Metalfan sp. z o.o.

Opinie o Metalfan sp. z o.o.

Krystian

Nie narzekam jest okej

Rysiu

Da się zarobić tylko trzeba chodzić i pracować zależy czy komuś się chce robić czy nie

Edyta
@Rysiu

A premie można jakąś dostać jak się człowiek stara? :D

@Edyta

Zapomnij o premii.... "Premia", to jest to co dostajesz pod stołem za "nadgodziny". W tej firmie jedynie co możesz dostać albo obciążenie, naganę albo wylatujesz z roboty jak się nie zgadzasz

@Goc

a pisali coś jednak premiach i jakieś tam wychodziły... przytaczasz jakieś obciążenia, one to w jakich okolicznościach konkretnie są dawane i za co?

@Łucja

bo "premia" to jest to co dostajesz pod stołem do koperty za nadgodziny i innej premii na oczy nie zobaczysz..

Anoniim

Pozytywne opinie zawsze pojawiają się dopiero po tym jak ktoś szczery wystawia negatywną. Przypadek że dwie pozytywne są wstawione tego samego dnia z pół godzinnym odstępem? :))) ktoś widocznie boi się prawdy... :)) Kto tam pracuje to wie jak jest... Zgadzam się z poprzednikami. Gdzie jest pip, zus? żeby człowiek musiał się prosić o wolne albo chodzić chory bo jak nie to po premii. W kopercie często więcej niż na konto, i podejrzewam że nic się nie zmieniło odkad odszedłem

@Anoniim

No wiesz. Ja się idzie na chorobowe to nigdzie ci nie zapłacą premii. Czemu kasa w kopercie a nie całość na konto?Jak tam pracowąłeś to ile zarabiałeś?

Joko

Powinna być premia.

@Joko

Skoro jest frekwencyjna to jak mogłaby być za nieobecność? Chyba, że jeszcze jakąś inną masz teraz na myśli?

jEsTiOn

Lody_na_patyku przecież zawsze mogłeś iść do innej firmy pracować. Robisz z siebie ofiarę, rozpisując się na czym Brzeski się nie dorobił, bo przecież wiesz najlepiej (chyba jesteś z ksiegowości), przy okazji żaląc się jak Tobie nie jest źle i jak bardzo zostałeś posunięty w (usunięte przez administratora) Ale z jakiegoś powodu zgłosiłeś się do tej firmy, przyjełeś warunki pracy, i albo pracowałeś albo nadal pracujesz. Zły ten Brzeski że robotę dał oj zły, nie powinien dać na chleb. Jako pracownik który podejmuje i podpisuje warunki pracy masz je jasno określone i powinieneś je świadomie podpisać. Chyba że najpierw podpisujesz a później czytasz, no to już nikt na to nic nie poradzi. Proponuję przy następnym angażu wziąść mamę albo tatę to pomogą. W umowie jest jasno określona stawka i premia. Gdy są wątpliwości lub pytania można zawsze się dowiedzieć lub zapytać bo pewnie oprócz "Brzeskiego ala wyzyskiwacza" ktoś chyba tam jeszcze pracuje? Chyba że dziewczyny w kadrach cie zawstydzają to wrzuć kartę z pytaniami pod drzwi, i nie zapomnij jakieś wskazówki gdzie mają ją później zostawić. A co do L4 to są piękne czasy. Panie doktorze chyba mam gorączkę a ile tam jest stopni bo nie widać w kamerce a dobra Pan se da spokój do końca tygodnia a później mijamy się w sklepach, rowerach czy festynach. Choć nie powiem że mi się zdarzyło kilka razy rozchorować, to zawsze zadzwonię powiem jak sytuacja i jakość mi z tych 10zl na godzinę nie zabrał kilkuset. Ale pewnie Ja jestem z tych co przyszli po pracę a po Ciebie praca przyszła. Szlachta nie robi przecież. No tak ale Ty masz problem z czytaniem i komunikacją. Proponuję Tobie przejść na samozatrunienie i podbij świat, marnujesz się kolego. Praca kiedy chcesz, urlop kiedy chcesz, kasa kiedy chcesz żyć nie umierać. Powodzenia.

@jEsTiOn

Wytrzymałem 4 miesiące,(usunięte przez administratora) 2 na zleceniu, a jak zobaczyłem treść umowy to podziękowałem. Od pracy u Brzeskiego, minęło 5 lat, pracowałem w bydgoskich WZL, a teraz w FPS Cegielski. W tych firmach stawka to stawka a premia to premia. Widzę że, to kolejne twoje mądrowanie w komentarzach, radzę wrócić do podstawówki, mówimy i piszemy "wziąć".

@Lody_na_patyku

Korektorze historyku po 5 latach wracasz z żalami o umowę której i tak nie podpisałeś. Mordo jakie Ty musisz mieć strasznie nudne życie. Znam firmy o gorszych zapisach w umowach niż wpis stawka premia. Gratuluję wyboru firm Państwowych od razu wiele o Tobię mówi. Może z nadmiaru myślenia wstecznego i nudnego życia to wpadnij do Wiesia nad staw na rybki. To zobaczysz co się przez te 5 lat wydarzyło a nadal się dzieje. Tym razem bez żadnej umowy bo wiemy że i tak nie podpiszesz, ale może uaktualnisz trochę danych i będziesz na bieżąco. A za pięć lat napiszesz ze byłeś u Wiesia i każdy kto tu wejdzie to przeczyta. Zdrówka korektorze historyku.

@jEsTiOn

Ale czekaj, chciałabym wyjaśnić jedną kwestię. Czyli teraz jakbym tam poszła do pracy, to na start mam umowę o pracę? Żadnej pracy bez? Nawet jeśli chodzi o próbny okres?

@Karolina

Teraz tak, umowa o pracę "na wejściu". Prawdopodobnie PIP zrobiła porządek.

@Lody_na_patyku

No to chyba na plus? A wiadomo co jeszcze tutaj wprowadzili / poprawili? Ogólnie to mandaty jakieś mieli przy tych inspekcjach?

Edyta
@Lody_na_patyku

Co zobaczyłeś w treści umowy, że podziękowałeś? Chodzi o zarobki, czy co Cię tak przeraziło w tym zapisie, że od razu podziękowałeś? O co chodzi z tą stawką i premią?

@Edyta

Główna stawka jest rozbita na 2 części. Główną i premie, główna to 70% a premia 30%. Np zarabiasz 10 zł/h netto. W umowie 7 zł + 3 zł. Od całej stawki masz liczone nadgodziny 20%, w tym przypadku to będzie 12 zł oczywiście wypłacane w kopercie. Jeżeli pojdziesz na L4, to Brzeski zabierze 1 zł z tych 3 (premii) czyli twoja stawka wyniesie 9 zł za każdą przepracowaną godzinę. Załóżmy że L4 trwa 3 dni (24 godzin) a miesiąc 160 godzin. Za 136 godzin dostaniesz 9 zł za godzinę + 24 godziny na L4. Stawka za nadgodziny automatycznie się zmienia, 9 zł + 20% = 10.8 zł

Gościu

Pracuje, normalnie jest.

@Gościu

Gdzie?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Metalfan sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Polecam . Wszystko drozeje , paliwo gaz zywnosc oplaty kredyty .a u wiesia nic w gore nie idzie ...i polowe mozna dostac pensji w kopercie .. bardzo polecam ...a ze czasem krzyczy ,gryzie ,drapie ,pluje ...za te pieniadze mozna tam pracowac ...polecam ...mile widziani malo kumaci tacy tam pracuja .. wiec bedziesz sie czul jak u siebie.jesli jestes glupi tepy ..chetnie zatrudnimy ...

@Nowy

Ekonomista się trafił, fucha ministra finansów za chwilę będzie do wzięcia, wyślij CV i ten wpis powinno się Tobie udać.Trzymam kciuki. No jak nam drożeje wszystko to może u Wiesia też drożeje? Co Ja pisze przecież mu nie drożeje Ja się nie znam nic, przecież paliwo ma za darmo z nadwyżki Orlenu, kredyty to banki za niego spłacają bo przecież nadrukowali, a mops mu przydział zrobił i co miesiąc paczkę dostaję. Ci prywaciarze to mają dobrze Ale widzę że kolega bardzo kumaty, trafił się co najmniej inżynier. I dałeś się zatrudnić, no jak mogłeś dołączyć do bandy mało kumatych tępych i (usunięte przez administratora) No tak w gębie Ferrero a w kieszeni zero. I później dziwić się że krzyczą, gryzą, drapią, plują jak tu kolega chyba co najwyżej przeszkolę skończył.

monter320
@jEsTiOn

Wprost niewiarygodne żeby jakiś pracownik tak bronil szefa i to jeszcze takiego :ddd ale widocznie Wiesiek musi mieć dużo wolnego czasu żeby siedzieć tutaj i odpisywać wszystkim :) już się chłopie nie ośmieszaj i przestań wszystkim odpowiadać bo mają rację że widać że sam właściciel to pisze

Łucja

Z tego wynika, że ludzie tutaj lubią patrzeć sobie wzajemnie na ręce zamiast skupić się na sobie? Bo jakby nie patrzeć to jego nastawienie tutaj także oceniasz

jEsTiOn

Ktoś tu lubi na rączki patrzeć. Sąsiadów też podgladasz jak i co robią? No to trzeba na Ciebie uważać. Ać Ty łobuzie najpierw z nim gadu gadu a później do domku i trolek internetowy się odpala. Ty napewno to byś wszystko sam naprawił, bo przecież Ty na technice w szkole najlepiej kółka wycinałeś. Jak dobrze ze On się na tyle zna że zadzwoni i przyjadą naprawia bo przecież to może jeszcze ma jakąś gwarację czy to z PRL-u maszyny? A do do @spawik Ty to musisz ładnie donosić do tego programu Pegasus się zgłoś. Wszystkie instytucje znasz, Ciebie to aż strach zatrudnić. Musiał (usunięte przez administratora) szczypać z zazdrości że u tego Brzeskiego coś zamawiają. I wtedy cienki @spawik pokazał jaki z niego fachura a masz tu reklamację i facet musiał użyć rynsztokowego języka, bo ile można. Mam nadzieję że dałeś sobie spokój, następny ma przej... bane bo anonimowy donosiciel zawsze czujny.

jEsTiOn

"Djetektiw" normalnie rozpracowany, człowiek nie może już nawet anonimowy być w internetach dobry jest.Szerloku gdybyś nie widział tylko końca swego nosa, to zauważył byś że w firmie jest kilkanaście osób które mimo lepszych i gorszych czasów tam są. A że trochę czasu po pracy mam to wyjaśnię takich wazonów jak kolega, kilkoma merytorycznymi faktami. Jest to facet który w ciągu 12lat osignął więcej niż firmy na które się powołałeś. Nie otrzymał firmy od taty mamy czy dziadka a 12 lat temu zostawił szlifierkę i wziął się za ciężka pracę. Zdaje sobie w tym momencie sprawę że w Twojej głowie nie mieści się że ktoś kto nie jest upie.. rdolony po łokcie to dla Ciebie nic nie robi. Ktoś jednak musi wykonać pracę głową żebyś mógł się pobrudzić. A tu poleciałeś już grubo Pesa , Wzl, Amro heh no to On przez 12 lat swojej działalności nie zostawił takiej rzeszy ludzi na lodzie jak się zadziało w ów firmach, w ostatnich 3 latach. Tu mnie naprawdę rozbawiłeś. I czy wszyscy byli i obecni pracownicy wypowiadają się tak super o tych zakładach? Przeprowadź śledztwo szerloku a i gratuluję rozeznania. A od kiedy grunt się pali, bo Ty chyba masz kontakt z tym z księgowości z kilku wpisów wyżej, ale ten znał więcej instytucji, a obecnie się nie odzywa bo wniosek na ministra finansów jeszcze pisze. Bo Ja u Wiesia widzę inwestycje, rozbudowę z roku na rok coś tam wiecznie się dzieje a co za tym idzie staranie się o poprawę warunków pracy. A co do wakacji to że Ty co najwyżej do Sosnowca czy do Radomia wyskoczysz to co poradzić, widać że tam gdzie obecnie się znajdujesz bo zwiedziłeś już Pesa Wzl Metal-Fan Amro to jakaś lipka musi być bo du.. pka szczypie z zazdrości. Wstyd kolego zmień pracę. Bo mnie stać również na wakacje za granicą. Niech moc będzie z Tobą.

stefan76

Ile moze zarobic spawacz doswiadczony w MIG/MAG ?

gość

Nie narzekam

Damian88

może być

Oper

(usunięte przez administratora)...

Co ty (usunięte przez administratora)...on to powinien ta forma prowadzic ...jedyna kumata osoba w tej firmie ..zaladuje przywiezie pomoze ...piach ,lakiernia spawalnia szlifiernia ..itp.... ale znam zycie taki jak on to zawsze najgorzej koncza ....mialem juz nie raz nim mialem doczynienia wedlug innych prowadzacych szkoda mi go bo chlop mega sie stara ...i jest (usunięte przez administratora)

Sama prawda

Ale do kogo to i o kim?

Jack

Aronancki ale kazdy pomoże a nie musi chcial bys tak prowadzic jak on ze musi swoja prace wykonac i z innych dzialow przychodza ...nie miej do niego pretensji ...to wina firmy ze trzyma nieudacznikow. A on ma (usunięte przez administratora) ..wole te 19 i miec swiety spokuj.i piwo zimne

Polecam mistrza montarzu mizuri w tej firmie , jest 6 osób prowadzacych dzialami .. kazdy z nich unika pomocy ...a on mimo swojej pracy na swoim dziale kazdemu pomaga ...z tego co widze kazdy legnie do niego jak mucha do g.....oczywiscie w pozytywnym znaczeniu ..jestem spawaczem a mistrz spawalni olewa a on zawsze pomoze ...szkoda bo takich ludzi powinno byc wiecej w tej firmie ..firma na wysokim poziomie wyplaty na czas szef wporzadku...a jak komus sie nie chce pracowac czy myslec o piwie to zawrze bedzie narzekal..

Jakie narzędzia pracy zapewnia Metalfan sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma zapewnia niezbędne narzędzia do pracy w zależności od zajmowanego stanowiska. Jeśli mają Państwo pytania zachęcam do kontaktu pod nr tel. 532592871

jestem

Narzędzia do pracy w zależności od stanowiska. są i tacy co telefony do pracy mają.

@jestem

Wiadomo że to zależy od stanowiska. A są jeszcze inne benefity z socjala? Np. prywatna opieka lekarska albo bony na święta?

Jack Sparrow

Jakies smieszne ubezpieczenia a na święta 200 zł do koperty. Darmowa silownia na terenie pracy. Socjala brak

Maja
@Jack Sparrow

jak to smieszne ubezpieczenia? mowisz o czym dokladnie ? 200 zl zawsze lepsze niz nic ;)

@Maja

Jak na firmę, która zatrudnia ponad 100 osób, w której powinien być fundusz socjalny, to te 200 zł to jest mniej niż nic

Byly
@Lody_na_patyku

W ramach socjala masz siłownię. A jak nie korzystasz to nie marudz. Taka zasada ????

@Byly

No dobra motywacja, żeby o zdrowie zadbać. ;p A tam w pakiecie prócz siłki nie ma czegoś więcej przypadkiem?

Krzysiek76

Zależy w jakim dziale ale ogolnie okej polecam

Franciszek

Praca jak praca , jest okej

jest okej

Pablo

Sorry, ale jak chłop pracuje to i może sobie jechać na odpoczynek. Każdy ma prawo, nikt nikomu nie broni. Tylko zazdro. Zawsze można zmienić robote albo być sobie szefem, jak kto woli. Praca to praca robisz swoje i nikt się nie czepia.

Zawsze w przypadku niepowodzeń i pod wpływem emocji wystawia się złe opinie i oczernianie, a jak jest dobrze to ludzie zwyczajnie nie piszą bo nie czują potrzeby. Szkoda, bo ile ludzi tyle opinii. Pracuje w tej firmie i nie widzę dziwnych zachowań. Wypłata też jest na czas. Jak ktoś przychodzi do pracy i robi dobrą robotę to nie narzeka. Są też tacy, którzy by nie wiadomo czego oczekiwali, a do roboty się zbytnio nie garną i tylko narzekają.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Metalfan sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Mmm

Szef ma widzimisię i zwalnia od tak bez powodu... chyba że ma kogoś w rodzinie bez pracy to zwalnia dobrych pracowników żeby dać swoim ludzia pracę...

@Mmm

Dobry pracownik w firmie Metal-Fan, nigdy nie został zwolniony

@Metalfan sp. z o.o.

wszystkie odpowiedzi ustawione

@Mmm

Dokładnie wszystko zależy od widzi misie (usunięte przez administratora) prezesa

Wołek

To prawda

@Gość

Widzimisię to mało powiedziane.. tam poprostu że złej strony przejdziesz i opierdal... były sytuacje że szef potrafił pracownika z liścia uderzyć więc gdzie tu normalność.. Ten człowiek nie panuje nad sobą gdzie nad firma i 140 pracownikami.. Często są kontrolę z inspekcji pracy natomiast nigdy, naprawdę NIGDY nie weszli na produkcję, coś jest na rzeczy.

Lider
@Metalfan sp. z o.o.

To prawda dobry pracownik jest tu zawsze doceniony.

Lider

Gość chyba coś ci się pomyliło, na pewno nie piszesz o firmie Metal Fan, bo tutaj szef nigdy by czegoś takiego nie zrobił. Może jesteś z inspekcji a nie były pracownik skoro wiesz że nikt nie był na hali produkcyjnej, albo siedziałeś skitrany w kącie udając że coś robisz? Nie wiem dlaczego wymyślasz takie bzdury.

Ktoś

pracowałem nie potwierdzam, jak ktoś dobrze pracuje i robi swoje to nikt się nie czepia, a Szef dobry człowiek.

Zostaw merytoryczną opinię o Metalfan sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Metalfan sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Metalfan sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metalfan sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 27 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metalfan sp. z o.o.