Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02". Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" w Jastrzębie-Zdrój

Prawnik

Wszystkim się wydaje, że w internecie jesteście anonimowi i możecie bezkarnie wylewać pomyje na kogo tylko chcecie. Nic bardziej mylnego, bezpodstawne pomówienia, oczernianie jest karalne.

hohoh
@Prawnik

się puknij w czolo i to tak konkretnie, aa te pseudo szatnie juz zmienilas? czy ludzie nadal maja gorzej niz w kolymie ? he ? a teraz mnie podaj za pisanie nie prawdy

janek

najgorsza firma pracowalem to wszystko prawda co piszecie

łukasz

Atmosfera taka że emeryci górniczy są brygadzistami...o pakiecie socjalnym , szkoleniach, premiach, ciuchach, zapłaconych nadgodzinach, łaźni, umowie o pracę i wielu innych podstawowych rzeczach ZAPOMNIJ !

xyz

Zgodnie z art. 44.3 Ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy inspektorzy pracy są obowiązani do nieujawniania informacji, że kontrola przeprowadzana jest w następstwie skargi, chyba że zgłaszający skargę wyrazi na to pisemną zgodę.Dane skarżącego takie jak imię, nazwisko, adres są niezbędne osobie kontrolującej m.in. do udzielenia tej osobie pisemnej informacji o sposobie załatwienia skargi czy wniosku.Nalezy tylko zawrzeć klauzulę "W związku z zastrzeżeniem z art. 44. 3 Ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy nie wyrażam zgody na ujawnienie informacji, że kontrola jest przeprowadzana z związku ze złożoną przeze mnie skargą." Sprawiedliwość jest tylko kwestią czasu.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
xxx

Nawet na Szanowną Panią B.-R. znajdzie się sposób.

xxx

jacy wy wszyscy jestescie dziwni dlaczego nikt nie zbierze twardych dowodow i nie zawiadomi inspekcji pracy? bardzo łatwo mozna udowodnic falszywe umowy o prace falszywe wynagradzanie brak łaźni i wiele innych złamanych praw pracowniczych. i nie pomoże tu nawet komendant główny policji.

bnjiuyg
@xxx

26.09.2014 Komunikat Informujemy, iż z powodu usterki technicznej skargi/zgłoszenia/zapytania skierowane do Państwowej Inspekcji Pracy po 14 września 2014 roku zostały utracone. Zwracamy się z prośbą do wszystkich zainteresowanych o ponowne przesłanie informacji drogą mailową na adres właściwego okręgowego inspektoratu pracy. Wykonawca strony internetowej Państwowej Inspekcji Pracy pracuje nad usunięciem usterki. Przepraszamy za utrudnienia wynikające z przyczyn technicznych.

K.L Weker 02

witek lipa to ten cały zakład a autami jechać na robotę to strach takie złomy ale jak się ma za męża pałe to nie ma problemu, ale problem kiedyś będzie miał miejsce jak ich ebną krokodyle bo ktoś wreszcie zrobi (usunięte przez administratora) , rada idź lepiej człowieku robić w tesco albo innej biedronce jest też lipnie ale psycha tak nie siada , chyba że lubisz być traktowany jak śmieć pozdro

xxx

Gratulacje i podziękowania(usunięte przez administratora)To wspaniała firma, dająca możliwość rozwoju zawodowego, stabilizacji życiowej. Poszanowanie pracownika, uczciwość i miła atmosfera w pracy. To był tylko sen. Hahaha

M

Prawda jest tam mobing i wdodatku zabrania palic nawet przerwy sniadaniown ma pretensje z 30min na 15 cos nie tak

Robiłem tam . Jest tam mobing dajcie spokuj

ssaa

I znowu potrzebuje ludzi do tyrania za grosze, skoro jest tak wspaniale to dlaczego ludzie z wekera02 wolą isc zbierac truskawki ?

Przyszły pracownik

To warto przyjąć się w WEKER do pracy, bo u innych płacą tylko 5 zł na godzinę.

@Przyszły pracownik

przestań palic zioło bo cofasz się w czasie

Do cała prawda

Warto odwiedzić dobrego psychoterapeutę, a nie swoje frustracja rozładowywać tutaj. Jak ci tak źle poszukaj innego jelenia do skubania.

bzdet
@Do cała prawda

Frustruje mnie to wasze traktowanie pracowników jak woły robocze jest tak wspaniale ze ciagle szukacie pracownikow , niech sie ludzie dowiedza wreszcie prawdy o was i bardzo mnie cieszy ze istnieje strona gowork.pl

io

ile za to masz premii ?

Wiedzący

Wszystko super, polecam.

@Wiedzący

chyba piszesz o innej firmie jeleniu

Pracowałem też tam, Ci co tu pisali to pewnie jakieś nieudaczniki którzy wymiękli po jednym dniu i wylewają swoje żale, zamiast wziąć się za siebie. Prawda jest taka że napracować się trzeba, ale wypłata jest zawsze na czas i godziwa.

SZEFOSTWO FIRMY WEKER NIE POWINNO SIE TU WYPOWIADAC

cała prawda

jeśli tam pracowałeś i było tak super to czemu odeszłeś

aaa

robota od 7-16 i co druga sobote, na 20 osob tylko 5 ma jakakolwiek umowe reszta pracuje na czarno albo na umowe smieciowa, brak miejsca do godnego przebrania sie sa jakies smierdzace rozpadajace sie kontenery bez ogrzewania, majstrami sa emeryci gorniczy , sa przydupasy szefowej co kapuja bezpodstawnie na pracownikow, nie ma gdzie sie umyc po pracy- jest jakas stara umywalka gdzie brak nawet rurki przez ktora leci woda, o podwyzce mozna zapomniec stawki dla brukarza to 7 zlotych na godzine i to zazwyczaj bez umowy jakiejkolwiek !!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"
2.9/5 Na podstawie 35 ocen.
  • ul. Podhalańska 25
    44-335 Jastrzębie-Zdrój

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"