Opinie o Króliczek Janusz Wjk-Invest w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Króliczek Janusz Wjk-Invest o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Króliczek Janusz Wjk-Invest w Jastrzębie-Zdrój

wkurzony

Koperty to premia to jakiś żart .nadgodziny powinny być placone po 100% a nie za stawke na umowie . Koperty to nasze cieszko zarobione pieniądze .

@wkurzony

Koperty to premia? ale jak? tak bez podatku? dziwne.

Alicja

@obcy, które stanowisko Cię interesuje?

@Alicja

Witam,przecież napisał,stanowisko traktorzysta.Żadna filozofia ;).

michal

traktorzysta 20zl na godz. czy sa wolne stanowiska odpiszcie.Interesuje mnie tylko ta kwota.

@michal

MAŁO !!! :(

Alicja

@wkurzony a czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Czy nie ma takiej możliwości, aby nadgodziny były więcej płatne? Każda pozostawiona informacja będzie istotna dla tych co będą aplikować do firmy WJK-INVEST Janusz Króliczek.

@Alicja

Jak by była możliwość płatnych nadgodzin, to by były dawno extra wypłacane.Tak sobie myślę.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Króliczek Janusz Wjk-Invest spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pracujacy

Jesteście pewni, że firma nie żadnych dobrych stron? Jeśli jest tak źle to dlaczego nie zmieniacie pracy?

@Pracujacy

Pewnie się nie chce.

Alicja

@michal, aktualne oferty pracy firmy WJK-INVEST Janusz Króliczek możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.wjk-invest.pl/kariera

obcy

czy ktos tam jeszcze pracuje bo niema nowych opini a jestem zainteresowany praca a chcialbym wiedziec czy cos sie zmienilo na lepsze

zimny
@obcy

ale cisza widac ze w tym roku ostry mroz . pozdrawiam ...................................ITD

pikus

w tym roku mikolaj trafil prosto na nasze konta i je uzupelnil

majkel

jak najbardziej moim zdasniem nie brakuje firmie plusów za które możnaby ją pochwalić. czy ktoś w takim razie będzie skory je tutaj wymienić? pozdrawiam

To nie jest jedna i ta sama osoba bo znam tych co to pisali. Pozytywnych komentarzy nima bo nima co napisać.

X

Kolego, daj już sobie spokój z tymi wpisami, bo jak dobrze naliczyłem (po numerach IP) od ponad roku zamieściłeś ponad 70 wpisów (na 93), pod różnymi NICKami na temat naszej firmy (99% negatywnych opinii). Znajdź sobie wreszcie jakieś inne hobby.

X

Powiadasz, że pracujesz pod latarnią? Kolego, chyba pomyliłeś adres. My co prawdę "rżniemy zawodowo" ale drzewa. Widzę, że to forum stało się swoistym "gadu-gadu" dla znudzonych. Pozdrawiam.

X

Kolego NAJCIEMNIEJ JEST POD LATARNIĄ i pisze jak jest!!! To ja współczuję CI :).

X

Widzę, że masz sporo wolnego czasu. Czyżby nowy pracodawca już ci podziękował i teraz siedzisz na bezrobociu, i wypisujesz bzdury na temat byłych kolegów oraz szefów? A może to twój sposób na spędzanie urlopu? Współczuję ci oraz twojej rodzinie.

X

Oczerniam kolegów - nie sądzę. Czytaj ze zrozumieniem.

X

Przyznaj się Kolego X. Zwolniłeś się jakiś czas temu, poszedłeś do innej wymarzonej pracy i co, wielkie rozczarowanie, przejrzałeś na oczy? Co do pracowników to każdy ma prawo wyboru gdzie i co chce robić. Zastanów się, czy z takim fałszywym człowiekiem jak ty, który opluwa, oczernia wszystkich kolegów w internecie, ktoś by chciał pracować? Kolego X, czas dorosnąć albo udać się do psychologa. Pozdrawiam.

X

J to dlaczego się zwolnili kierownicy, pilarze, operator koparki, operator forwardera, operator rebaka - to byli specjaliści. Pownie teraz napiszesz że to szef i zwolnił (czyli Ty). Obudź sie kolego.

X

Nie wiem gdzie kolega X pracuje. Ale na pewno nie w WJK-INVEST. Piszesz, że pracujesz w firmie w której nie ma fachowców - samokrytyka? Może powinieneś się wreszcie stać fachowcem w jakiejś dziedzinie, nie koniecznie w kłamaniu, oczernianiu i opluwaniu innych? Kolego X wydoroślej, bo czas piaskownicy już za tobą.

X

Pracuje w tej firmie jakiś czas i fachowców juz nie ma bo odeszli, wypłata na konto i w kopercie z poślizgiem, a co do sukcesów to hmmm raczej ich brak.

Lolo

Pracuję w firmie WJK-INVEST już kilka lat i jak czytam te niektóre wpisy, to mam wrażenie koledzy, że piszecie o całkiem innej firmie. Wynagrodzenia płacone są w terminie (ja mam na koncie 10 lub następnego dnia roboczego). Atmosfera ogólnie w firmie jest dobra. Mamy wielu fachowców, którzy znają się na robocie. Firma odnosi sukcesy. Zatrudnijcie się w firmie WJK-INVEST to się sami przekonacie, ile z tego co niektórzy wypisują jest prawdy. Polecam tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Króliczek Janusz Wjk-Invest - Jastrzębie-Zdrój

Króliczek Janusz Wjk-Invest
2.7/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Cieszyńska 87A
    44-337 Jastrzębie-Zdrój