Opinie o Drewpol s.c. w Osina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Drewpol s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Drewpol s.c. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewpol s.c. w Osina

Anonimus

no brawo wkoncu ktoś napisał prawde o tym pseudo ekonomiście i jego pozbawionych sensu i logiki działań brawo brawo !!!!!!!!!!!!!!!!

zły robol

jak to sie mowi -po trupach a do celu-tak wlasnie co nie ktorzy robia ale kiedys to wyjdzie co nie ktorym bokiem

IT-Finance-Production-Sales-Accounting Manager

kontroler finansowy może to zrobi, chyba że się już tak nie tytułuje Pan z IT :)

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Drewpol s.c. na stanowisko PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
?????????????????????

czlowieku czy Ty widzisz co piszesz?odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu??

szlifierz

Powiem jedno, tym razem Prezes trafil w dziesiatke ,wybierajac nowego kierownika (usunięte przez administratora). na wydzial trzeci.Wkoncu odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku,wkoncu ktos kto zna sie na rzeczy i kots kto interesuje sie tym co do niego nalezy.Mysle ze ogarnie caly ten balagan .Samo jego podejscie do nas pracownikow ,wystarczylo na sam poczatek,juz dawno nie szlo sie do pracy z ochota.Zmotywowal nas do pracy a to pierwszy krok do sukcesu.Dodam ze nie chodzi tu o podwyzki,a o szacunek.Oby tak dalej,oby sie udalo a beda wszyscy zadowoleni wraz z naszym szanownym P.Prezesem:)

wróbelek

witam i jak w zakladzie lepiej troszke?

pracujecie w tej firmie i od roku przewidujecie jej rychły upadek...a tu nici. dlaczego? nie wiem, może dlatego, że tak dobrze pracujecie...a może tak słabo wróżycie:) Przyleciały bociany, którym właściciele sprawili niezłe gniazda. Niby to tylko ptaki a potrafią docenić co im sie daje. W każdej firmie znajdzie sie kilku maruderów, którzy kiepsko pracują ale dużo komentują...nic tylko im współczuć.

Dokładnie!!! (usunięte przez administratora) My wszyscy wcześniej żyliśmy tą firmą,bylismy jej częścią i wiele dla niej poświęcaliśmy - bo było warto, szanowano nas za to. Teraz pozostał nam tylko smutek,żal i wielka niepewność - co dalej?????? (usunięte przez administratora)

piękna

(usunięte przez administratora).nie narzekali by wszyscy jak by bylo wszystko ok a co jest.... .no tak ale jak sie siedzi za biurkiem i dobrze za to placa za nic nie robienie to tez bym nie narzekala i oczywiscie sie spiewa jak pan prezes zagra.

wrobel

\'PIEKNA\'\' a Ty tam pracujesz?bo tak wszyscy narzekacje to czego sie nie zwolnicie?po co nerwy sobie szarpac?chyba ze w okolicy lepszej oferty pracy nie ma,co?

Tego zakładu,o którym piszesz już nie ma i raczej już nigdy nie będzie - nie ma już w tej firmie ludzi,którzy mogliby to zagwarantować. Nie rozumiem też tego,kogo prosisz o interwencję,chyba nie pracujesz w tej firmie i nie widzisz tego, co ten człowiek wyprawia(usunięte przez administratora)

Pisałem raz,dawno temu i wiecie co... narzekacie i (usunięte przez administratora)tylko zamiast pracować,nie chcecie,zwolnijcie się.Co do zwolnień,premii i innych rzeczy,popatrzcie co sami robicie na swoim stanowisku,a później narzekajcie na kierowników,brygadzistów itp.Żal mi waszych wywodów i jak ktoś wcześniej wspomniał,między sobą tylko potraficie narzekać,a na zebraniach...lipa.To forum miało pomóc innym w podjęciu decyzji czy pracować tu,czy...wpaść na seans kabaretu.Fakt są równi i równiejsi,ale...takie jest życie,znając wasze podejście do życia...może raczej do pracy...gdybyście wy byli właścicielami,to \"napewno\" byście słuchali głosu ludu,powodzenia w(usunięte przez administratora)głupot.

zły robol

no tak ale pakowacze pakuja zlecenia a pozniej sa robione z tego audyty kierownictwa i jakie sa one sami sobie dajcie odpowiedz jak zaloga na tym wychodzi.i co uwazacie ze wykonujecie swoja prace dobrze jak pozniej cala zaloga nie ma premii.chyba cos nie tak.

piękna

mam pytanie a czym zajmuja sie pakowacze?

cześć pracowałem kiedyś w tej firmie.ale co się teraz dzieje to wielki szacun dla was ze jeszcze tam tyracie.pozdrawiam były tyracz \"DREWPOLU\"

szlifierz

Jeśli tak to przepraszam:)

szlifierz

Brawo PIĘKNA,brawo ANONIMUS,nic dodać nic ująć,moze tylko pare drobnych szczegółów.Za organizacje pracy odpowiedzialni są panowie i panie prowadzacy no i oczywiście kierownicy,więc dlaczego na niektórych stanowiskach nie ma materiału lub pracuje jedna osoba na maszynie.Czy to nie jest ich obowiązkiem ,by tego dopilnować?(usunięte przez administratora)

piękna

nie ma jak to w drewpolu popracowac i ..... pracuj pracuj a na koniec co dostaniesz to tylko sam pan prezes wie.proponuje zeby kazdy z nas jeden dzien pracowal w miesiacu za darmo pracowal i to dwie zmiany to wtedy moze firma szybciej wyjdzie z kryzysu i bedzie lepiej no(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)LUDZIE opamietajcie sie prezes zarabia a my co nic,nawet na rachunki czasami brakuje nie mowiac juz o czasie jaki poswiecamy zamiast rodzinie w niedziele to gdzie go spedzamy w pracy.a kto na tym cierpi no zastanowcie sie bo pewnego razu ktos wam moze o tym przypomniec a wtedy moze byc za pozno.a zdrowie kazdy ma tylko jedno.

Zostaw merytoryczną opinię o Drewpol s.c. - Osina

Drewpol s.c.