Opinie o Masarnia - Sławomir Sygocki w Dąbrowa Nowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Masarnia - Sławomir Sygocki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Masarnia - Sławomir Sygocki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Masarnia - Sławomir Sygocki w Dąbrowa Nowa

Klientka Nowy wpis

Dziś w sklepie na Michałowie tam gdzie są dwie panie (jedna z nich z zawsze długimi, sztucznymi paznokciami brr) sprzedała mi wędlinę z włosem. Do tego drugiego sklepu na Michałowie gdzie są trzy ekspedientki nie chodzę, ponieważ są one bardzo głośne, niemiłe i opryskliwe dla siebie i klientów (szczególnie ta gruba).

Klientka sklepu Nowy wpis
@Klientka

Więc polecam sklep na Wernera RHM tam nigdy nic mi się nie przytrafiło dziewczyny zawsze czysciutkie,zadbane ,zadowolone,uśmiechnięte i może czasem ich słychać na hali ale spowodowane jest to humorem jednej z pań która zawsze rozbawi nie tylko klienta ale i ekipę z którą pracuje,co powoduje chęć powrotu do tego sklepu.Serdecznie polecam bardzo fajne są panie,które są do siebie podobne tylko ostatnio jednej z nich nie widuje.

Kora Nowy wpis

Hej, nie widzę tu takiej opinii a parę dni temu zostało dodane ogłoszenie dla pracownika fizycznego masarni. Znam kogoś kto może by chciał z niej skorzystać ale czy możecie najpierw bardziej szczegółowo opisać jak taki przykładowy dzień z pracy może wyglądać? nie dźwiga się przez cały czas?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Masarnia - Sławomir Sygocki?

Zadowolony

Zamawialiśmy wędlinę na stół wiejski na tej hali gdzie dyskoteka jest na górze i byliśmy bardzo mile zaskoczeni obsługa pani która nam wszystko super doradziła i podpowiedziała co ma znajdować się na tym stole tak by niczego nie zabrakło . Bardzo pani dziękujemy wszystko było smaczne i świeże.Pozdrawiamy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Masarnia - Sławomir Sygocki.

O symbolicznej premii świątecznej do teraz nikt niczego nie napisał? po prostu padło takie zapytanie jakiś czas temu. mnie wobec tego zaczyna zastanawiać sytuacja związana z nowym rokiem. czy wiecie jakich warunków pracy można się przy tym spodziewać? Są zaplanowane jakieś konkretne zmiany?

Witam może ktoś chętnie wypowie się jak doceniani są pracownicy np.na święta ??Czy otrzymują jakieś paczki lub symboliczną premie świąteczna?

Nie wiem jak bardzo wygląd, który ktoś tu przytoczył wpływa znacząco na warunki pracy ale jaka ogólna atmosfera teraz występuje pomiędzy samymi pracownikami? ktoś tu o premiach pisał a mnie przy tym sama integracja by ciekawiła. Są jakieś imprezy lub cokolwiek czy nie ma zbytnio czasu?

Julia

Myślicie, że przy takich rekomendacjach od klientów mogą wpadać również premie dla samych polecanych pracowników? :D przyznam, że z przypadku tu jestem ale zaciekawiła mnie ta ostatnia opinia. wracając jednak do tamtych premii to była o nich już mowa czy nie bardzo?

Karol

Witam nie wiem czy tę opinie docierają do samych państwa Sygockich,ale chciałbym przekazać im iż jestem od kilku ładnych miesięcy klientem wraz z żoną i jej mama stoiska na RHM ,jestesmy nieziemsko zadowoleni z obsługi na tym stoisku.W szczególności ogromny szacunek dla blondynek za ich pracę one działają tam jak dwie maszyny ,nie omijając reszty ekspedientek które również starają się i wykonują dobrze są prace.Wiec chciałem podzielić się z państwem swą opinia i powiedzieć że na dzień dzisiejszy jest naprawdę niewiele takich pracowników jak te dwie panie.Pozdrawiam je serdecznie i życzę wytrwałości w dalszej pracy.

Zadowolony klient

Witam od paru tygodni już nie chodziłem do sygockiego na małą hale ze względu na tą opryskliwa blondynę ,ale wczoraj robiłem zakupy i aż się ucieszyłem jak zobaczyłem starsza panią za ladą , miła, uśmiechnięta widać że robi to z serca już teraz będę tam robil zakupy pozdrawiam i panie sygocki dobra decyzja zwalniając blondynę

@Zadowolony klient

Czy to oznacza, że były jakieś rotacje parę tygodni temu? Nie udało mi się odszukać ogłoszenia a sama jestem ciekawa bieżących warunków pracy. Tam na hali to jedna osoba jest na zmianie czy więcej pracuje?

Czy pracownicy Masarnia - Sławomir Sygocki mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Klient

Sklep sam w sobie na dobrym poziomie wszystko smaczne ale obsługa zostawia wiele do życzenia . Sklep na targu Wernera mała hala ,pani w blond włosach bardzo opryskliwa i nie miła dla klientów, byłam świadkiem jak dziś potraktowała starsza kobietę która tylko zapytała o to czy pokroi jej wędlinę. Naburmuszona zaczęła narzekać na to jak bardzo jest zmęczona i o której to ona nie zaczyna pracy …wydzierając się przy tym na starszą panią . Pani chyba potrzebny jakieś szkolenie z dobrych manier… a jak jej się nie chce pracować nie musi ,nikt jej na siłe tam nie trzyma . Żenada zero szacunku dla klienta !!!

Klientka sklepu
@Klient

Ja również byłam klientka małej hali na Wernera ,ale po pewnej sytuacji nie będę dokładnie opisywała ,zaczęłam chodzić na tę nową halę RHM.Tam dziewczynki są ciągle uśmiechnięte, żartują i zawsze coś doradza.W tym przedświątecznym szale gdzie kolejka była ogromna bodajże we czwartek po godzinie 6 rano,nawet nie odczułam czasu spędzonego w tej kolejce ponieważ panie tak się uwijały z obsługą ,więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć że reszta ekspedientek powinna być oddana im na przeszkolenie .Panie Sygocki wielu by dało dużo by mieć takie dziewczyny jak na tej hali ,zaangażowane w to co robią szybkie,sprawne i uśmiechniete.Warto doceniać takich ludzi.Zadowolona jestem z ich obsługi bardzo i dlatego tam wracam.????

Kamil 92
@Klientka sklepu

Byłem klientem sklepów Sygockiego na Wernera. Co do obsługi na hali RHM mam wiele zastrzeżeń, przede wszystkim do Pani niskiej blondynki w krótkich włosów. Bardzo opryskliwa, zero szacunku dla współpracowników. Nieraz byłem świadkiem niestosownych odzywek do koleżanek jak i klientów. Zmieniłem sklep na Fenix i nie żałuję. Panie obie bardzo miłe, zawsze uśmiechnięte aż chce się robić zakupy. Panie Sygocki więcej takich ekspedientek.

Pani
@Kamil 92

Panie Kamilu jestem klientka RHM od samego początku i zakupy robię 2 razy w tygodniu i nie mogę złego słowa powiedzieć na żadną z tych pań poniewaz to jedyne stoisko na którym wiele razy się uśmiałam z poczucia humoru właśnie tej bladynki która po prostu panu do gustu nie przypadla.Dziewczyny pełen szacunek dla was za wykonywaną pracę .

Kotja

Mięso wędliny świeże Kupuję tylko w sklepie Sygocki Niestety ekspedientki w sklepie jest ich 3 na targu Michałów przy obsłudze klienta są rozbawione,krzykliwe,opryskliwe uwagi wobec siebie. Może pracują tu razem za długo? Proponuję zmianę!

Gyt

Mięso nie świeże a wędliny popsute i niedobre nie polecam.

Paulina
@Gyt

Personel był o tym poinformowany? Jaka była reakcja? Raczej są tutaj pozytywne opinie więc może jakiś wypadek przy pracy?

Olimp
@Gyt

Widze ze konkurecje bardzo boli, ze komus lepiej idzie sprzedaz niz jemu.A dodajac mieso i wedliny napewno sa swiezsze niz twoja zalosna opinia.

@Olimp

Mnie tylko zastanawia to czy faktycznie takie suche, ogólnikowe opinie zdają się dla kogoś być wiarygodne?

Józef

Wędliny smaczne i godne polecenia.A jeżeli chodzi o klimat w pracy to jak to w Radomiu.Tatałajstwo,brak kultury osobistej,wyzysk,i dziadostwo.Dlatego nie mieszkam i nie pracuje w Radomiu od kilkunastu lat.Ludzie z Radomia to prostaki i każdy w Polsce dobrze o tym wie.

Tu poleciały wyzwiska czy jednak skryło się coś konstruktywnego pod tą ukrytą treścią?

Tinkiwinki
@Marta

A czego tyczy sie ta odpowiedz???

@Tinkiwinki

Był tu dość negatywny komentarz o dość wulgarnym wydźwięku, dlatego musiał zniknąć w czeluści internetu, ponieważ był niezgodny z regulaminem. Dlatego polecam się z nim zapoznawać. ;) Przeczytasz? ;p

Izabela
@Marta

Pani Marto proszę pisać jaśniej bo czytam i nadal niewiele wiadomo o co chodzi.

@Izabela

Pewien człowiek chciał prawdopodobnie oczernić firmę pisząc nietaktowne treści z czego większa część została automatycznie zacenzurowana. Nie było to zgodne z regulaminem, więc komentarz, do którego się odniosłam wyżej został usunięty. Cała filozofia. ;) Teraz wszystko jasne?

Zbigniew

Dzis bylem na zakupach na nowej hali na Wernara u "Sygockiego". Jak zawsze kolejka dluga, ale dziewczyny ktore tam pracuja sa niesamowicie szybkie, uwijaja sie by klient zbyt dlugo nie stal do tego sa bardzo mile, zawsze usmiechniete pomimo dasow i marudzenia klientow. Dziewczyny jestem pelen podziwu z jakim zaangazowaniem wykonujecie waszego w pracę. Pozdrawiam i oby tak dalej.

kolargol

Nie każdy będzie zadowolony z pracy bo niestety nie każdy pracuje tak jak tego firma oczekuje!

Urszula
@kolargol

Możesz opisać dokładniej jakie oczekiwania ma firma wobec pracowników? Czy są jakieś określone normy, trzeba zostawać na nadgodziny albo robić jakieś dodatkowe prace?

Nilola
@Urszula

A przepraszam bardzo co Pani taka wnikliwa do czego to potrzebne wiedzieć? Z Inspekcji Pracy Pani jest?

Urszula

Dzisiaj reklamowałam wczorajsze zakupy na stoisku RHM w Radomiu. Nie będę opisywać szczegółów dlaczego nie zgłosiłam od razu błędnego paragonu bo nie jest to istotne. Na paragonie nie zgadzały się dwie pozycje, dwukrotnie naliczono droższe produkty zamiast tych faktycznie kupionych. Kaszanka była policzona jak kiełbasa wiejska z oczkiem, nie 10,99 zł. za kg. a 24,99 zł., a wędzonka chłopska jak schab tradycyjny, nie 19,50 zł. za kg. a 27,99 zł. Jak pracownik może nie rozróżniać asortymentu swojego sklepu, co jest kaszanką, kiełbasą, wędzonką czy schabem? W masarni nie ma osoby, która ma nadzór nad poszczególnymi stoiskami, kontroluje pracowników i dba o dobrą opinię firmy. Rano zgłosiłam sprawę telefonicznie, zrobiłam zdjęcia paragonu i zakupów, chciałam je przekazać bo paragon dostarcza wielu informacji. Pani próbowała mnie połączyć z biurem bezskutecznie, a po kilku godzinach dostałam informację, że sprawę muszę wyjaśnić na miejscu, bo może to nie mój paragon? W czasach pandemii klienta z reklamacją wysyła się do sklepu zamiast w nowych technologiach rozpatrzyć sprawę. Nie ma w kontaktach tel. komórkowego ani adresu e-mail. Na miejscu nie zakwestionowano moich dowodów, zwrócono mi różnicę tak na chybił trafił (niecałe 11zł.), bo bez towaru trudno stwierdzić, w której pozycji była kaszanka, kiełbasa etc. i nic poza tym! Nawet nie usłyszałam słowa PRZEPRASZAM! Sugerowano, że powinnam zrozumieć ekspedientkę i być człowiekiem. Najlepiej przymknąć oczy na nieuczciwość pracowników i pozwolić się okradać. Po jednej stronie ja z budżetem emerytki, a po drugiej budżet Masarni. Prawdopodobnie na tym stoisku zakupów moja rodzina już nie zrobi, innych zaś uczulam aby sprawdzać paragony i zawsze je zabierać. Przypuszczam, że osób oszukanych w podobny sposób jest więcej, ale niewiele osób zgłasza reklamacje. Panie Sygocki jeśli zależy Panu na dobrej opinii swojej firmy proszę o wnikliwą analizę mojej opinii (dane kontaktowe pozostawiłam w rozmowie tel.)

Franek

Jakie umowy tu oferują?

Kiedyś wędliny były lepsze, teraz niestety nie poleżą na drugi dzien już oślizgłe , przerzucam się na Żyłę

Zostaw merytoryczną opinię o Masarnia - Sławomir Sygocki - Dąbrowa Nowa

• Jak się pracuje w Masarnia - Sławomir Sygocki?

Zobacz opinie na temat firmy Masarnia - Sławomir Sygocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Masarnia - Sławomir Sygocki?

Masarnia - Sławomir Sygocki
  • 41A