 lipiec na borówki.Jest ktoś z okolic?

barman
@nik

moja zona byla tam w tym roku od poczatku kwietnia do polowy maja( ja pracaowalem wtedy przy zbiorze szarglow).warunki ciezkie,wszystko zalezy z kim bedziesz pracowac.stare wyjadaczki robia jazdy nowym dziewczyna.przygotuj sie ze milo moze nie byc.tylko kasa dobra reszta do (usunięte przez administratora) br />

bartosz
@barman

ja jade juz 3 sezon kontakt gg 50655991

nowa

A tam zaraz szczury jeden był i tyle wiecej hałasu niż to wszystko warte

basia1223454

tez jade w lipcu na borowke, jestem z rzeszowa

doti
@basia1223454

a czy jak zadzwonie jutro to jest szansa jeszcze na wyjazd?

colacola;)

ja z siostrą mam termin na 7lipca na borowke, jade z okolic tarnowa jedzie ktos wtedy z tych okolic, z małopolski?

iwa
@colacola;)

Ja jade z podkarpacia jesli macie miejsce to dojade do was i sie zabiore z wami

pawel13
@colacola;)

Ja też mam termin na 7 lipca. Jestem z okolic Tarnowa.

Serwisant

OK

Różne

turek

nie wiem jak to jest u kobiet ale u facetow to jest roznie mnie to zwisalo z kim mieszkalem idzie sie przyzwyczaic a pozniej to nawet szkoda jest wyjezdzac

turek

jak wygglada kwatera lozko stolik okno i tyle a co sie kupuje za zaliczke? pomysl

kasiulka

dobry jestes wychadzac z takiego zalozenia !!! tylko napisz prawde a nie bujaj w oblokach!!!

turek

to jest hotel robotniczy tam panuja inne warunki szczegolnie po zaliczce

iwona

Witam wlasnie wrucikam z truskawki wielka porazka odradzam wszystko gnije na polu zarobki marne szczury latajom po korytarzu masakra

truskawki
@iwona

Witam ja byłam na truskawkach zarobki nie złe szczury latały ale po zgłoszeniu zaraz zrobili porządek Można zarobić tylko trzeba chcieć Pozdrowienia dla grupowej Halinki Za rok jadę znów

Anita

Hej ;) czy ktos jedzie pierwszy raz w pole w borowke, i ma termin na poczatek lipca. moje gg 50418266

turek

normalny hotel do 8 osob w pokoju masz lozku szafke i ciepla wode jak dobrze sie dobierzecie to nawet fajne beda wakacje Gorzej jest u facetow dostaniesz pijaka na pokoj to pozniej sam problem Ogolnie nie jest zle. W sprawie zarobkow nie jest zle nikt nikogo nie oszukuje

karolina

W KONCU KTOS MI MOZE ODPOWIEDZIEC JAK JEST W SCHARRINGHAUSEN JAK WARUNKI MIESZKANIOWE W ILU NA POKOJU ITP

luxer

podbijam do tematu

karolina

czy ktoś mi może powiedzieć jak jest w scharringhausen bo mam jechać na borowke z góry dziekuje

basia

Radze wam niejechac do motzowa bo tam malo płacą ale i odliczają

luxer

Mam termin na 7 lipca ale nie wiem na co bo nie znam niemieckiego.Wie ktos co tam sie robi w lipcu ?

nu nu

Jak bedziesz sie obijac i chodzi kiedy bedzie ci sie podobało to szybko wylecisz i zakaz wiazdu dostaniesz

Ile średnio się zarabia na borówce przez te 2 miesiące?

Ile średnio się zarabia na borówce przez te 2 miesiące?

pl

jakie gosze na szparadze jak wy chodzicie z nogi na noge bylem pierwszy raz u thiermana na szparadze z tym ze rok wczesniej kopalem w innym miejscu i jakies doswiadczenie mialem i po tym sezonie u thiermana jestem zadowolony nawet bardzo bylem 8tygodni i zarobilem na czysto 4120euro z tym ze jak niektorzy pija i nie chodza w pole albo przyjda z wielka łaska i robia jak z przymusu to nie zarobia no niestety jedziesz to zapierdala... no chybaze to maja byc dla ciebie wakacje i ja tez spisywalem sobie i co do centa mi sie zgadzalo :0jesli tobie sie nie zgadzalo moglas powiedziec zeby podliczyli ci jeszcze raz bo wiem ze zrobiliby to bez problemu

gg
@pl

sa tam jeszcze szparagi czy sezon juz zamkniety?

Zostaw merytoryczną opinię o Thiermann GmbH & Co. KG - Uchte

• Jak się pracuje w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiermann GmbH & Co. KG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Thiermann GmbH & Co. KG?

Thiermann GmbH & Co. KG