Opinie o Drewpol s.c. w Osina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drewpol s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drewpol s.c. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewpol s.c. w Osina

...bo to banda amatorów, zrzucają swoją niewiedze, brak umiejętności na produkcje, nie biorąc odpowiedzialności za swoje stanowiska, ale nikt ich nie rozlicza. Bo to banda amatorów po układzie (towarzystwo wzajemnej adoracji, spotykające się na kawe, radzące: dlaczego nam nie idzie jak kawa jest tak dobra,hm) zniszczyła dorobek trójki ludzi...a oni na to patrzą, tego nie łapie...ale może kolejny program za grubą kase sam zacznie produkować i będzie dobrze...amatorka

piękna

witam.i jak tam po targach panie prezesie.coś tam slychać ze nie za wesoło się dzieje.ja na pana miejscu zwolniła bym jeszcze kilku doświadczonych pracowników to wtedy produkcja bedzie wykonywana na czas a klijenci będą w niebo wzieci ze jak sie czeka miesiąc to czemu nie można poczekać trzy miesiące.niedoświadczeni pracownicy zrobią to może dwa razy szybciej.bo jak widze tą produkcje to zamiast posuwać się do przodu to my posuwamy się ale do tyłu no chyba że o taki postęp panu prezesowi i tym którzy za to też odpowiadają no to gratulacje.sama bym lepiej na to nie wpadła jak tak mozna rozwijać firmę .no panowie właściciele a wy dalej uważacie że to ludzi wina.to poczytajcie między wierszami co ludzie piszą i kto jest winny zaistniałej całej tej sytuacji.przejdzie sie po halach i porozmawiajci z pracownikami co maja do powiedzenia o ile będa chcieli rozmawiać .bo ci co mieli cos mądrego do powiedzenia to juz nie pracują bo się ich pozbyto.a miało nie być wyciągania konsekwencji tak panowie mówiliście na jednym ze spotkań .trochę pokory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ale populizm.ja w tej firmie prauję i wiem co tam się dzieje.

Witam Wszystkich, chciałbym w kilku moich słowach wyrazić uznanie za realne stosowanie polityki dbania o klienta przez firmę Drewpol Osina. Mój wykonawca poinformował mnie, o niemoznosci wykonania mojego zlecenia. Bezpośredni kontakt z firma Drewopl spowodował, że zainteresowano się moim zleceniem (na marginesie, aby ktoś sobie nie pomyślał - zleceniem drobnym) i wskazano mi drogę realizacji tego zlecenia przez hurtownię. Firma zasługuje na uznanie i wyróznienie w dzisiejszych czasach obojetnosci. Pozdrawiam Piotr M. ze Zgierza.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drewpol s.c. na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
piękna

oj miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze.i jak zwykle kto jest temu winny oczywiście zwykli pracownicy bo tam w biurze wszyscy sa naj naj naj.pomyłka w liczeniu i co i klapa.a teraz kombinowanie co zrobić z pracownikami.ja proponuję pracę w niedzielę jak się pracowało w świeto to co tam niedziela.kto jest za to zapraszam w niedzielę do pracy

piękna

i jak to jest.najpierw to co było to było złe a teraz po woli do tego wracamy bo się okazuje ze to jest jednak dobre.no to jak to w końcu jest panie informatyku.a jeszcze jedno ci fachowcy to którzy to bo załoga by chciała ich poznać.niecirpliwie czeka.toniemy po uszy.

atm

wydaj mi się że będzie coraz gorzej tylko czekać jak następni dobrzy pracownicy będą odchodzić

propaganda sukcesu .... nic tylko czytać zakład sie rozwija , nowi kontrahenci, nowe stanowiska i ogólnie nic tylko sie cieszyć ...ja sie pytam tylko kiedy konsekwencje poniosą ludzie którzy doprowadzili do 3 tysi zaległosci, bo juz wszystkich fachowców z producji zwolnili a tu nic nie maleje ....poleci jeszcze paru doświadczonych potem z produkcji paru zaangażowanych no i trzeba sie bedzie zabrać za planowanie ...bo ktoś w tej agendzie dał ciała , no ale nie nam tu osądzać... wyjdzie w praniu. czekamy moze do końca roku ktoś sie obudzi

witam.panie informatyku czy pan wie cos na temat produkcji.pa pracuje po tej stronie co pan ale mam wrazenie ze pan nawet by nie odroznil ramiakow a wypowiada sie pan na temat zatrudniania fachowcow w naszej firmie ktorzy maja cos tam zapewnic tylko ciekawe co.bo ja jak tak czasami pobiegam po halach zeby cos pozalatwiac to widze jak ci fachowcy odsylaja mnie do zwyklych ludzi na produkcje albo udaja ze wiedza o co chodzi i udaja sie sie razem ze mna do takiego pracownika i co klaps bo pada jedno pytanie ze strony pracownika o co chodzi i klapa bo pracownik stwierdza ze to troche wyglada i wtedy ci fachowcy kierownicy i brygazisci i brygadzistki wycofuja sie raczkiem do tylu a pracownik to zalatwia za nich.a pozniej slysze ze jest juz wszystko ok. ze ci fachowcy juz to zalatwili.powiem tak zeby nie ludzi z produkcji to ci FACHOWCY nie potrawili by nawet wytlumaczyc nowym osobom co i jak my produkujemy.Wymien mi chociaz jednego kierownika ktory cos wnosi do naszej firmy i ze produkcja sie rozwija.bo ja widze to cienko.

Informatyk firmy Drewpol - 2010-02-06 14:25 odpowiedz | cytuj Nie dokońca prawdą jet to co pisze Ciekawy - w internecie nie ma anonimowości. Każdy wpis na dowolnej stronie to tak jakbyś zostawił swój odcisk palca. Możesz podpisac się np anonim a na serwerze www.gowork.pl pojawi się Twój adres IP, który z wymogów prawa jest przez długie lata przechowywany. Ktoś mógłby powiedzieć, że korzystam z neostrady lub blueconnecta a te mają zmienne adresy IP. tak to prawda ale wszystko co jest w internecie synchronizuje się za pomocą tzw serwerów NTP (czasu rzeczywistego) a to sprawia, że adres IP w danej chwili jest przypisany tylko jednemu uzytkownikowi i jest zawsze rejestrowane. Znam sie trochę na tym bo przez kilka lat byłem odpowiedzialny za bezpieczeństwo serwerów i łączy internetowych wielkich instytucji krajowych także Policji. Dla przykładu powiem, że nie tak dawno została zaatakowana strona www.drewpol.pl. Przez parę godzin była niedostepna. Parę godzin to czas jaki wystarczył mi żeby namierzyć kto i jak dokonał włamania a także naprawę szkód. Co do obelg, gróźb i oskarżeń jakie sie pojawiają informuje, że każda pokrzywdzona osoba ma prawo domagać sie ukarania winnych. Procedura jest prosta: krok1-zwócic sie do administratora strony www.gowork.pl o przekazanie pliku logów zarejestrowanego przy wpisach osób przeciwko którym występujemy, krok2-zwrócić sie do Policji z wnioskiem o ustalenie lokalizacji i właściciela danego adresu IP (tu Policja skałda wniosek do wlaściwego operatora internetu i otrzymuje: Imię i nazwisko na kogo został zarejestrowany internet, dokładny adres i tzw MACadres karty sieciowej komputera jako jednoznaczny dowód przestępstwa). Mając takie dane spokojnie możemy skierować sprawę do sądu o znieslawienie czy groźby i żądać wysokiego odszkodowania za straty moralne. Podany przeze mnie sposób jest tą oficjalna drogą sprawdzania anonimowych wpisów. Istnieje tez wiele sposobów do znacznie szybszego sprawdzenia kto jest kim ale to wymaga wiedzy, oprogramowania i odpowiednich kontaktów. Nie napisałem tego wszystkiego po to by zatkać komuś usta szczególnie tym, którzy merytorycznie i obiektywnie się wypowiadają. Uważam, że rozmowa podstawa do rozwiązywania problemów. Ale rozmowa prowadzona przez niektórych w takim tonie nigdy nie będzie traktowana poważnie i nie przyniesie żadnego skutku. I na koniec dla niezwiązanych z firma czytelników, krótko powiem: najbliższy plan rozwoju firmy Drewpol zakłada bardzo dynamiczny wzrost obrotów i pozyskanie nowych rynków głównie w Europejskich. Wzrost zatrudnienia na stanowiskach kierowniczych i dyrektorskich to pozyskanie ekspertów w kilku dziedzinach na barkach których dźwigany będzie cały nasz rozwój. myślę że jednak merytoryczna dyskusja przerasta dawaj mnie na policje

czekamy na enter i wszystko się wyliczy merytorycznie przygotowana (usunięte przez administratora) ;)

wszystko sie samo zrobi tylko wiecej zleceń, krótsze terminy i wiecej kunatych prowadzących, brygadzistów , kierowników ...

anty

może jakies spotkanie trzeba zrobić kadry kierowniczej, żeby lepiej zoragnizować prace?! Czy już było takie spotkanie/a i nic nie dało oprócz tego że czas zleciał i nie trzeba było pracować :D ?! Nowy program ze swoim koordynatorem wszystko za nas zrobi i będzie bajka...

piękna

(usunięte przez administratora)-kadrowa to jest ewenemnt na skale swiatowa,przepisy ni sa dla niej bo ona ma swoje i robi co chce i jak jej wygodnie aby tylko przypodobac sie panu prezesowi.to co zaoszczedzi to pozniej dostaje pewnie w premii w ramach oszczednosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ank

piękna przyznaj tak szczerze że i tak najgorsza jest kadrowa !!!

piękna

A co 10 prawda w oczy kole.A może ty też jesteś z tego szeregu co brygadzisci i reszta ktora zarzadza firma i masz takie samo pojecie o produkcji wiec wyslugujesz sie ludzmi a pozniej zgarniasz kase bo wy wszystko sami robicie jak to ktos wczesniej napisał a dla pracowników co jest reszta która zostanie a zazwyczaj to nic niema.

??????????

witam.długo sie zastanawiałam czy napisać.ostatnio podsłuchałam rozmowę jak to jedna pani brygadzistka rozmawiała na temat produkcji,jak to z kim ona musi pracować jak ona nie zrobi to nic nie jest zrobione.to ja sie zastanawiałam jak to jest możliwe że ona sama jest tyle metrów przerobić.to pytanie do pracowników teraz;możecie odpisać co wy robicie na produkcji jak to ona wszystko robi.

????

ludzie o czym wy piszecie,przeciesz to o czym wy piszecie to jest wszystkim na ręke poczawszy od pana prezesa skonczywsz na paniach i panach brygadzistach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kiedz wkoncu skonczy sie ta palarnia w toalecie damskiej?Pytanie do prowadzacych,brygadzistow i kierownikow !

szlifierz

Popieram Cie Piękna:) 8-nie ma pojecia co pisze ,ochlapy premi i tydz urlopu,ha ha .Burak z biura i tyle:)

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpol s.c. - Osina

Drewpol s.c.