Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"

aaa 2014-03-25 10:09:05
robota od 7-16 i co druga sobote, na 20 osob tylko 5 ma jakakolwiek umowe reszta pracuje na czarno albo na umowe smieciowa, brak miejsca do godnego przebrania sie sa jakies smierdzace rozpadajace sie kontenery bez ogrzewania, majstrami sa emeryci gorniczy , sa przydupasy szefowej co kapuja bezpodstawnie na pracownikow, nie ma gdzie sie umyc po pracy- jest jakas stara umywalka gdzie brak nawet rurki przez ktora leci woda, o podwyzce mozna zapomniec stawki dla brukarza to 7 zlotych na godzine i to zazwyczaj bez umowy jakiejkolwiek !!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Były pracownik 2014-05-20 10:30:24
Pracowałem też tam, Ci co tu pisali to pewnie jakieś nieudaczniki którzy wymiękli po jednym dniu i wylewają swoje żale, zamiast wziąć się za siebie. Prawda jest taka że napracować się trzeba, ale wypłata jest zawsze na czas i godziwa.
Wiedzący 2014-05-29 08:18:57
Wszystko super, polecam.
cała prawda 2014-06-08 08:54:07
SZEFOSTWO FIRMY WEKER NIE POWINNO SIE TU WYPOWIADAC
cała prawda 2014-06-08 08:59:27
chyba piszesz o innej firmie jeleniu
cała prawda 2014-06-08 09:28:04
jeśli tam pracowałeś i było tak super to czemu odeszłeś
Do cała prawda 2014-06-10 13:27:57
Warto odwiedzić dobrego psychoterapeutę, a nie swoje frustracja rozładowywać tutaj. Jak ci tak źle poszukaj innego jelenia do skubania.
Przyszły pracownik 2014-06-10 20:02:47
To warto przyjąć się w WEKER do pracy, bo u innych płacą tylko 5 zł na godzinę.
cała prawda 2014-06-10 21:15:04
przestań palic zioło bo cofasz się w czasie
ssaa 2014-06-11 10:39:45
I znowu potrzebuje ludzi do tyrania za grosze, skoro jest tak wspaniale to dlaczego ludzie z wekera02 wolą isc zbierac truskawki ?
io 2014-06-12 15:59:52
ile za to masz premii ?
bzdet 2014-06-13 14:01:19
Frustruje mnie to wasze traktowanie pracowników jak woły robocze jest tak wspaniale ze ciagle szukacie pracownikow , niech sie ludzie dowiedza wreszcie prawdy o was i bardzo mnie cieszy ze istnieje strona gowork.pl
Ja 2014-06-25 17:30:42
Robiłem tam . Jest tam mobing dajcie spokuj
M 2014-06-25 17:46:53
Prawda jest tam mobing i wdodatku zabrania palic nawet przerwy sniadaniown ma pretensje z 30min na 15 cos nie tak
xxx 2014-09-09 12:17:26
Gratulacje i podziękowania(usunięte przez administratora)To wspaniała firma, dająca możliwość rozwoju zawodowego, stabilizacji życiowej. Poszanowanie pracownika, uczciwość i miła atmosfera w pracy. To był tylko sen. Hahaha
K.L Weker 02 2014-09-29 17:03:49
witek lipa to ten cały zakład a autami jechać na robotę to strach takie złomy ale jak się ma za męża pałe to nie ma problemu, ale problem kiedyś będzie miał miejsce jak ich ebną krokodyle bo ktoś wreszcie zrobi ( usunięte przez administratora ) , rada idź lepiej człowieku robić w tesco albo innej biedronce jest też lipnie ale psycha tak nie siada , chyba że lubisz być traktowany jak śmieć pozdro
xxx 2014-09-29 17:38:56
jacy wy wszyscy jestescie dziwni dlaczego nikt nie zbierze twardych dowodow i nie zawiadomi inspekcji pracy? bardzo łatwo mozna udowodnic falszywe umowy o prace falszywe wynagradzanie brak łaźni i wiele innych złamanych praw pracowniczych. i nie pomoże tu nawet komendant główny policji.
bnjiuyg 2014-10-01 18:20:53
26.09.2014

Komunikat
Informujemy, iż z powodu usterki technicznej skargi/zgłoszenia/zapytania skierowane do Państwowej Inspekcji Pracy po 14 września 2014 roku zostały utracone. Zwracamy się z prośbą do wszystkich zainteresowanych o ponowne przesłanie informacji drogą mailową na adres właściwego okręgowego inspektoratu pracy.

Wykonawca strony internetowej Państwowej Inspekcji Pracy pracuje nad usunięciem usterki. Przepraszamy za utrudnienia wynikające z przyczyn technicznych.
xxx 2014-10-03 13:21:35
Nawet na Szanowną Panią B.-R. znajdzie się sposób.
xyz 2014-10-03 13:30:01
Zgodnie z art. 44.3 Ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy inspektorzy pracy są obowiązani do nieujawniania informacji, że kontrola przeprowadzana jest w następstwie skargi, chyba że zgłaszający skargę wyrazi na to pisemną zgodę.Dane skarżącego takie jak imię, nazwisko, adres są niezbędne osobie kontrolującej m.in. do udzielenia tej osobie pisemnej informacji o sposobie załatwienia skargi czy wniosku.Nalezy tylko zawrzeć klauzulę "W związku z zastrzeżeniem z art. 44. 3 Ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy nie wyrażam zgody na ujawnienie informacji, że kontrola jest przeprowadzana z związku ze złożoną przeze mnie skargą." Sprawiedliwość jest tylko kwestią czasu.
łukasz 2015-01-09 11:56:01
Atmosfera taka że emeryci górniczy są brygadzistami...o pakiecie socjalnym , szkoleniach, premiach, ciuchach, zapłaconych nadgodzinach, łaźni, umowie o pracę i wielu innych podstawowych rzeczach ZAPOMNIJ !
janek 2015-02-17 17:26:46
najgorsza firma pracowalem to wszystko prawda co piszecie
Prawnik 2015-04-03 14:36:30
Wszystkim się wydaje, że w internecie jesteście anonimowi i możecie bezkarnie wylewać pomyje na kogo tylko chcecie. Nic bardziej mylnego, bezpodstawne pomówienia, oczernianie jest karalne.
Znawca 2015-04-03 19:06:03
Na miejscu właścicielki firmy i po przeczytaniu artykułu o zniesławieniu, i to o czym tu niektórzy piszą to naruszenie jej dobrego imienia i dóbr osobistych, a niektórzy wymieniają ją z nazwiska zrobiłbym użytek.
bolek 2015-06-09 14:20:42
Jak narazie to sprawę w sądzie ma właścicielka firmy
hohoh 2015-06-10 20:00:50
się puknij w czolo i to tak konkretnie, aa te pseudo szatnie juz zmienilas? czy ludzie nadal maja gorzej niz w kolymie ? he ? a teraz mnie podaj za pisanie nie prawdy
Boguś 2015-07-27 11:19:28
Nie zgadzam się z przedmówcami. Pracuje w Weker od wielu lat. Zawsze spotykam się z dużym zrozumieniem u przełożonego. Firma bardzo dynamicznie się rozwija i nigdy nie narzekałem na dobre zarobki. Jak ktoś pisze żle o Weker to albo ich konkurencja albo jacyś desperaci.
obserwator 2015-08-05 08:29:37
Boguś Ty się lepiej zastanów z czego uzbierasz na emeryturę bo chyba nie z tej najniższej krajowej pensji:(
Do obserwator 2015-08-07 14:06:15
Ja przynajmniej będę miał emeryturę, ty natomiast wcale, sądząc po godzinie umieszczenia post-u siedzisz w domu, nie masz pracy i z nudów wypisujesz jakieś bzdury, bo nie masz nic innego do roboty.Boguś.
obserwator 2015-08-11 09:45:07
A przyszło Ci do głowy, że pracując na ludzkich zasadach można mieć urlop oczywiście płatny? Gdybyś chociaż minimalnie wszedł w świat finansów dowiedziałbyś się wówczas jakiej wysokości otrzymasz emeryturę. Obawiam się, że wówczas nie nazwałbyś jej emeryturą. Kto ma chociaż odrobinę przysłowiowego oleju w głowie nie wypisuje takich herezji. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku na "emeryturze":)
jakielol 2015-09-15 23:07:27
hahaha piszesz o godzinie wytykajac ziomowi a w wekerze robi sie do 16:00 wiec nie pisz z biura tylko wez sie za robote... aa sorki szefowie nie musza
jacek 2016-05-11 13:10:55
dowiedziałem się na razie tylko tyle, z eoni działają w branży hotelowej na pewno no i też jest tak, ze nie ma ofert, pytanie dlaczego.. a tez średnia jest możliwośc awansu, bo jak aplikujesz na pokojówke to nic dziwnego, że na tym stanowisku pracujesz cały czas, a nie awansujesz np. na managera.
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02" - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "WEKER 02"