ENPIRE Transport - Poznań

Opinie o ENPIRE Transport - Poznań

Czy firma ENPIRE Transport - Poznań udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Dede Nowy wpis

Kolejne z zapytań napisane przez moderatora czyli pracownika Enpire. Nikt nie zadaje takich pytań , tak napisanych na GoWork

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w ENPIRE Transport - Poznań?

Odpowiedź Nowy wpis

Atmosfera jest mega pozytywna. Zero presji. Zespół jest zgrany, pomagamy i wspieramy się nawzajem. Po pracy spotykamy się raz na jakiś czas na imprezy integracyjne :)

Praktyka

Siemka! Właśnie sobie czytam o firmie, bo udało mi się zdobyć tu praktyki z możliwością dostania umowy później. Wygląda to całkiem spoko, na pewno dam znać później jaka jest moja opinia.

Sławek

Czesc. Polecam te firme. Jezdze z nimi od pol roku i wszystko jest git. Dograne ladunki, kasa w terminie, spedi zawsze odbiera telefon. Polecam!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENPIRE Transport - Poznań? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jak się pracuje z ludźmi z ENPIRE Transport - Poznań?

Ja osobiście jestem zadowolona! Tworzymy zespół, wzajemnie sobie pomagamy i uczymy się od siebie. Od strony merytorycznej można także liczyć na wiedzę menadżera, który pomoże gdy coś się wysypie.

Odpowiedź

Jestem pracownikiem w poznańskim oddziale prawie od 2 lat i w 100% się zgadzam z koleżanką. Zgrany zespół, gramy do jednej bramki i sobie nawzajem pomagamy merytorycznie i operacyjnie. Brak tak zwanego "wyścigu szczurów" wręcz panuje pozytywna i miła atmosfera w pracy. Zawsze można liczyć na wsparcie doświadczonych i kompetentnych przełożonych, które pomagają nam na co dzień i motywują do dalszego rozwoju. Może to wyglądać "zbyt ładnie żeby być prawdą" ale taka jest rzeczywistość :)

&mml

Polecam, jestem bardzo zadowolony z tej firmy. W pracy panuje wyjątkowa rodzinna atmosfera, opiekuje się nami bardzo doświadczona kadra zarządzająca na których pomoc można liczyć w każdej chwili. Ogromne możliwości rozwoju, moje wyniki sprzedażowe wzrosły kilkukrotnie w porównaniu do poprzedniej firmy. Bardzo ładne nowoczesne i czyste biuro w świetnej lokalizacji :D

MJKL

Z firmy ENPIRE jestem w pełni zadowolony! W pracy panuje wyjątkowa rodzinna atmosfera, opiekuje się nami doświadczona kadra zarządzająca na którą zawsze można liczyć. Duże możliwości rozwoju, moje wyniki sprzedażowe wzrosły kilkukrotnie w porównaniu do poprzedniej firmy. Pracujemy w nowoczesnym zadbanym biurze, które jest dobrze zlokalizowane.

Bardzo dziękujemy za opinię. :)

@Odpowiedź

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się z Twojego zadowolenia. :)

@&mml

Dziękujemy za opinię. Jest nam bardzo miło. :)

@MJKL

Dziękujemy za tak miłą opinię. :)

@Odpowiedź

@&mml

Aktualność
Za nami przeprowadzka do nowego, jeszcze lepszego biura w Poznaniu! Nasz zespół wciąż się rozrasta, dlatego chcemy zadbać o jak najlepsze warunki pracy dla całego teamu :) #pracujznami #ENPIREteam

Czy firma ENPIRE Transport - Poznań w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

W ENPIRE stawiamy na szkolenia wewnętrzne, które przeprowadzamy regularnie, także pracę z naszymi trenerami, dla niektórych działów organizujemy zewnętrzne szkolenia grupowe np. managerskie. W uzasadnionych przypadkach rozpatrujemy także możliwość pokrycia kosztów szkoleń indywidualnych.

XYZ*

Sporo obowiązków i pracy, ale można liczyć na wsparcie zespołu a zaangazowanie przynosi satysfakcję. Dobra lokalizacja biura! :)

Każda okazja jest dobra by wspomnieć o oddziale Enpire w Poznaniu. Zawsze możemy liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych specjalistów z branży, są bardzo pomocni, pomagają nam pod względem merytorycznym, nie zostawili nas jeszcze nigdy bez pomocy. Serdecznie polecam każdemu, kto chce zyskać ciekawe doświadczenie w branży ;)

Przyjazna firma, pomocny zespół, nie ma wyścigu szczurów, raczej wszyscy grają do jednej bramki.

spedytorka

Budowanie zespołu od podstaw to ciekawe doświadczenie, szczególnie w tak prężnie rozwijającej się firmie. To my tworzymy atmosferę, wspieramy się w działaniu i wspólnie cieszymy się z sukcesów. Polecam!

OK

Zostaw merytoryczną opinię o ENPIRE Transport - Poznań - Poznań

• Jak się pracuje w ENPIRE Transport - Poznań?

Zobacz opinie na temat firmy ENPIRE Transport - Poznań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENPIRE Transport - Poznań?

ENPIRE Transport - Poznań