Opinie o BMZ w Gliwice Ligocka 103

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BMZ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BMZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja rur

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMZ w Gliwice Ligocka 103

Usmiechniety

Ja z tym samym pytaniem co kolega zezo

zezo

Witam Czy ktoś pracuje lub pracował w magazynie wysyłkowym Amazon. Jaki warunki mieszkaniowe jaka płaca itp. Pozdrawiam

Usmiechniety

Powiedzcie coś na temattej agencji bo w kazdym ich ogłoszeniu o pracę jest cztery numery telefonu i w kazdyn telefonie odzywa się pani Lewandowska. I ta firma jest faktyczne zarejestrowana pod tym numerem certyfikatu ale jako osoba fizyczna a nei jakas tam firma. Powiedzcie czy tak powinno byc...

śmiały
@Usmiechniety

Hej...nic podobnego maja cztery nr tel.ale w każdym z nich odzywa sie Konsultantka,nic dziwnego jak nie slucha Pan jak konsultantka dzwoni najpierw przedstawia nazwę firmy ,póżniej swoje imię ...troszke od pana wsłuchu w rozmowę a nie glupoty pisać...

gość

Oszuści!!!!kłamcy!!!brak umiejętności prowadzenia agencja!!!nie bądźcie głupi uciekajcie jak najdalej!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BMZ.
blondasek

Atakiem?jezu żal....to agencja jest?!wysyła ludzi do pracy i dalej tyle....warunki odbiegają od cudownąg opisów niekompetentnych ludzi z tej niby agencji!!wynagrodzenie nie takie omieszkanie?w samochodzie!achyba ze kktoś lubi spać w oborze!cv?wysyłane zgodne z tym kto co umie a i tak firma oskarża pracownika ze nie jest fachowcem!!ale oczywiście dopiero gdy zdenerwowany wraca do domu tracąc na rpaliwo jedzenie i nerwy....jak można tak kłamać i wysyłać ludzi w ciemno?!i przepraszam agencjo ale na miejscu było 8polaków od was i każdy wracał do domu po oględzinach swojej wymarzonej pracy.....tyle jest agencji ale w życiu takiego bagna nie widziałam!i macie czelnorć nazywać się firma!!!jasne nie bierzecie za nic pieniędzy robicie charytatywnie.....dziwne bo nawet niemiecki pracodawca miał pretensje do waszej super agencji ze głupot ludziom nagadaliście.....zgadzam się z poprzednikiem to turne z własnych pieniędzy polska niemcy i wracamy.......żal!!!

gość

Witam wszystkich i nie polecam tej firmy najwiekszym wrogom...banda idiotów i oszustów...nie dajcie się wkręcić chyba że lubicie podróże za swoją kasę

Witam jeżeli ktoś myśli o zatrudnieniu się przez tą agencję niech naprawdę poważnie się zastanowi.Całkowita porażka. Oszuści, brak wypłaty należnych pieniędzy.Odradzam wszystkim

agencja
@były pracownik

Każdy ma prawo do własnego zdania jednakże zanim człowiek przedstawi je do publicznej wiadomości należny zastanowić się nad własnym postępowaniem. Agencja nie pobiera żadnej prowizji od pracowników, stara się aby wymagania pracodawców i pracowników podejmujących współprace były w całości spójne, co później przekłada się na stałe umowy o prace, wyższe zarobki ale także satysfakcje obustronną. W przypadku niedostosowania się do wymogów pracodawcy, pracownik udający "fachowca" wracając po owym "turnusie" ma pretensje do Agencji, nie konsultując się z pracodawcą, bez bieżącego rozliczenia z pracy. Rzekomy "fachowiec" uciekając od odpowiedzialności twierdzi, że zmieniono mu CV, warunki pracy zmieniły się na gorsze, a pracodawca po 1 dniu pracy nie chce wypłacić wynagrodzenia, przez co na domiar złego pracownik zaczął pić. Dzwoni do Agencji z pretensjami używając wulgaryzmów i gróźb, a my i tak staramy się im pomóc ponieważ, czujemy się za nich odpowiedzialni. Osoby wysłane we wcześniejszym terminie na owy turnus jeszcze nie wróciły twierdząc ,że praca ich satysfakcjonuje i nie mogą się nadziwić, że pracownicy udający "fachowców" stracili taką ofertę i wystawiając negatywne opinie. Agencja zajmuje się jedynie pośrednictwem pracy - nie jest pracodawcą , Agencja - nie wypłaca wynagrodzenia dlatego nie rozumiemy, dlaczego stajemy się obiektem ataku ?

gosc

Witam wlasnie wrocilem z turnusu ktory zapewnila mi Pani Lewandowska i jej... jedny slowem porazka nie warto glowy sobie zawracac szkoda pisac moze tylko to ze Ci oszusci nawet podrabiaja CV ktore im sie wysyla...

SZOK. SZOK. CO TO ZA KRAJ. Prezes zafundował sobie stronę płatną. To forum to strona prezesa. Wycina co chce. Namierza kogo chce. Uważajcie to jest pic podpuszcza nas na siebie. próbuje chwycić złe????według niego dusze (myślałam że myśli o pracownikach dla nieGO jesteśmy robotami duszami). KONIEC PREZESIE. JESTEŚ MOŻE DOBRY DZIENNIKARZ I POLITOLOG. Ale piszę donos do PIP i do SANEPIDU pomyślę o STRAŻY. NARA brak szatni, jadalni, szafek ubraniowych, ubikacji ,łaźni, nie ma gdzie zjeść śniadania to nie obóz, a kupę też trzeba czasami zrobić, ZREĆ WEDŁUG CIEBIE TO MY MOŻEMY GDZIE CHCEMY, TY ZRESZ SAM W JADALNI A MY TAM GDZIE MOŻEMY NAJCZĘŚCIEJ NA PLACU SAM WIESZ BO PATRZYSZ. MAM ODWAGĘ TO POWIEDZIEĆ BO CIĘ PRZEJRZAŁAM. JESTEM PANIĄ PSYCHOLOG PANIE [usunięte przez administratora]PREZESIE I TERAZ ZAJMĘ SIĘ TOBĄ . JESTEM CIEKAW JAKI JESTEŚ SZYBKI I KIEDY ZDEJMIESZ TO OGŁOSZENIE Z SWOJEJ PŁATNEJ STRONY. MAM ŚWIADOMOŚĆ ŻE MOJE NIEZADOWOLENIE TEŻ Z FORUM ZNIKNIE ALE MÓJ DONOS EWA NIE NIECH PIP I SANEPID SPRAWDZI.

Witam chcialam się dowiedzieć na czym polegaja te testy?

Jak tak czytam te wasze niektóre wypowiedzi...to jest dopiero porażka. Mam wrażenie, że pewnym osobom nie chce się po prostu pracować mają za to najwięcej do powiedzenia. W BMZ jest jak wszędzie - są tacy, którzy się przykładają i tacy co się opierdzielają. Ci ostatni zawsze będą wszystko krytykować. Po co przyszliście do tej firmy, skoro wam ciągle źle?problem poszukać innej pracy?[usunięte przez administratora] nie będziecie lubić, bo niestety taka ich rola, żeby nadzorować produkcję i jakby was awansowali też bylibyście tacy jak oni - nie czarujmy się - od nich wymaga góra, on wymaga od pracowników, proste. Ja uważam, że nie są najgorsi. I nie przesadzajcie, że macie jak w [usunięte przez administratora] - bo co tamci ludzie przeszli, połowa z Was nie przeżyła by tygodnia. Trzeba po prostu umieć sobie zorganizować pracę, a nie pić kawkę i odliczać do końca szychty. Kto powiedział że będzie kolorowo?byliście na teście, widzieliście jak hala i praca tam wygląda. Druga sprawa - płaca. Skoro macie mało, dlaczego nie walczycie o podwyżki? Dlaczego nie piszecie swoich sugestii do Dyrektora?Najlepiej szczekać na forum. Ja narazie zbyt krótko tam pracuję, by rzucać się o cokolwiek, ale nie omieszkam poruszyć kwestii pensji czy braku narzędzi albo zamontowania dodatkowych wiatraków w hali. Tak jak ktoś tu wcześniej napisał - każdy uważa się za cudo, które pracuje najlepiej i najwięcej. Jest wam źle to odejdzcie i nie psujcie innym atmosfery w pracy. Ile kasy oczekujecie za układanie kabelków czy lepienie bateryjek? 3000?proponuje pójść do hipermarketu, będziecie tak z[usunięte przez administratora] to wam się dopiero pot z tyłka poleje...

Zostaw merytoryczną opinię o BMZ - Gliwice

• Jak się pracuje w BMZ?

Zobacz opinie na temat firmy BMZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BMZ