Opinie o Szpital Powiatowy w Chrzanowie w Chrzanów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpital Powiatowy w Chrzanowie. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Szpital Powiatowy w Chrzanowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Powiatowy w Chrzanowie w Chrzanów

Rejestracja telefoniczna szpi.

Od 4 dni prubuje się dodzwonić do rejestracji szpitala. Na stronie szpitala są podane 3 numery telefonu. Na stacjonarne numery są sygnały nikt nie odbiera, na telefon komórkowy wlancza się poczta T-mobile. To jak można się zarejestrować do lekarza.

ugugyu
@Rejestracja telefoniczna szpi.

Dzwonić od 14 jak już poradnie przestają pracować.Nigdy nie mam z tym problemu,tam są Pani do 16 i na pewno mają wtedy więcej czasu żeby odebrać.

Iwona W

Kultura, grzeczność i empatia nic nie kosztują i tego najbardziej brakuje w tym Szpitalu. Na oddziale pulmonologicznych ordynator nigdy nie ma czasu i jest opryskliwy a zapytany o pacjenta odpowiada niegrzecznie i mówi ze się go nachodzi…. Sanitariusze, którzy transportują chorych do domu nie są w niczym lepsi. Czy niedofinansowanie może usprawiedliwiać chamstwo i brak empatii? Albo się jest człowiekiem albo nie. Jeśli nie masz empatii to pracuj na budowie albo w tartaku a nie w szpitalu.

Lola
@Iwona W

Ponieważ ordynator nigdy nie ma czasu by poinformować rodzinę o stanie zdrowia pacjenta, który przebywa na odziale pulmologicznym.Prosze przyjechać jutro itp itd. a na zajutrz również nie ma czasu i tak w kółko.Jest nie miły i niesympatyczny.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Szpital Powiatowy w Chrzanowie?

9k na rękę ciekawe czy to podstawa czy dodałeś jakieś dodatki już, doprecyzuj no jak możesz. Chyba że poza tym jeszcze coś jest? Zwłaszcza, jak się już człowiek wdroży tam w tryb i pracę, bo wiadomo, co nowe miejsce to inaczej.

Jurek Nowy wpis

Na stronie szpitala jest oferta dotycząca stanowiska statystyka medycznego/rejestratorki medycznej. Rozumiem, że mężczyzna też może zgłosić się na rejestratora, bo jest to niejasno napisane? Jakie warunki zarobkowe i umowa, bo o tym wzmianki nie ma?

emeryt

Chciałbym zapytać dyrekcję Szpitala Powiatowego w Chrzanowie po co są podawane numery telefonów do rejestracji ogólnej w szpitalu skoro i tak nikt nie odbiera telefonów .Chcąc się dodzwonić ostatnio dzwoniłem uparcie przez 2,5 godz. w tym czasie kilka razy została odłożona słuchawka i nikt się nie zgłosił . Jest to jawne ignorowanie obowiązków pracy i klientów którzy dzwonią . Może by ktoś tą sprawą się zainteresował bo żyjemy w 21 wieku.

Mario Nowy wpis
@emeryt

Proszę dzwonić koło 15 jak już kończą poradnie pracę.Nigdy nie mam problemów żeby się dodzwonić,nie ma wtedy kolejki i najczęściej odbierają od razu.

Agata Nowy wpis

W piątek miałam zabieg w szpitalu w Chrzanowie na oddziale chirurgii ogólnej . Jestem absolutnie zachwycona opieką pielęgniarek , które bardzo się starają i są dla pacjentów i generalnie na wszystkich zmianach bardzo pomocne i uśmiechnięte . Lekarz ordynator dr Zieliński również bardzo przyjemny - dziękuję

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Szpital Powiatowy w Chrzanowie?

Odpowiedź

Rozpiętość od najniższej krajowej do kilkunastu tysięcy. Zależy jakie stanowisko.

@Odpowiedź

Chciałbym się zatrudnić na stanowisko lekarza urologa. Widzę na stronie szpitala, że akurat jest poszukiwany pracownik na to stanowisko. Więc można prosić o podanie widełek zarobków? :) Ile tak około można zarobić? Z góry dziękuję za informację.

Pielegniarka 9k na rękę

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Szpital Powiatowy w Chrzanowie po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku nabór na stanowisko pracy REFERENTA W SEKCJI KOSZTÓW. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Nikola

Czy w ogóle są szanse na odpowiedź kogokolwiek, kto nie jest pacjentem? Wczoraj szpital zamieścił ogłoszenie o pracę terapeuty zajęciowego, nie ma w nim warunków zatrudnienia, z wymagań jedno - wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie terapii zajęciowej. Ktoś wie, z jakimi się ta praca wiąże zarobkami, jaki jest czas pracy?

Iwona W

Joanna
@Iwona W

A jakie miała Pani badania czy zabiegi wykonywane? Z tego co widzę to opinie są dość różne tutaj i szukam jakiegoś rzetelnego info :)

Lola

Gabriela

Hej wszystkim :) Pewnie zagląda tu głównie personel medyczny, ale może znajdzie się pracownik z administracji, księgowości, kadr etc? Szukają Księgowej ds Kosztów. Na jakie warunki mogłabym tu liczyć? O szpitalu i jego funkcjonowaniu czy polityce nie wiem niestety nic. Trochę dziwne, bo kilka lat pracowałam tuż obok w szpitalu w Katowicach na bardzo podobnym stanowisku:) Zdradzi ktoś jak wygląda praca w dziale? Dużo osób liczy? Pracujecie w trybie hybrydowym, czy w 100% z biura? Jak oceniacie warunki, wynagrodzenie? firma jest przychylna podwyżkom czy premiom? Mam dużo pytań, ale w ofercie szpital wymienił jedynie wymagania i obowiązki, więc sami rozumiecie.

Rejestracja telefoniczna szpi.

ugugyu
@Rejestracja telefoniczna szpi.

Rafal

Bardzo dziękuję całemu personelowi szpitala z oddziału sor za udzielenie szybkiej profesjonalnej pomocy w dzisiejsza niedzielę. Z poważaniem Rafał Opiala

Czy w firmie Szpital Powiatowy w Chrzanowie występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Referent?

Danuta

Bardzo dziękuję całemu personelowi medycznemu, który ulżył mi w bólu. Dziękuję Panu doktorowi Matuusxowi i Wszystkim Paniom Pielęgniarkom, podziwiam Wasza ciężka pracę.

Kaziu

Cześć. Moja żona chciałaby iść na pielęgniarkę i jest po szkole ale nie wie, od czego zacząć, aby w tym szpitalu w Chrzanowie pracować. Na stronie szczątkowe informacje. Ktoś może aplikował i przechodził przez całą drogę rekrutacji i mógłby napisać, jak to wygląda? Dyżury przeważnie w jakim przedziale godzinowym są?

Firma Szpital Powiatowy w Chrzanowie poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Referent. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Anna 48

Dzisiaj byłam w szpitalu w NiŚOZ i lekarz powiedział że mnie nie przyjmie bo jjedzie na wizytę domową za chwilę i nie ma czasu. Z informacji które uzyskałam powinno być dwojena lekarzy na dyżurze. A Dzisiaj jest tylko 1 lekarz. Jak nie przyjmują to ich zamknąć.

Pacjentka_Zenobia_K

Nie pierwszy raz byłam pacjentką na Oddziale Ginekologii (kilka operacji). Zawsze moje odczucia dotyczące pobytu były pozytywne i ciepłe, o ile pobyt w szpitalu można wspominać dobrze. Przebywając we wrześniu na oddziale byłam jeszcze bardziej mile zaskoczona. Oddział nowy, zadbany, bardzo dobrze zorganizowany. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Panie pielęgniarki i położne z duża troską i empatią podchodziły do pacjentki, ale myślę że największa podziękowania należą się Panu Ordynatorowi Maciejowi Bodzek, gdyż stworzył Oddział na który można zgłosić się bez niepotrzebnych lęków i obaw, że będziemy dobrze zaopiekowanie. Pan Doktor jest ciepłym i bardzo profesjonalnym lekarzem godnym polecenia z całego serca. P.s. Nawet blizny zostawia mało zauważalne :)

krystyna.wr

Bardzo dobrze oceniam pracę Oddziału Intensywnej Terapii. Doskonała opieka i olbrzymia empatia pracujących tam Lekarzy i Pielęgniarek. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę jaką otaczany jest mój 87-letni Tata.

Robert c

Byłem tydzień w szpitalu . Jedzenie ok jak dawno......pielęgniarki super dziewczyny.....lekarz wszystko zrobił..... (usunięte przez administratora) nie piszcie tutaj .....dajcie choć dziewczynom pielęgniarki zarobić. 7 tys PLN netto . ..... pozdrawiam szacunek dla szpitala....... Robert c

Bożena
@Robert c

7 netto? A to ile mówiły Ci, że teraz mają?

Józef J.

Przeczytałem wpisy na temat szpitala i jestem załamany wiedzą wpisujących. Większość uważa że wszystko się należy więc wypisują takie bzdury.Proponuje zapoznać się z finansami na służbę zdrowi i na szpital Powiatowy w Chrzanowie.Zapoznać się z własnymi składkami ZUS z których to nie tylko się leczy ,ratuje życie ,dokonuje drogich zabiegów,operacji i całej obsługi szpitala czyli ogrzewanie ,oświetlenie, dbanie o warunki sanitarne itd.Czy ktoś z tych narzekających policzył ile kosztował jego pobyt czy członka rodziny z opieką,zabiegami itp.? Ja przebywałem w tym szpitalu 17 dni w trakcie których przeprowadzono kilkanaście badań i zabiegów.Byłem przyjęty w trybie nagłym.Dziękuje za bardzo dobrą opiekę począwszy od pań salowych,pielęgniarek i lekarzy którzy robili wszystko abym mógł żyć i wrócić do normalnego. funkcjonowania. Przebywałem na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Geriatrii.Dziękuję za Opiekę i za fachowe podejście do mojej skromnej osoby.Nie jest to mój pierwszy kontakt ze szpitale gdyż kilka lat temu na oddziale urologi był mój syn a córka miała badania rezonansem magnetycznym.Nie znałem wcześniej w tym szpitalu nikogo.Jeszcze raz dziękuję a narzekającym radzę przed wpisywanie swoich nienawistnych wpisów do dokładnego zapoznania się z kosztami utrzymania szpitala jako obiektu,personelu i kosztami leczenia.A swoją nienawiść opanować bo nie wiadomo czy z tej nienawiści nie będziecie potrzebowali leczenia lub ratunku w tym szpitalu.Pozdrawiam wszystkich pozytywnie myślących nie tylko o tym szpitalu.

@Józef J.

A jakie miałeś badania i zabiegi konkretnie? jak oceniasz sprzęt medyczny u nich?

Józef J.
@Anna

Miałem wszystkie badania począwszy od badania krwi poprzez kolonoskopię,gastroskopie tomograf z kontrastem,echo serca itd co poskutkowało diagnoza do tyczącą przyczyny czyli mała wydolnością serca. W styczniu zakończone leczenie opakowaniem żyły wrotnej w przełyku 6opasek i teraz dokończenie opakowania.Problem między pierwszą a drugą wizyta w szpitalu to zmiana lekarza prowadzącego a z mojego doświadczenia wiem że każdy lekarz ma swoją opinię i swoje diagnozy jak też rœżne podejście do sposobu leczenia jak też pacjenta.Tylko dzięki mojej dociekliwości nie doszło do tragedii z powodu chyba zbyt pobieżnego zapoznania się z dokumentacją mojego leczenia od 10lat czyli operacji na otwartym sercu i wszczepieniu zastawki czego efektem jest zażywanie lekarstwa antyzakrzepoeego na co nie zwrócił uwagi w dokumentach. Przy drugim opakowaniu lekarz prowadzący.To mogło doprowadzić do wewnętrznego krwotoku.Moja ciekawość i dociekliwość doprowadziła do przesunięcia zabiegu i wspaniałą reakcję ordynatora oddziału.Ale tak jest wśród lekarzy empatia i rzetelność świadczą o odpowiedzialności lekarza.Zawsze w śród nich znajdzie się jakiś chwast. Dzisiaj po przeglądnięciu całej mojej dokumentacji medycznej i wyników badań jestem przekonany że moje problemy z nagłym pogorszeniem zdrowia i wyników krwi wynikły po trzecim szczepieniu przeciw covid.Taka jest medycyna światowa.Opinie na temat szpitala mam nadal dobrą.

Ala

Szpital w Chrzanowie to jedna wielka banda, dostać się tam do jakiejkolwiek pracy biurowej czy do pracy w rejestracji bez znajomości jest niewykonalne. Stanowiska te są zarezerwowane wyłącznie do obsadzenia " po znajomości", a skąd to wiem ? A tak się składa że z pierwszej ręki wiedziałam że na jednym z oddziałów zwolniło się takie właśnie miejsce pracy, po telefonie na ten odział Pani z sekretariatu zaniemówiła potem przekierowała na kadry, w kadrach usłyszałam że wszystkie nabory są publikowane na stronie szpitala. Otóż nabór na to stanowisko na pewno nie był publikowany a nowa osoba już tam pracuje. Natomiast ostatnio była opublikowana oferta dla statystyka medycznego: publikacja piątek (zapewne popołudniu) poniedziałek koniec składania podań - 4 dni do złożenia dokumentów w tym dwa wolne !!! suuper, na pewno nie było na to miejsce już zaklepanej osoby ... Zresztą śmieszne jest to, jak na to samo stanowisko są różne wymagania, czasem jest potrzebne wyższe wykształcenie czasem średnie, czasem potrzebne jest doświadczenie czasem nie, noo wiadomo w zależności jakie potencjalny "pociotek" ma akurat predyspozycje. Od Pani z kadr usłyszałam że to jest praca biurowa i chętnych jest dużo i ja to nawet rozumiem ale może chociaż co drugie miejsce niech będzie bez znajomości żeby zwykły człowiek z zewnątrz miał jakiekolwiek szanse, niejednokrotnie pewnie z lepszymi kwalifikacjami. Ciekawe czy Pan Dyrektor Szpitala wie o tym całym procederze czy może Go to nie obchodzi, ale dobrej opinii to na pewno nie przysparza Szpitalowi. Jak to się mówi jaki pan taki kram.

Helena
@Ala

Wiesz...trochę mnie to dziwi, że się tak tam pchają, bo chyba kokosów to nie oferują. Chyba, że się mylę?

Ala
@Helena

Kokosów to nigdzie nie ma a praca jak w panstwowce, wszystko się należy urlopik 8 godz i do domu, zawsze lepiej niż na umowie śmieciowej których teraz pełno i też za marne grosze, ale moja sąsiadka emerytka potwierdziła to co pisałam tam pracę się dostaje pokoleniami: babka matka córka wnuczka tak że no (usunięte przez administratora) kila i mogila

Aleksandra Sibik

Najgorszy szpital… Odział chirurgi, który został przekształcony na covidowy porażka… Nie pracują tam lekarze tylko ludzie którzy trafili tam albo z przypadku albo po znajomosci… Nie potrafią leczyć, brak odpowiedniego podejścia zarówno do pacjentów jak i do ich rodzin, lekarze są aroganccy i bezszczelni! Nawet w najcięższych sytuacjach nie potrafią zachować minimum kultury osobistej. Nie potrafią nawet poinformować o śmierci pacjenta. Każdy lekarz na dyżurze podaje inne informacje o stanie pacjenta, tak jakby nie zapoznawali się z kartami pacjentów nad którymi sprawują opiekę. Dopuszczają do sytuacji, w której odłącza się aparatura pacjentowi który jest niewydolny oddechowo. Od tamtej pory stan mamy pogarszał się. Dziwnie odradzają robienia sekcji po śmierci. Ratownictwo medyczne z karetek to również porażka! Po przyjechaniu do pacjenta, robią test(wynik pozytywny), świsty w obu płucach, duszności. Panowie odradzają szpital. Zalecenie? Udanie się do lekarza rodzinnego po antybiotyk i lek na duszność. Za dwa dni mamę zabiera kolejna karetka z płucami zajętymi na około 85%. Po przekroczeniu progu szpitala mama podłączona pod tlen. A na drugi dzień mama niewydolna oddechowo. Panowie z drugiej karetki w szoku, że poprzednia karetka nie wzięła mamy gdzie już wtedy płuca były zajęte. Może wtedy mama(49lat)miałaby jakiekolwiek szanse na przeżycie! Kolejna sytuacja z babcia do której również przyjechała karetka, która nawet nie osłuchała pacjentki, po zrobieniu testu Pan stwierdził, że to musi być „końcówka”wirusa COVID(słowa ratownika). Podana „końska dawka paracetamolu” (to również słowa ratownika). Do tej pory nie mam pojęcia co oznacza u nich końcówka wirusa COVID. Albo covid jest albo go nie ma. Na teście przecież nie było napisane „końcówka”. Dodam, że dla mnie oczywistym jest odsłuchanie pacjenta z podejrzeniem COVID, gdyż atakowane są najczęściej płuca. Niestety w tym przypadku nikt babci nie osłuchał. Od śmierci mamy minął dopiero miesiąc, w tak ciężkiej dla mnie sytuacji jakim była Jej smierć chciałabym zwrócić uwagę na to co dzieje się w szpitalu, pomijając fakt, że trafiając tam człowiek skazany jest na umieranie i cierpienie w samotności, gdyż odwiedzin nie ma. A to co dzieje się w ten czas za murami szpitala to jedna wielka niewiadoma.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Powiatowy w Chrzanowie - Chrzanów

• Jak się pracuje w Szpital Powiatowy w Chrzanowie?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Powiatowy w Chrzanowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Powiatowy w Chrzanowie?

Szpital Powiatowy w Chrzanowie
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Topolowa 16
    32-500 Chrzanów