Metalfan sp. z o.o.

Opinie o Metalfan sp. z o.o.

Gość3

Polecam, w firmie bardzo fajna atmosfera, no i można dobrze zarobić

Bzdura
@Gość3

Chyba nie wiesz co piszesz o zarobkach i dobrej atmosferze. Pracowałem i wiem, kierownictwo przydupaśne swojwmy szefowi bez swojego zdania i fałszywe, dziękuję.

Leszek

Pracuje od roku, jeżeli robisz swoje to wszystko jest w porządku

Kristian

Pracuje 3 miesiace na razie jest naprawdę spoko

Nawet w Sobotę można wszystko załatwić w porównaniu z konkurencją, polecam!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w firmie Metalfan sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Anonim Nowy wpis

Czy warto obecnie podjąć pracę w tej firmie ???

Xd

Widze ze szukaja brygadzisty produkcji .. zwonil sie ktoryś z obecnych czy szukaja do pomocy?

borys Nowy wpis
@Xd

Nie, brygadziści nie ogarniają roboty dlatego chcą się wysługiwać kimś nowym, żeby odsunąć odpowiedzialność od siebie.

Kali Nowy wpis

Wszystko jest ok, nie rozumiem tych co piszą o wypłacie pod stołem. Tutaj nic takiego nie ma każdy musi mieć umowę i dostaje wszystko na konto więc nie ma możliwości, żeby tu kogoś (usunięte przez administratora) proste.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Metalfan sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Każdy gamoń będzie wystawiał negatywną opinię.. Ja nie jestem biurowym czy blisko starego wręcz przeciwnie... Pracuje w tej firmie ponat 2 lata.. I(usunięte przez administratora) jakoś nie mogę narzekać. Kasa na czas, a (usunięte przez administratora) robić trzeba w rzędzie jak nie tej firmie go za granicą... Więc (usunięte przez administratora) macie cięcie zle tylko do roboty.. Bo on kasę nie ma z lotto. Co zarobimy my to i taka pensja.. Polecam każdemu tą firmę.. Kto nie jest (usunięte przez administratora). I kto potrafi w kiblu wodę spuscic.. Bo (usunięte przez administratora) sznaty tego nie potrafią zrobić.. Jak po ostatniej akcji.. Zniszczyć toalety i (usunięte przez administratora) tu narzekać..

Kaśka

To, że kasa na czas to w sumie normalka, ile tej kasy jest? To dobre pytanie. Jest szansa na podanie widełek? Chłopak chce się zatrudnić jako spawacz. Wiesz może, jaka jest rotacja na tym stanowisku? Da się wyrobić jakieś nadgodziny?

@Kaśka

Stawki raczej średnie nie ma co liczyć na kokosy. Wszystko zależy od doświadczenia i umiejętności. Oczywiście że, nadgodziny sa, jak to mawia Brzeski "aż krew pójdzie z nosa", ale płatne 20% do koperty, nazywane premią uznaniową.

Zbychu
@Lody_na_patyku

Czyli takie intensywne te nadgodziny i wyciskają człowieka jak cytrynę? Ile ich można zrobić w miesiącu? Są jakieś ograniczenia czy można robić do bólu?

@Zbychu

Najlepiej żebyś robił po 10-12 godzin dziennie, do tego soboty, niedzielę i święta bo jest dużo roboty, a jak przychodzi do wypłaty to problem, bo za dużo nadgodzin i nie ma pieniędzy bo słaba sprzedaż.

@Lody_na_patyku

To jak są rozliczane nadgodziny, wtedy dostaje się dni wolne? A za weekendy ogólnie są takie same stawki jak w dni powszednie?

Lody_na_patyku

Rozliczenie tylko w gotówce. Każda nadgodzina +20% stawki podstawowej, wszystko w kopercie.

@Lody_na_patyku

Czemu do koperty? Pracodawca nie może przesłać normalnie kasy na konto? Czy nie che od tego odprowadzić podatku? W sumie to z niekorzyścią dla pracownika. Nikt nie ma nic przeciwko?

Inga
@Lody_na_patyku

Czekaj, czyli 120 procent za nadgodzinę, tak? Tyle co za godzinę normalną plus 20 procent? Bo jak piszecie, że nadgodziny są płatne 20 procent, to by znaczyło, że tylko ułamek podstawowej stawki, a więc niemożliwe :)

Ktoś tam
@Paweł

Ha ha, ważne że korzystne dla (usunięte przez administratora), zadowolenie pracownika jast na samym końcu. Co do kierownictwa, bez komentarza, śmiechu warte chłopaki.

@Inga

A co by znaczyło gdy napisałem +20%?

Milena
@Lody_na_patyku

Dlaczego pieniądze za nadgodziny są rozliczane w kopercie? Przecież tak nie można, gdzie jest skarbówka ?

Lucek
@Ktoś tam

A nie powinno tak być. Nikt nie rozmawiał z kierownictwem żeby zmienić zasady? Każda podwyżka pensji choćby przez nadgodziny liczy się potem do wyższej emerytury a jak jest dawana pod stołem to nic z tego.

kropk

Jaka stawka na prasie krawędziowej ?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Metalfan sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji?

Niedawno była oferta dla spawacza metodą tig. Nadala można się przyjąć na takie stanowisko? Z tego co czytałem w komentarzach to atmosfera coś kiepska bo szef nerwowy. Teraz jest lepiej? Można się dogadać bez wielkich spin?

Synonimy

Nigdzie nawet na studiach filologii polskiej nie poznasz tylu obrażliwych słow ,słow padających z ust tego człowieka . Byłem świadkiem.rozmowy z kimś kto chyba nie zaplacił panu B.na czas. To uszy więdly. To był szok jakie slowa,grożby padały z ust . To byly grożby karalne i to najcięzsze

Gość3

Polecam, w firmie bardzo fajna atmosfera, no i można dobrze zarobić

Kikers
@Gość3

Opinie pozytywne są ustawione, to widać

Pavlo
@Kikers

zawsze jest takie prawdopodobieństwo ale niekoniecznie

Ktoś
@Gość3

Jako były pracownik potwierdzam i dla chcącego robić, roboty pełno. Tylko trzeba chcieć

Ktoś
@Gość3

potwierdzam, jak ktoś ma chęci do pracy to polecam

Bzdura

Leszek

Pracuje od roku, jeżeli robisz swoje to wszystko jest w porządku

Bartek

Z Wiesiem trzeba umieć rozmawiać,pracowałem tam dwa lata i sobie chwalę,opinie ludzi którzy albo sobie lecieli w kulki albo koniec końców nie potrafili zrobić tego co mieli potrafić.. bo widywałem takich ,zwolniłem się po prostu z kwestii zamieszkania a nie że było mi źle .

Pyś

Może kiedyś prezes WB był narwany i krzykliwy. Jednak aktualnie jest wszystko ok ponieważ nie zajmuje się osobiście rozmową z pracownikiem, od tego jest kierownik.

@Pyś

Nadal jest narwany, krzykliwy. Widać że nie pracowałeś w tej firmie

Ryszard
@Anonim

Ale to, co jakaś atmosfera nie jest za dobra, czy jak to rozumieć? Weź rozjaśnij, jak możesz co miałeś na myśli, bo akurat szukam pracy i nie chcę czegoś źle zrozumieć. Jak już atmosferę poruszacie to jak z innymi pracownikami? Można spoko się dogadać i nawiązać takie dobre zawodowe relacje?

Nicki

Hej, jakie macie aktualne zdanie o tej firmie ?

gość

witam czy poszukujecie spawaczy

Może być

Staś

polecam

Kristian

Pracuje 3 miesiace na razie jest naprawdę spoko

Stalowy Krzyś

W porządku firma wszystko ok, polecam Wszystko w terminie i na najwyższym poziomie

Polecilibyście pracę tam jako Kontroler jakości? Bo mają ogłoszenie, ale za mało informacji, czy warto, a ja mam kilka takich ofert do różnych zakładów. Można wiedzieć na początek, jaka stawka?

Damian
@Karolina

myślę, że najlepiej zadzwonić bądź iść porozmawiać

Zostaw merytoryczną opinię o Metalfan sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Metalfan sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalfan sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalfan sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 27 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metalfan sp. z o.o.