Metalfan sp. z o.o.

Opinie o Metalfan sp. z o.o.

Firma

Wykonanie od ręki super jakość cięcia laserem

Gość 2

Obsługa przemiła, wykonanie od ręki, nic dodać nic ująć, taki firmy życzmy sobie jak najwięcej

Od czego uzależniona jest premia w firmie Metal-fan Bis Sp. z o.o.? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 21 sierpnia na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Magazynier.

Justyna

@Premia A, czy Tobie udało się zdobyć premie w Metal-fan Bis? Bardzo mnie to ciekawi.

Wypowiedzenia

Firma jak firma .. Chwilę czasu tam pracowałem I powiem tak Szef jest okej czasami jak każdy musi zwrócić uwagę nie którym co do ich pracy Ale to chyba normalne ... Ale za to Kierownik I Dyrektor na początku będą dla was jak Aniołki A potem się zacznie gdy będziesz chciał coś załatwić z szefem bez ich wiedzy i się o tj dowiedzą natychmiast zaczną drążyć temat o co chodziło I czy czasami nie robisz im koło dup..y Ogólnie materiał który produkują jest dobry. Jako pracę na chwilę polecam na dłuższą metę to nie ma szans. A I dodam że większość firmy to rodzinna szefa więc uważaj co z kim I gdzie mówisz bo szybciutko możesz stracić pracę . POZDRAWIAM

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Metalfan sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

wyspawali mi coś w alu. od ręki, coś czego sam nie mogłem zrobić, super!!

podjęli się tematu, którego gdzie indziej nie chcieli zrobić , szacunek!

@Gość

Nie do końca rozumiem, o co chodzi w Twojej wypowiedzi. Możesz wyjaśnić? Metal-fan Bis Sp. z o.o. wydaje się świetnym pracodawcą, chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o pracy tam.

@Karolina

To najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z osobą z firmy, pewnie otrzymasz wszystkie odpowiedzi.

Super firma polecam, pełen profesjonalizm

Arturoo

Widać że w firmie Metalfan stabilizują się warunki pracy a płace wzrastają firma bardzo mocno się rozwija i warto w niej pozostać i na pewno się zatrudnić .

Widać że firma się rozwija, odpowiednie inwestycje, brawo!

Gość2

Jakość produkcji na najwyższym poziomie nie ma się do czego przyczepić

Jestem częstym klientem w tej firmie, magazynier i kierownik na plus nawet jak czegoś nie ma można liczyć na pomoc, ogólnie na duży plus, polecam

idzie się dogadać na każdym poziomie, co bardzo ułatwia funkcjonowanie na co dzień.

Jak wszyscy wiedzą sam szef nie buduje atmosfery w firmie tylko ludzie którzy tam pracują, dowodem na to jest fakt że właśnie on wyłącza się coraz bardziej z kontaktem na produkcji. Firma szybko się rozwija a zarobki są konkurencyjne do innych firm z branży.

Na atmosferę pracujemy Wszyscy razem, jeżeli każdy będzie uczciwie podchodził do pracy , to na pewno będzie ok no i Szef to również doceni

Ktoś

Najwięcej mają do powiedzenia Ci którzy tam nie pracują lub pracowali bardzo krótko Ja osobiście pracuje tam już kilka lat i jestem bardzo zadowolony Jeśli ktoś chce pracowac to będzie pracował z uśmiechem na twarzy w tej firmie

Sympatyczny, czy Ty jesteś pracownikiem Metal-Fan? Jeśli tak to czy nie uważasz za słuszne, aby osobiście poinformować swojego pracodawcę o tego typu odchyłach w czasie Twojej pracy? Osoby pijane gorzej pracują, bądź jest to dla nich niebezpieczne, może warto poruszyć ten temat w większym gronie?

Tokarz

Operator wózka najniższa krajową zarobisz 1900zl.No może maksymalnie 2200zl za cały miesiąc.

Szok

To naprawdę ten szef tak wyzywa ludzi? Taki straszny? Czy ktoś wymyśla.

Operator wózka

Witam potrzebuje na wózek ile płacą na godzinę brutto. Albo ile idzie zarobić netto na miesiąc? Proszę o odpowiedź bo się przymierzam.

jacek

to nie przypadek ze opinie sa negatywne ..(usunięte przez administratora). to chłop z mazur albo słoma z butów - serdeczne odradzam prace z tym facetem który pojecie ogłady i kultury zna co najwyzej z wikipedii prosze zauwazyc ze nie moze miec takiego samego zdania o nim i tej firmie prawie 100 % opiniodawców. kto chce niech sie przekona kim jest ten człowiek i bedzie miał obraz jak nie nalezy sie zachowywac i jak nie traktoewac ludzi panie wiesławie jak pana znam to nie dotrze do pana swiadomosci przeciez jest pan ponad to prawda? pan taki BOSSSSSSS

Zostaw merytoryczną opinię o Metalfan sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Metalfan sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalfan sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalfan sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 27 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metalfan sp. z o.o.