ENPIRE HR - Warszawa

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ENPIRE HR - Warszawa

Kandydatka Nowy wpis

Jakiś czas temu miałam przyjemność uczestniczyć w rekrutacji. Rozmowa telefoniczna bardzo przyjemna i profesjonalna.

Helena Nowy wpis

@Maciej i koniec końców nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi nadal?

Maciej Nowy wpis

Nie wiem, czy jest tak zawsze w tej firmie, ale ja niestety trafiłem na super nieprofesjonalny proces rekrutacji. Począwszy od spotkania w siedzibie, podczas którego (usunięte przez administratora)nie za bardzo wiedziała, na czym mają polegać obowiązki osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty ds. sprzedaży i marketingu - na które byłem rekrutowany, aż po brak odpowiedzi zwrotnej, na który „czekam” grubo ponad 3 miesiące (mniej więcej w połowie dostałem informacje, że sam proces się wydłuża ze względu na okres urlopowy...). Duży minus za brak szacunku do czasu i zaangażowania Kandydata.

Nowy wpis

@Maciej

Szanowny Panie Macieju, Dziękujemy bardzo za przesłaną opinię. Uprzejmie wyjaśniamy, że proces rekrutacyjny na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży usług marketingowych, w którym brał Pan udział jest procesem wymagającym, ponieważ rekrutacja ta stanowi element szerszego projektu w ramach budowy nowego zespołu, którego częścią ma być m.in. osoba na wskazanym stanowisku. Wymagało to zatem od managera i rekruterów przeprowadzenia wielu rozmów z kandydatami na to i pozostałe stanowiska oraz odpowiedniego rozłożenia procesów i decyzji w czasie, by ostatecznie dobrany zespół posiadał dopełniające się wzajemnie kompetencje, wiedzę i umiejętności. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że wszyscy nasi kandydaci objęci trwającym procesem otrzymają stosowną informację zwrotną. Nasz zespół rekruterów pozostaje do dyspozycji i służy wszelką pomocą.

Joachim

Firma w sumie jest dobrze oceniana, dobrze sie ludziom pracuje co nie znaczy, że nie ma co poprawiać.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ENPIRE HR - Warszawa? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Fajne miejsce i meeeeega ludzie. Ps. Marysiu dziękuję, że mnie zrekrutowałaś :)

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie ENPIRE HR - Warszawa w miejscowości Warszawa? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Olga

Zapraszam na profil na linkedin - pojawiają się tam bieżące ogłoszenia (usunięte przez administratora)

Dołączyłem do ENPIRE HR całkiem niedawno. To co rzuca się w oczy i zasługuje na pochwałę, to połączenie wysokich standardów korporacyjnych z bardzo płaską strukturą organizacyjną, szybką decyzyjnością i atmosferą, która sprzyja pracy rozważnej, metodycznej i w skupieniu. Myślę, że jest to dobre miejsce dla profesjonalistów, którzy lubią skoncentrować się na swoich zadaniach.

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE HR - Warszawa - Warszawa

• Jak się pracuje w ENPIRE HR - Warszawa?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE HR - Warszawa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ENPIRE HR - Warszawa