Metalfan sp. z o.o.

Opinie o Metalfan sp. z o.o.

Michael

Ale jaja na 100 opinii 97negatywnych czyli coś w tym jest firma tragiczna. Ale dziwię się jeżeli to prawda to jak to jest możliwe że szef ma szczękę cała nie polamaną dziwne. Przecież ludzie by tego tak nie zostawili. A może jednak ktoś sieje zamęt i te opinie wymyśla bo jest nierob i nygus ciężko coś powiedzieć ktoś kłamie i tyle.

Witam jaka jest praca i atmosfera dzisiaj w tej firmie. Bo podobno te złe opinie są od ludzi którzy odeszli bo nie chciało im się robić.

Aarrturo

Lubię atmosferę w METAL-FAN Brzeski Wiesław - Rynarzewo za: Widać tylko wpisy jakiś niepoważnych pracowników którzy dawno już nie pracują i tylko wylewają swoją frustracje ,pracuje tam od kilku miesięcy i nie zauważyłem jakiejś negatywnej atmosfery .

Garbi

Premie to fikcja w tym zakładzie. Kolejna wypłata w kopercie tego dowodzi

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Metalfan sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

mikey

Jakie premie?????? Mówisz o tych co donoszą mu za parę złotych wieści z hali ? Swoją drogą , informacja o tych ludziach poszła już w świat, cięzko będą mieli w innych firmach.

Pan Kredycik

Czy będzie jutro wypłata ? Podobno tydzień opożnienia

Michal

Witam ja nadal tu pracuje nie jest to może szczyt marzeń pracownika ale praca jest kolaczkowo i Szubin to nie durzę miasta i trzeba z czegoś żyć jeśli musi miec na chleb ale firma to nieporozumienie tyranie najlepiej po 12 g/7 w tygodniu obietnice premi których nikt nigdy nie widział jedyne co można otrzymać to wiązankę wyzwisk od samego właściciela jak to nie jest mu złe . Jak ktoś nie musi to nie polecem co do kasy to słabo ale to kolaczkowo . Nadgodziny po stawce godzinowej zero benefitu No chyba ze ktoś melduje to szef się odwdzięcza . Proponował bym żeby firma zajol się urząd skarbowy i inspekcja pracy ale to raczej niemożliwe . No nic trzeba robic dalej ale może ktoś nie musi to niech tu nie zaczyna w tym obozie . Nawet Ukraińcy uciekają .

Klient
@Michal

Szacunek do drugiego człowieka Panie Brzeski , szacunek! To podstawa w każdym biznesie.

Marzena

@Queenteen a na jakim stanowisku miałeś okazję pracować lub nadal pracujesz w METAL-FAN Brzeski Wiesław - Rynarzewo? Czy można w niej liczyć na awans lub dodatkowe benefity? Może wiecie, czy w tym momencie firma poszukuje pracowników?

@Marzena

Możesz liczyć na benefity pod postacią wyzwisk. Awansował tylko kierownik produkcji, gdyż nikt inny nie był chętny aby objąć to stanowisko.

Queen
@Marzena

Pracowałem, każdy ma swój honor i kiedyś trzeba powiedzieć stop. Mam nadzieje, że właściciel zrozumie , że Ci których ma za głupców pracują na Niego i lepiej jest przyjść i powiedzieć dobre słowo ,niż wiecznie mieć pretensje. Nie oszukujmy się, to nie fabryka BMW tylko prywatna szopka na której panuje tajfun . Więc się niech nie oszukuje i spuści z tonu bo do porządnego zakładu brakuje mu chociażby benefitów płacowych i nadgodzin z kodeksu.

Zbyniu

Firma masakra typowy grzyb po deszczu zamówień bydgoskiej pesy .caly interes na kredycie rata goni ratę a na pensje zbieramy . Kolejny ciekawy aspekt to szef który nie szanuje ludzi . Ale polecam jak najbardziej dla wszystkich którym nie szkoda czasu albo szukają ciekawych doświadczeń .

Pracowałem w tej firmie ponad dwa lata. Szef o dwóch twarzach. Na rozmowie ideał, później dopiero pokazuje swoje prawdziwe JA! Potrafi zrujnować najbardziej odporną psychicznie osobę. Ośmiesza na forum. Pogardliwie szydzi z każdego dobrego pomysłu, zarzucając później brak własnego zaangażowania. Sprawy błahe są najważniejsze, istotne schodzą na 2 plan z reguły dlatego, że ich nie rozumie. Oczekiwania co do pracownika są w głowie właściciela. Nie dzieli się swoimi przemyśleniami co do uwag do danej osoby. Podczas rozmów z pracownikiem poruszane są tematy wszystkich osób w firmie, tylko nie te które dotyczą osoby rozmawiającej. Wynagrodzenie należy negocjować na rozmowie kwalifikacyjnej, gdyż później ciężko o podwyżkę. Polecam pracę tym, którzy chcą się przekonać, że ówczesny pracodawca był jednak wspaniały. Dobra szkoła przetrwania.

Stanislaw byly pracownik

Pracowac trzeba i nie ma o czym rozmawiać. Pieniadze w miare, to nie Bydgoszcz ale na czas. Firma dziala na kilka frontów i sie wiele dzieje. Mentalnosc między pracownikami - kazdy jest "kierownik" lub kto pierwszy "pod-pieroli" ten ma premie. Szef zestresowany bo terminy,kasa a kredyty gonia a język ma "szorstki".

arab

jak się pracuje w Metal-fan ?>

Zostaw merytoryczną opinię o Metalfan sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Metalfan sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalfan sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalfan sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 27 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metalfan sp. z o.o.