Opinie o Madmax Jolanta Gawron w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Madmax Jolanta Gawron. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Madmax Jolanta Gawron o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Madmax Jolanta Gawron w Sosnowiec

Kiepski

Oszusty i tyle. Przepisy prawa pracy nie dla nich. Spisać umowę na korzyść firmy , wystawić pracownika w ch... to jedno co oni moga. Czas pracy nie określony w umowie , wynagrodzenia minimalne a to i mniej w pełnych branżach ,jakaś dziwna matematyka naliczenia wynagrodzenia .... Szkoda słów .nie polecam

karol

@kakadu a zatrudniają studentów? skoro można dogadać się w sprawie grafiku to może i ja spróbuję

kakadu

A ja uważam że firma jest fajna. Można się dogadać w sprawie grafiku, pieniędzy, wypłaty są w terminie, koordynatorki super.

B.

Nie bądź śmieszny. Napisała to jedna osoba w kilku postach. Wyciągać na tej podstawie wnioski to kompletna bzdura. Ja dostałem wczoraj wypłatę za luty, jest ok. Polecam firmę.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Madmax Jolanta Gawron? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Sosnowiec
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
komunista

Kiedy będzie wypłata za styczeń ja się pytam ?

bolek

witam wszystkich uwaga na firme madmax pracowalem u nich i podkoniec pracy niechca mi wypłacic wynagrodzenia musze chyba isc do pipu.

komunista

Kiedy będzie wypłata za styczeń ja się pytam ?

adik113

Witam. Potrzebuje skontaktować się z kimś firmy "MADMAX" . Czy ktoś możne mi pomóc

Ktoś

No i Wam wykrakałem to 12 zł/h ;) Polecam poczytac dzisiejsza prase. Firmom bedzie sie bardziej oplacalo dawac etat z minimalna stawka 1850 zł niż brac ludzi z agencji. Ozusowanie umów zlecenie udalo sie Wam zminimalizowac od 01.2016, co bedzie teraz ? ;)

Ktoś

Firma sama w sobie nie jest zła i ze swoich obowiązków wywiązuje się rzetelnie. Złe i niekorzystne są przepisy dopuszczające umowy śmieciowe, które firma w pełni wykorzystuje. Takie są prawa rynku i kapitalizmu. Skoro są ludzie gotowi pracować za stawki na poziomie 8 zł brutto to firma takie stawki będzie oferować. Jedyne co razi - zapis w umowie zlecenie o pobraniu kwoty 4 zł netto za wykonanie przelewu wynagrodzenia na konto. Formy odbioru wynagrodzenia w gotówce w umowie nie ma. Firma mogłaby zrezygnować z tej opłaty bo jest to w moim odczuciu po prostu śmieszne. Oczywiscie, jesli firma zatrudnia ogolnie powiedzmy około 2 tys osob (a wiem ze tyle mniej wiecej zatrudnia) to łatwo policzyć ile miesiecznie na tym zyskuje. Opłaty bankowe nie są takie wysokie żeby pobierać taki haracz. Przeciez ludzie przez Panstwo zatrudnieni i tak pracują na was, to jeszcze macie czelność pobierać taką kwotę za zrobienie przelewu. Powinno być Wam wstyd. Z nadzieją czekam na zapowiadane przez PiS wprowadzenie stawek minimalnych w kwocie 12 zł za godzinę pracy brutto. Powinniście zdawać sobie sprawę z tego do czego to doprowadzi nie tylko Was, ale wszystkie "agencje pracy" w Polsce. Oby jak najszybciej to nastąpiło.

narco

Nie miałem z tą firmą specjalnie nic do czynienia, kiedy zadzwoniłem z zapytaniem o pracę przy sortowaniu listów itd. otrzymałem wyczerpującą informację o miłej pani.

Madmax

Szanowna Pani Dominiko Na..... żeby o kimś pisać żle samemu trzeba być w porządku.Pewnie nie ma Pani nic przeciwko temu, abym przedstawiła sytuację tak jak faktycznie było? Umowę podpisała Pani w dniu 05.11 2015r.Przepracowała Pani całe 3 dniówki i już 12 .11 2015 roku wypowiedziała Pani umowę.Umowa przewidywała 7-mio dniowy okres wypowiedzenia ale dla Pani to niewiele znaczyło,Pani napisała wypowiedzenie i o tych 7 dniach po prostu zapomniała.Gdyby Pani dotrzymała warunków umowy otrzymałaby Pani wynagrodzenie za 10 przepracowanych dniówek,natomiast Pani po prostu porzuciła pracę i za to została Pani obciążona karą zapisaną w umowie(par5 pkt4).Najciekawsze jest to ,ze jeszcze w dn 26.11 2015r przyszła Pani wraz z koleżanką prosząc o ponowne zatrudnienie.Ten fakt mogę Pani udowodnić ponieważ kamery monitoringu doskonale ten fakt zarejestrowały.Reasumując zanim Pani zacznie kogoś stawiać w niekorzystnym świetle trzeba naprawdę stanąć przed lustrem i odpowiedzieć sobie na pytanie ....czy sama jestem w porządku?PIT na kwotę 5zł otrzyma Pani w stosownym czasie.Pozdrawiam PRAWDOMÓWNĄ kobietę.

Malutqaaa94

Chciałam wszystkich przestrzec przed tą firmą. Pracowałam również na poczcie przy sortowanie paczek miałam zarobione 210 zł , o dziwo dostałam wypłatę ale w wysokości 5 zł .. przecież to jest śmiech na sali. Mogli by już sobie wstydu nie robić. . Nie mam pojęcia dlaczego tak oszukują ludzi.. Warto może to zgłosić ?!

kris

Pracowałem na poczcie przy sortowaniu listów co prawda jedną dniówkę /noc ,nie dostalem za to zapłacone brak kontaktu z tej firmy

Adi

"Ja pracowałam w Madmaxie i firmę oceniam dobrze. " Buahahahaha... Tej firmy nie idzie ocenić dobrze... To banda ... Brak słów na to, co ta firma robi... Tylko to zamknąć!!!

Suri
@Adi

Jakie masz zastrzeżenia do tej firmy? Co niby takiego robi? Wydaje mi się że Ty robisz sobie po prostu jaja...

pysia

Puri nie wypowiadaj się jeśli kierujesz się tylko lokalizacją firmy. Nie powinno to wpływać na jakąkolwiek opinię. Ja pracowałam w Madmaxie i firmę oceniam dobrze.

Firma paskudna pracowałam tam krótko, natomiast umowe dostałam tylko na zlecenie a na dodatek z błędnymi danymi osobowymi. Pit dostałam dopiero w lutym. Nie mogłam zarejstrować sie w urzedzie pracy ponieważ nie dostałam 2 umowy za listopad. dopiero jak poszłam do ZUSU to umowa sie rzekomo znalazła. Nie polecam tej firmy w szczególności REAL RYBNIK.

realistka

Ja nie posunęłabym się do nazywania firmy paskudną na podstawie wymienionych przyczyn. PIT dostałaś w terminie (obowiązek dostarczenia jest do końca lutego). Umowy zlecenia nikt na siłę Ci nie wciskał, wiedziałaś co podpisujesz, przy okazji podpisując mogłaś sprawdzić dane bo błędy wszędzie mogą się zdarzyć.

Sara

no widzisz Ruda- ja bym na Twoim miejscu odebrałą tą niezręczną ciszę jako najgorszą możliwą odpoweidź chyba nie ma szans na takie stanowisko - myślicie, że teraz warto jest informować wszystkich o tym, żę wolne stanowisko będzie? ja to bym najpierw znjomym powiedizał i dopiero na forum wrzucili i tyle.

była kasjerka

Prawdopodobnie wysłali do Ciebie PIT-11 zaraz po zakończeniu stosunku pracy. zwolniłam się w okolicach czerwca a już w lipcu miałam PIT-11 w domu ;)

Dominika

Witam, pracowałam w Rybniku w hipermarkecie real jako kasjerka, nie otrzymałam jeszcze Pit 11. Nie mogę się skontaktować z nikim z firmy mad max.

Zostaw merytoryczną opinię o Madmax Jolanta Gawron - Sosnowiec

Madmax Jolanta Gawron
1.9/5 Na podstawie 30 ocen.
  • ul. ks. Piotra Skargi 8 lok. 1
    40-091 Sosnowiec