ENPIRE Transport - Bydgoszcz

Opinie o ENPIRE Transport - Bydgoszcz

Pracuję w Firmie Enpire Łukasz Wojciechowski w Bydgoszczy od prawie dwóch lat. Jest to najlepsza praca w jakiej do tej pory pracowałam. Zaplecze szkoleniowe ( Manager, trener, liderzy) super pomagają, żeby się wdrożyć w cały tryb pracy. Atmosfera w biurze jest przyjazna i każdy sobie nawzajem pomaga, żeby zdobyć wyznaczone cele. Serdecznie polecam pracę w tej firmie :)

@Kasia

Kasia, która tu się wypowiedziała już prawdopodobnie zmieniła zdanie. Firma zwolniła ją jak pozostałych pracowników działów. Był dział HR, który istniał a później jednak zrezygnowano z prowadzeniu działu (2,5r) i zwolniono około 15stu pracowników, w rozsądnym tempie, aby nie płacić za masowe zwolnienia. Byłam tego świadkiem, więc to żadne pomówienie.

Pracownik007

Jestem pracownikiem Enpire od kilku lat, szczerze mogę polecić tę pracę, ludziom ambitnym, i zaangażowanym gdyż tutaj przeklada się to na dobre zarobki. Nie trzeba mieć doświadczenia, trenerzy, managerowie, oraz liderzy są wielką skarbnicą wiedzy na których zawsze można liczyć. Dzięki wszystkim współpracownikom, panuje przyjazna atmosfera, nie tylko na imprezach integracyjnych:) Pakiet benefitów, oraz innych udogodnień stawiają pracodawcę na wysokim poziomie . Tak jak w każdej pracy nic samo się nie dzieje, wiec na dobrą wypłatę trzeba sobie zapracować -z pozdrowieniami dla komentujących z kilkutygodniowym stażem.

@Przewoznik

Ile już masz tej obsuwy z kasą? Bo takie proszenie się o zarobione pieniądze to nic miłego. Próbowałeś się dogadać?

Specjalista ds. sprzedaży i...

I can tell you the following this company knows their paperwork. Before i have found this company 90% of others did not know how to hire a foreigner but they do so yeah it´s a big plus. I work here as ''Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta'' and i can tell you the job is good.

Jack

Cześć, jestem tam od niedawna, lecz powoli się rozkręcam. Pracują tam super ludzie, których podglądanie daje mi motywację do działania i zarabiania. Polecam.

Danka Nowy wpis

Niby oferta pracy dla spedytora jest kierowana również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, ale czy takie osoby mają pierwszeństwo przed osobami, które go nie posiadają? Brak górnej linii zarobków brzmi bardzo interesująco. Ale powiedźcie, tak szczerze, ile rekordowo udało się zarobić spedytorom?

Uwazaj Nowy wpis
@Danka

Uważaj firma jest bardzo zadłużona.

Andrzej Nowy wpis

Nie dajcie się nabrać!! Kilkadziesiąt firm czeka na swoją kasę a cwaniak nawet nie raczy odebrać telefonu. Wisiał mi kilka faktur ale udało mi się na szczęście odzyskać przez firmę zewnętrzną. Zostawiam kontakt 508-808-291. On już chyba nawet nie wie komu zalega bo znowu chciał mnie oszukać. Uważajcie!

Stachu Nowy wpis

Uwaga (usunięte przez administratora) ! Zaległości za zlecone fracht . Kolejny (usunięte przez administratora) który chce się dorobić kosztem innych .

Firma TRACHITEKT = Firma ENPIRE i odwrotnie. Wszyscy przewoźnicy oraz pracownicy firmy byli oszukiwani przez obie te powiązane spółki. Były przyjazdy pana ŁW do Wwa i zapewnienia, że przejścoie na Trachitekt jest ok i że jest gruby plan poprawy i że wychodzimy na prostą. Pan ŁW obiecywał, że zacznie być dostępny i przyjeżdzać chociaz na 2 dni w miesiącu. Miały być telefony do przewoźników wykonywane przez samego ŁW i obietnice spłat. Żaden z nas nie znał sytuacji finansowej firmy. Wszystko było ukrywane. Pracownikom były mydlone oczy takimi rzeczami nowe auta dla kierowników itp. Dodatkowo w grydniu jeden z pracowników odkrył że od sierpnia 2023 roku nie mieliśmy opłaconych składek ZUS i są zaległości w wysokości 90% !! Od wtedy zaczęła się fala zwolnień i upadku firmy. Nie polecam mocno. ŁW po kilkunastu latach zawinął się z pieniędzmi i nie wypłącił na chwile obecną podwykonawcą już ponad 3 miliony złotych. To samo inne oddziały i oczywiście centrala. Uciekać, unikać, nie współpracować.

Spedytor

Pani z bydgoszczy bardzo niemiła, az nachalnie zbyt wygadana. Nie raz przerywała mi to, co mówię i kończyła swoje. Przechwalała pracę i obiecywała gruszki na wierzbie. Zaproponowałem 3700 brutto, co jak na dzisiejsze czasy to i tak mało (licząc dojazdy, mieszkanie, żywność i inne płatności), co według niej było za dużo. Myśląc i podchodząc do człowieka w ten sposób może lepiej byłoby im zatrudniać studentów.

Czym się zajmuje ich firma, co robi spedytor, nadgodziny, moje doświadczenie, mocne i słabe strony

Cześć, czy chodzi o to, że nie ma tu pracy na umowie o prace lub umowie zlecenie, tylko na kontraktach b2b? Tak, dobrze rozumiem? A jak tak, to chodzi o prace kierowcy, czy też cały sektor biurowy firmy też pracuje na fakturach?

Jakie godziny pracy obowiązują w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

w sieci widnieje ogłoszenie o pracę na stanowisko młodszego specjalisty ds. sprzedaży. czy można liczyć na dofinansowanie do jakichś kursów językowych? bo widzę, że mile widziana jest znajomość języka angielskiego... firma oferuje również stałe godziny pracy (8:00-16:00). pracuje się tylko od poniedziałku do piątki, czy w weekendy także? :> będę tu aplikować

Ciekawa

Jaką umowę ma w końcu spedytor u nich? Patrzyłam na taką starą ofertę z 2021 to dosłownie wymienili wszystkie rodzaje. To aktualnie pozostaje kwestia wyboru dla pracodawcy czy jak? Chciałabym wiedzieć, najbardziej zależy mi na umowie o pracę.

Spedytor

Pracuje w Enpire od kilku lat i polecam, atmosfera w firmie jest niepowtarzalna a współpracownicy pomocni.

Danka

O co chodzi z tymi komentarzami o opóźnionych płatnościach? Dotyczy to pracowników teraz czy tylko podwykonawców? Poszukują teraz asystenta działu spedycji i wolałabym to wiedzieć zanim aplikuję przez ich stronę. Kasa to ponoć podwstawa + premia prowizyjna. Czy ta kwota na umowie jest wysoka? I jakie są potem perspektywy awansu na samodzielne stanowisko?

XD

Polecam pracę w Bydgoszczy. Kasa na czas :)

@XD

Super, że wypłata jest terminowo. Opowiesz mi jak wygląda premia prowizyjna? Jaki to procent zarobków?

Igor

Po rozmowie rekrutacyjnej ustaliliśmy, ze w ciągu tygodnia odezwą się z informacją czy zostałem przyjęty czy nie. Kontaktu brak do tej pory. Cieszę się że nie trafiłem do firmy która ma człowieka gdzieś.

@Igor

Dla mnie to jest jakas paranoja z tą firmą tak szukają pracowników aby ich nie znaleźć, mimo to że jestem uczciwy i w cv wyraźnie podaję swoje oczekiwania finansowe w cv musiałem wielokrotnie "negocjować z formularzem swoje oczekiwania finansowe czy naprawdę oni myslą jak wpisze w formularzu ala ma kota albo 12345678910 tyle mi zapłacą,? Szanowna Pani rekruterko jak sama Pani powiedziała ," oczekiwania finansowe negocjuje się na rozmowie" z czym się zgadzam a nie z formularzem do jasnej ... Po to ktoś wymyślił coś takiego jak rozmowa rekrutacyjna aby to tam ustalić. nie z jakimś formularzem czyny naprawdę Państwo jesteście tacy chojni że zapłacicie mi we wynagrodzenie? Nie sądzę. Szuka Pani uczciwego pracownika? ma Pani moje cv , czekam na tel, w przeciwnym razie wszystko jest jasne, tylko proszę nie dzwonić z nr premium mam blokadę

Angela
@Kandydat

Czekaj, bo nie rozumiem. Czuli jest jakiś formularz, w którym piszesz oczekiwania finansowe? Skoro mówią że na rozmowie poruszają temat zarobków, to może to co się pisze w formularzu jest jeszcze do negocjacji?

K

Pracuje w Enpire od kilku lat i jest to najlepsza firma na którą trafiłem w swojej karierze. Niepowtarzalna atmosfera, pomocni współpracownicy i wypłata zawsze na czas. Nie jest to praca dla każdego, ale jeśli ktoś stawia na rozwój i ciężką pracę, to Enpire jest miejscem idealnym.

Zuzanna
@K

Czemu to nie praca dla każdego? Mówisz o jakichś szczególnych wymaganiach czy jak? Jakie możliwości rozwoju tu są, można uczestniczyć w jakichś szkoleniach?

Pracuję w Enpire od dawna, firmę charakteryzuje bardzo pozytywna atmosfera i możliwość osiągnięcia dużych zarobków. Zdecydowanie polecam.

Jaka jest stawka początkowa w ENPIRE Transport - Bydgoszcz? 25 maja na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Spedytor.

Jeż

Dobry pracodawca, dba o pracowników jak może, warunki zatrudnienia są dobre, atmosfera jest świetna.

Papaj

W ostatnim czasie z firmy (oddziału Warszawie) odeszło trochę osób na ze stanowisk kierowniczych / liderskich. Czy ktoś napiszę czym to było spowodowane?

@Papaj

Dziękujemy za pytanie. Decyzje związane z pracownikami warszawskiego oddziału, ale także innych biur ENPIRE Transport należą do wewnętrznych kwestii organizacyjnych. Zapewniamy, że ENPIRE Transport cechuje się stabilną sytuacją w branży TSL. Stąd, zapraszamy serdecznie do składania aplikacji.

Hehe
@Papaj

Bo ta firma jest na prostej drodze do samo destrukcji. Dlatego kadra kierownicza ucieka do innych firm spedycyjnych, gdzie z marszu dostają znacznie lepsze warunki. To się dzieje m.in. w Bydgoszczy i Warszawie.

@Hehe

Dziękujemy za opinię, natomiast nie jesteśmy w stanie się z nią zgodzić. Jako organizacja zapewniamy, że ENPIRE Transport cechuje się stabilnością względem pozycji w branży TSL oraz trwającym zatrudnieniem nowych pracowników. Stąd, przedstawione zarzuty nie są zgodne z prawdą.

Smysiu
@Pracodawca

Zacznijcie dziady płacić w terminie to może opinie będą lepsze...

@Smysiu

Serio płaca z opóźnieniem? Poślizgi są kilkudniowe czy dłużej?

Maja
@Smysiu

Długie są w takim razie obsuwy jeśli chodzi o płatności w terminie? ;/

@Ryszard

Dzień dobry, dziękujemy za skierowane pytanie. Względem kwestii płatności prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny na numer telefonu 570 618 845. Dołożymy starań, by jak najszybciej wyjaśnić sytuację i odpowiedzieć na Pana pytania.

@Pracodawca

"... Natomiast nie jesteśmy w stanie się z nią zgodzić..." Ta opinia pojawiła się już kilka okienek wyżej. No niestety tak jest. Firma zmienia strukturę pod wgląd obecnych rządów. Właściciel odsunął się, wprowadził kolegów i oni teraz rządzą, często myląc imiona pracowników z którymi rozmawiają. Zmiany następują w innych firmach, ale pracownikom znajduje się miejsca adekwatne w organizacji, tutaj tego nie ma, zwolnienia x osób odbijają się echem. Uważajcie proszę przed rezygnacja dla Enpire z obecnej pracy, pamiętajcie że nie wszystko w socialach jest prawdą.

Łucja
@Paula

Możesz napisać coś więcej o tych socjalach? Co tak dokładnie jest oferowane? Zastanawiam się też na jakiej umowie jest praca? Można tutaj dostać umowę o pracę?

@Kasia

były_pracownik

pracowałem jakiś czas temu. ta firma to najgorsze call center w bydgoszczy. odradzam szczerze. lepiej iść do zwykłego call center nie udawającego nie-callcenter bo w 1 lepszej firmie CC są o wiele lepsze warunki. odradzam stanowczo, nawet na krótki czas! Okropna atmosfera, niekompetentni ludzie i zarząd. UCIEKAC

@były_pracownik

Dziękujemy za opinię, niestety nie możemy się z nią zgodzić. Przedstawione informacje nie są zgodne z prawdą.

Ciekawy
@Pracodawca

Które informacje nie są zgodne z prawdą?

Justyna
@były_pracownik

A jakie warunki miałeś w tej firmie? Opowiesz o stawce i rodzaju umowy? Jakie mieliście godziny pracy? A co powiesz o zarządzie? Jak w ogóle wyglądała rekrutacja ?

Pracownik007

Qwerty
@Pracownik007

Czyli chcesz powiedziec ze zdanie osob z krotkim stazem nie ma zadnego znaczenia?

Przewoznik
@Pracownik007

Nie płacą w terminie!!!

@Przewoznik

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Bydgoszcz - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE Transport - Bydgoszcz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENPIRE Transport - Bydgoszcz?

Kandydaci do pracy w ENPIRE Transport - Bydgoszcz napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENPIRE Transport - Bydgoszcz