Opinie o Króliczek Janusz Wjk-Invest w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Króliczek Janusz Wjk-Invest w Jastrzębie-Zdrój

kierowca bombowca i rakiety.

Cześć Stachu, a nie ma może możliwości dorobienia sobie jakoś na boku, w tej firmie skoro jest tak źle, może jakiś złom sprzedać, paliwo, albo trochę chrustu na zimę?no bo to firma leśna kilka kubików i bedzie po sprawie a później wczasy w zakopaneeeem i fotki na fejsbuku tak sobie myślę, tak że by szef nie wiedział.To może do pierwszego się dociągnie?(pod warunkiem że wypłata bedzie dwudziestego piątego ;) , ).

Stachu Nowy wpis
@kierowca bombowca i rakiety.

kierowca bombowca tak prze przepadek trafiłem na tą stronę i widzę ze mnie tu szkalujesz o jakieś paliwo i złom, Szef nie głąb i też patrzy na FC pracownika jak by był tam miód to stara brygada pracowała nadal do dziś. Pozdrawiam Byłych i nowych pracowników

Stachu

Nie polecam tej firmy WJK Invest Janusz Króliczek. wyzysk pracownika za grosze i czekanie na przelew za wypłatą i kopertą, gonią człowieka jak niewolnika do pracy, przede wszystkim Karolek zawsze jest na czas i nowa robota sypie się z rękawa a szew filozof wszechwiedzący lepiej nie wchodzić z nim w rozmowę. Firma to ludzie jak mówił Marian ale szef myśli inaczej. Kto może to niech zmieni prace jak ja, teraz pracuje w Eurovia to jest firma wypłaty na czas i kasa jest lepsza niz u Janusza :-) Pozdrawiam kolegów byłych i tych co dalej pracują. Stachu

@Stachu

Czy opóźnienia w wypłatach, o których piszesz, często zdarzają się w firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest? @Nick pisze, że w firmie nie ma problemów z wynagrodzeniem - jak się do tego odniesiesz? Czy jest tu ktoś jeszcze, kto ma jakieś istotne wiadomości na temat sytuacji w tejże firmie? Zachęcam do dyskusji.

@Stachu

Stachu, z tego co pamiętam to się zwolniłeś ok. 9 m-cy temu z powodu zmiany miejsca zamieszkania i brakiem możliwości dojeżdżania do pracy. Widzę, iż tęsknisz za naszą firmą. Co do twojego zaangażowania w pracy, to nie będę się wypowiadał, tym bardziej iż jestem w dobrych relacjach z twoim aktualnym pracodawcą. Co do Karola czy Mariana to bardzo ich cenię jako pracowników jaki i prywatnie jako ludzi. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt Bożego Narodzenia.

Super bo(c)hater biznesmeen Nowy wpis
@Stachu

Aaaaaa, Stachu wiesz dlaczemu? tak jest? bo może Janusz , to jest poprostu ..... Janusz BIZNESU????.

Alicja

Od kilku miesięcy w ogóle nie rozmawiacie o pracy w Wjk-Invest, co mnie trochę zastanawia. Chętnie poznałabym jakieś szczegóły a propos tego, co aktualnie oferują tam pracownikom. Macie tam dostęp do jakichś benefitów? Chodzi mi na przykład o program profilaktyki zdrowotnej, paczki okolicznościowe, itp.

Gjenek
@Alicja

Paczki? takie na swięta?,w takich firmach jak szef w ogóle złoży życzenia osobiście to jest sukces.Alinka nie zastanawiaj się tak, firma poprostu PA-DA,bida aż piszczy dlatego nikt się nie wypowiada ;).Jeżeli jeszcze w ogóle jakiś gieroj tam pracuje :).

Marcin Nowy wpis
@Gjenek

Czy to, że firma upada to potwierdzona informacja? Powiedz proszę coś więcej.

Były Nowy wpis
@Alicja

Ta firma potrzebuje pracowników,bo juz niema kto pracować,wiarygodność przestała istnieć i odeszli :) a nowym współczuje.

Agnes

OSTRZEŻENIE!!! Mój mąż niedawno zakończył współpracę z tym właśnie pracodawcą i odradzam wszystkim podjęcia z tą firmą współpracy. Jest niewypłacalny i gdy człowiek, który wypracował sobie godziny chcąc odzyskać swoje wynagrodzenie nie ma później nawet możliwości rozmowy telefonicznej gdyż Pan Janusz nie raczy nawet odebrać,za to na SMS ma czas i odwagę pisać.

@Agnes

(usunięte przez administratora)Wynagrodzenie za przepracowane kilka dni oraz ekwiwalent zostało wypłacone na konto więc proszę nie kłamać. (usunięte przez administratora) W tym czasie przyczynił się do powstania szkody w ciągniku na kwotę ponad 4.000 zł netto, zaliczył kilka dni nieobecności nieusprawiedliwionych, uwarunkował powrót do pracy wypłaceniem zaliczki w wysokości 1200 zł na poczet przyszłego wynagrodzenia. Ww. przesłanki uniemożliwiały dalszą współpracę z Panem (usunięte przez administratora) Stąd otrzymał dyscyplinarkę. Idąc na rękę pracownikowi, na jego prośbę rozwiązanie umowy zostało zmienione na porozumienie stron. Proszę zatem o więcej szacunku i powstrzymanie się do kłamliwych oskarżeń. Pozdrawiam.

Chłopak od łopaty.
@Agnes

A?aaaa? powiedz jak twój mąż ma na imie? dlaczego nie pracuje? to jest najlepsza praca ..czego chcecie jeszcze więcej?:, macie posiłki regeneracyjne, dodatki za nadgodziny, za soboty i niedziele 100% dodatku.Bony i paczki na święta.Premie uznaniowe właściwie co miesiąc, ubrania robocze z najwyższej półki czego wy ludzie jeszcze chcecie?nie zapominajcie praca jest na nowoczesnym sprzecie który się nie psuje.Co chcecie to macie i jeszcze źle ;). Jak to dziadkowie mówili wojny wam trzeba to się dowiecie :p.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Króliczek Janusz Wjk-Invest spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
cecyl

Wystarczy pisać prawdę a z całą pewnością nikt nie będzie musiał się bać bo to dobry pracodawca i szanuje pracowników.

Szanowni Państwo. Zgodnie z artykułem 212 kodeksu karnego za pomówienie drugiej osoby za pomocą środków masowego komunikowania grozi kara grzywny lub ograniczenia wolności do roku. Rozważamy w stosunku do niektórych wpisów skorzystać z tych uprawnień. Wiem, iż po drugiej stronie są osoby często nie świadome tego co im grozi za bezpodstawne pomówienia, ale nie pozwolimy sobie na bezkarne oczernianie naszej firmy. Proszę zatem wszystkich korzystających z Goworku o przemyślane wpisy, redagowane ich na chłodno a nie pod wpływem emocji, a jeśli już kierują wobec nas oskarżenia (takie jak np. że firma nie płaci wynagrodzeń...) to trzeba na to mieć dowody. Pozdrawiam.

Mis Uszatek

Co straszycie??? To tylko świadczy o robieniu tego co piszą... uczciwy nie ma sie czego bac

Uwaga

Mamy dowody a wiesz co wyciagi bankowe.pomysl......

Pokrzywdzona

Zdecydowanie odradzam pracę u tego Pana, gdyż zalega z wynagrodzeniami dla pracowników. Tylko "jeleni" szuka.

@Pokrzywdzona

Sciaga skladki z wynagrodzenia na pzu grupowe ale ich nie płaci.

Tak tylko pytam ?

Witam,ile może zarobić na godzinę operator ciągnika z małym doświadczeniem,ale szybko uczący się?.

@Tak tylko pytam ?

Gora 14 zl .ale musisz dlugo ale to bardzo długo czekać na wypłatę

Tak tylko pytam
@Wkurzony

Przy takich zarobkach to szkoda prawo jazdy kat.T robić :D 14 zł ale to chyba oficjalnie na umowie o pracę oczywiście netto, a reszta pod stołem czyli x2.

@Tak tylko pytam

Nie wszedzie tak płacą sa takie firmy że dawaja 25 zl

Szczery

I znowu 10 i wypłat nie ma .

Operator koparki i autobusu
@Szczery

Cześć.Macie już wypłaty? czy w tym roku nie będzie swiąt?.

Alicja

@Agnes, widzę, że jesteś bardzo aktywna na forum. Wcześniej pisałaś, że Twój mąż zakończył współpracę z Króliczek Janusz Wjk-Invest - czy udało Wam się odzyskać należne wynagrodzenie, o którym wspominałaś? Daj znać, czy udało Wam się skontaktować z właścicielem firmy.

@Alicja

Szanowna Pani. Przypuszczam, iż jest Pani moderatorem w firmie Gowork, który ma na zadanie tworzenie negatywnego wizerunku naszej firmy. Następnie wysyłają Państwo ofertę kupna stałego abonamentu na możliwość dowolnego usuwania oraz kreowania wpisów, opinii. Jest to nie mała kwota. A na rynku nie trudno znaleźć osoby, które nieświadome o co chodzi, są przez Państwo wykorzystywane.

Alicja

@Operator koparki i autobusu., zadałam po prostu grzecznie pytanie, czy widzisz w tym coś złego? Często informacje uzyskane od pracowników są naprawdę cenne. Dla zainteresowanych pracą w Króliczek Janusz Wjk-Invest podsyłam stronę internetową, na której znaleźć można aktualne oferty pracy w tej firmie: http://www.wjk-invest.pl/kariera . Polecacie aplikować na któreś z dostępnych stanowisk?

@Alicja

Nie polecam a wręcz odradzam!

Leber

Na początku chcialem pozdrowić wszystkich pracowników tej ze firmy,bo pracując z nimi ,była to sama przyjemność,naprawdę świetni ludzie ,którzy mają już swój starz,nie zasługują na długie oczekiwania na wypłaty.To zasługa Szefa tej firmy który potrafi wladac pięknie j.polskim ale nue w kwestii jeżeli chodzi o wypłaty ,wtedy ten język się zacina.Kiedy wkoncu zacznie się szanować ludzi którzy naprawdę dają z siebie dużo w pracy spędzając w niej po około 12 h dziennie

@Leber

Zgadzam się z Tobą

Alicja

@Pokrzywdzona, czy wiele osób ma taką sytuację i czy często to się zdarza? Może firma ma tylko jakieś przejściowe problemy? @Agnes, a na podstawie jakiej umowy odbywało się zatrudnienie Twojego męża w Króliczek Janusz Wjk-Invest? To może być dość istotna kwestia. @Kiku, pracowałeś lub pracujesz w Króliczek Janusz Wjk-Invest? Jak oceniasz tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Kiku
@Alicja

Niewypłacalność w terminie ,od trzech lat.

@Alicja

To nie są przejściowe problemy tak jest od dawna!

@Alicja

Na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony!

@Kiku

Dokładnie ????

Alicja

@Kiku, @Agnes, rozumiem, dziękuję za odpowiedzi. Mam nadzieję, że mimo wszystko w firmie zacznie dziać się lepiej. @Zoltaria, rozumiem, że miałaś styczność z pracą w Króliczek Janusz Wjk-Invest. Co możesz powiedzieć o zatrudnieniu w tym miejscu?

Zoltaria

Teraz jeszcze biuro rachunkowe otworzyli chyba. To będzie kumulacja wyzysku I czarów . Nie polecam.

Kiku

Przypuszczalnie wogole tu nie piszą,dlatego że w umowie o pracę jest zaznaczone ze nie można rozmawiać, że tak powiem prostym językiem (zle o firmie)

Alicja

@anonymous, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz aktualnie w Króliczek Janusz Wjk-Invest, tak? Jaka jest Twoja ocena tego pracodawcy? Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? A może firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje?

Operator koparki i autobusu.
@Alicja

Niech pani Alicja sprawdzi na stronie firmowej wjk. Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje.Albo zadzwoni do właściciela,ewentualnie skonsultuje się osobiście.To nie wymaga wysiłku intelektualnego.Pozdrawiam.

Arborysta

Prezes na koniec udowodnił, że jest podłym człowiekiem twierdząc, że "zmusi mnie do pracy" i odmówił mi urlopu na opiekę nad zdrowym dzieckiem jak i urlopu na żądanie... Ktokolwiek się zastanawia - odradzam, nie warto!!!

Wolny człowiek
@Arborysta

A czego sie mogłeś spodziewać po osobie, ktòra dorabia sie wyzyskiwaniem innych, nie mając pojecia co w praktyce oznacza praca fizyczna.Osoba ktòra na wszystko patrzy tylko teoretycznie i gdzieś ma to co sie do niej mòwi.O żyje w swoim wymyślonym świecie i żaden inny go nie interesuje.Nigdy nie polece tej firmy nawet wrogowi

@Arborysta

Niech ci praca w UG Pawłowice służy.

Alicja

@były kierownik, co dokładnie masz na myśli i co jest tego przyczyną? Masz jakiś pomysł? @NICKi, widzę, że dość aktywnie wypowiadasz się w wątku. Pracujesz w Króliczek Janusz Wjk-Invest? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w WJK-INVEST Janusz Króliczek?

NICKi

Atmosfera jest ważna.

były kierownik

Atmosfera jest jak w upadającym zakładzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Króliczek Janusz Wjk-Invest - Jastrzębie-Zdrój

Króliczek Janusz Wjk-Invest
2.7/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Cieszyńska 87A
    44-337 Jastrzębie-Zdrój