ENPIRE TRANSPORT

Opinie o ENPIRE TRANSPORT

poziomka 2015-11-25 21:00:45
byłam na rozmowie, bardzo przyjemna atmosfera była, czekam na rezultaty. potwierdzam, ze dobre warunki oferują ale faktycznie szukają ludzi z doświadczeniem. fajni ludzie się wydają, na pewno znają się na tym co robią i jest spory potencjał. zobaczymy ;)
sped 2015-12-15 14:01:36
Oferują umowę o pracę na dobrych warunkach, byłem na rozmowie. Potwierdza się też, że w Warszawie póki co potrzebne są osoby z doświadczeniem, ale może za jakiś czas się to zmieni. Czekam na odpowiedź ;)
anna maria 2016-02-09 09:35:11
kobiety tez biorą, na pewno :) mają spedytorki i spedytorów, poza tym z pewnością w administracji pracują panie, ja tam próbuję na spedytorkę :)
patryk 2016-02-11 08:50:52
Co do lokalizacji to na pewno w Warszawie mają spoko, pod samym biurem p+r na Okeciu. Widac, ze sie rozwijają bo z tego co widziałem to na bieżąco rektrutują i dobre warunki wszystkim dają, więc to dobrze świadczy o działaniach firmy
patryk 2016-02-19 09:01:52
Nie wiem jak z pracownikiem biurowym, ale w kwestii spedytora pewnie da się dogadać. Ślędzę trochę ich fb, wygląda to dobrze i całuy czas się zastanawiam czy się nie zgłosić, ale myslę ze się zdecyduję
michalina 2016-02-23 08:14:42
do warszawy szukaja poki co na spedytora a nie do administracji...
ada 2016-03-10 11:14:40
czesc, wiecie czy mozna caly czas aplikowac na spedytora miedzynarodowego? jst podstawa+prowizja? z gory dzieki za info
michalina 2016-03-14 10:47:04
@ada odpowiedź dwa razy brzmi "tak" ;)
martyna 2016-03-22 11:00:30
A orientuje się ktoś jak wyglądają warunki na Specjalistę do księgowości? Pojawiło się takie ogłoszenie, jestem ciekawa opinii
123 2016-04-01 09:25:33
Byłam w tym tygodniu na rozmowie kwalifikacyjnej, muszę przyznać, że oferują bardzo ciekawe warunki i wygląda na to, że są fajną firmą, która ma ludzkie podejście do pracowników. Czekam na wynik :)
123 2016-04-15 10:46:48
Pojawiło się nowe ogłoszenie dla zainteresowanych spedytorów ;)
beata 2016-07-15 12:54:23
Widziałam, że wrzucili ogłoszenie na Specjalistę ds.Należności - ale to jest na Bydgoszcz i Warszawę. Czy to znaczy, że będzie trzeba jeździć między siedzibą a oddziałem? Ktoś wie?
hahaha 2016-07-15 15:12:36
Taki specjalista ds. handlowych na pewno ma dwuskładnikowe wynagrodzenie, ale czy oprócz tego sa jeszcze jakieś benefity socjalne? Pewnie tak, bo zależy im na swoich pracownikach i wiedzą jak ich zadowolić.
Anna 2016-11-15 18:24:08
Witam. Czy ktoś może napisać jakie jest wynagrodzenie( podstawa, premie) dla pracownika operacyjnego w dziale spedycji.
Idę na rozmowę, ale mam też propozycję z innej firmy i muszę się szybko zdecydować, i nie wiem czy warto czekać. Dziękuję za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o ENPIRE TRANSPORT - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENPIRE TRANSPORT