Opinie o BMZ w Gliwice Ligocka 103

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BMZ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BMZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ w Gliwice Ligocka 103

Zigi

Ja mam pytanie do osób, które wyjechały do pracy przez ta agencję, jak długo trzeba czekać na pracę i wyjazd?

Nikodem
@Zigi

jeśli wysłałeś swoje CV i dokladnie opisałeś umiejętności,dadatkowe informacje i znajomość jezyka niemieckiego i w jakiej branży pracowałeś szybko sie z Toba kontaktuje ta Agencja

Zigi

guraly

hahahahaha Jak człowiek nie ma chęci do pracy zawsze ma pretensje do Agencji,Ja i koledzy też dostaliśmy ofertę pracy od Agencji ,My nie pijemy i nie palimy tylko szczerze pracujemy i dostaliśmy już od 2-giego miesiąca 1,5 euro na godzinę od niemieckiego pracodawcy więcej. Ta Agencja pracy brała tylko 100złotych kaucji,ale z podpisaniem umowy o pracę z niemieckim pracodawcą zwrocili Nam tą kaucję na Nasze konto z powrotem,trzeba być szczerym i chęć mieć do pracy bez alkocholu

madry

ATRAKCYJNA PRACA ZA GRANICĄ Ostrzegamy przed oszustami, którzy oferują pracę za granicą. Oszuści mogą żądać pieniędzy za pomoc w znalezieniu pracy lub opłaceniu biletów, noclegów, wynajmu mieszkania, czy też pokryciu innych kosztów związanych z rekrutacją. Pieniądze należy wysłać przelewem, najczęściej za pośrednictwem Western Union. Pamiętaj, że: - płacąc za usługę z góry (tj. przed jej zrealizowaniem) możesz paść ofiarą oszustwa - licencjonowane agencje pracy nigdy nie pobierają opłat od osób, które pracy szukają, w każdym ogłoszeniu podają numer licencji oraz swoje dokładne dane teleadresowe - oszustwa nawet na małą kwotę (kilku złotych) też są bardzo atrakcyjne dla oszustów - oszuści mogą prosić o wysłanie wiadomości SMS / zadzwonienia pod płatny numer telefonu - do ofert od osób prywatnych lub firm, w których nie są podane dokładne dane teleadresowe pracodawcy, których autentyczność można sprawdzić, należy podchodzić z dużą ostrożnością - wpisanie w wyszukiwarkę google opublikowanych w ogłoszeniu danych tj. numer telefonu lub adres e-mail być może pozwoli Ci odnaleźć opinie innych internatów na temat "pracodawcy" - dużo ryzykujesz wysyłając obcym osobom i firmom Twój zeskanowany dowód osobisty lub inne dokumenty. Twoje dane osobowe mogą posłużyć np. do wyłudzenia kredytu, lub do popełnienia innego oszustwa

Aga
@madry

nie bojcie sie??Ja wyjechałam z tej Agencji jako młoda studentka i pracowałam jako kelnerka,są szczerze oddani i pomocni,polecam tę Agencję

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BMZ.
Agusia

Hejka chce z kolezanka sprobowac na pokojowki ale boimy sie ze nas oszukaja powiedziecie o waszych doswiaczeniach aktualnych .

chetny

i jak byl ktos z tej agencji sa wporzadku prosze o opinie konkretne tak czy moze nie

nowytutaj

Witam. Wyglada mi na to, ze ta Agencja to kolejna sciema. Kierujac sie doswiadczeniem ja bym uwazal!

rusztowaniowiec

Powiedzcie cos blizej na temat tej agencji.Warto jechac mozna ogólnie zarobic czy jakas znów totalna lipa.Nadgodziny sa.A jak mieszkania :) pozdr

Kaska

Odnośnie roznoszenia ulotek, dzisiaj dzwonili że trzeba będzie zapłacić za mieszkanie ok. 200 euro

nowytutaj

No właśnie. Ja nie widziałem takiej wzmianki co prawda ale jeśli tak jest faktycznie, dołączam się do powyższego pytania!

Janek75

Witam,powiedzcie szczerze jak z ta agencja jest idzie zarobic chodzi mi o montera rusztowań bo chce w tym fachu podjac prace warto czy nie bo opinie sa podzielone :) pozdrawiam

nowytutaj

Witam. Jestem tu nowy i widze, ze opinie sa podzielone wiec sam nie wiem. Aktualnie znalazlem ogloszenie tej Agencji odnosnie roznoszenia ulotek w Berlinie za stawke 1000€/mc. Przyznam, ze to calkiem nie zle biorac pod uwage, ze jest to + zakwaterowanie. A Wy co o tym sadzicie?

majar

Z wlasnego doswiadczenia moge polecic ta agencje. Dostalam prace jako kelnerka w niemczech. Zarowno agencja jak i konsultant (ktory takze mowi po polsku, co jest duzym plusem) okazali sie w porzadku. Wszystko obylo sie bez zadnych problemow.

Witam. Co to za agencja co za udostępnienie informacji o pracodawcy chce wcześniej 100zl. Chyba cie szanowna "pani" Bóg opuścił.

slawenio
@Marek

Hym...Nie rozumiem tych ludzi co piszą tu takie bzdury!!!ja też wyjechałem poraz drugi przez tą Agencją BMZ Lewandowska,wcześniej podpisałem oświadczenie z kaucją 100zl,gdy byłem na miejscu w Niemczech i podpisalem umowę z pracodawcą niemieckim ,Agencja zaraz zwróciła mi tą kaucje na moje konto,nie rozumiem tych ludzi jak moga tak oczerniać tą Agencję,sa tam konsultantki ,które oferują i przedstawiają dokladne warunki pracy i jeszcze sie kontaktują nawet ,gdy jesteś za granicą...Moim zdaniem żadna z Agencji tak sie nie zajmuje ludżmi i tak nie pomaga jak ta???

Kris
@slawenio

Witam też znalazłem to ogłoszenie piszą wszystko ładnie pięknie i jest tam wzmianka tam o Umowie przedwstepnej co to ma znaczyć ?

Klaus
@Kris

pracowałem dla tej Agencji i szczerze Ją polecam innym ,owszem tym ,którzy chcą z tą Agencją współpracować i pracować a nie tylko wyjechać z Polski,wyjechałem ,pracowałem w Niemczech i nie znałem jez.niemieckiego w ząb ,Ta Agencja Mi wiele pomogła nawet na niemieckiej stronie i będę korzystać tylko z ofert Tej Agencji

Luis
@Marek

Ja im się nie dziwię a skąd Oni mają pewność i gwarancję ,że Ktoś pojedzie na miejsce do pracy w Niemczech,,przegrywają pracodawcę w Niemczech jako Agencja ,że nie mogą zorganizować ludzi,muszą mieć zabezpieczenie bo Każdy korzysta z Ich usług,ofert,ale nie rozumnie ile Ta Agencja wkłada wysiłku by wszystko dakladnie zorganizować, dopiąc na ostatni guzik,by Każdy Był zadowolony.Nie rozumiem tych Ludzi komentarzy czego wogole chcą od tej Agencji???? dla Mnie to dobra i można zaufać tej Agencjii...polecam

onaa

Wszystko za ladnie wygladalo co do pracy na magazynie. Obecnie ta oferta nieaktualna

Usmiechniety

Tez tak odbieram trochę ze to dziwnie wszysko wygląda. W rozmowie telefonicznej tak ładnie wszysko przedstawione. Niby wszysko tak samo jak w ogłoszeniu. mIałem z kolega wyjechac ale zmieniły mu się plany. I sam ruszam jak tyko znac dostanę. Raczej zaryzykuję...

para

Napisz coś więcej jeśli wypali Ci wyjazd, też jesteśmy zainteresowani wyjazdem do magazynu Amazon ale dziwnie to wszystko wygląda i trochę się boimy. Dzięki z góry

Usmiechnietyy

Jadę. Choć ostatnio zadzwonili czy nei sprawia mi kłopotu jesli za pare dni mi wyjazd zorganizują. Mam tylko nadzieję ze to nie jakas lipa...

Usmiechniety

Oloo na kiedy masz wyjazd? czy jeszcze nie powiedzieli konkretnie?...

Oloo
@Usmiechniety

Miałem tam byc na poniedziałek później na wtorek w końcu nie pojechałem wogóle to by było wszytko za szybko w poniedziałek dzwonią żeby juz jechac do roboty w ten sam dzień a ty jedziesz ?

Oloo

Witam ja również dostałem propozycji pracy za tego magazyniera w AMAZON bardzo prosze o jakiekolwiek bardziej szczegółowe opinie tej pracy tych warunków czy podobnej do tej to podobno jakaś firma kurierska Prosze o kilka słów ?? dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ - Gliwice

• Jak się pracuje w BMZ?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BMZ