całodobowy sklep ogólnospozywczy Feliks

Kielce

Opinie o całodobowy sklep ogólnospozywczy Feliks

bella 2010-07-12 20:50:36
okropni pracodawcy atmosfera w pracy bardzo cięzka dziewczyny tam pracujące są okropne i fałszywe każda donosi a pensja na czysto 33 zł dniówka...
alla 2010-08-03 12:41:45
hej jutro mam iść tam na rozmowę dziewczyny czy to prawda co piszecie? doradźcie mi co mam robić? naprawde jest tak źle w tym sklepie?
gaga 2010-08-18 12:58:22
Witam. Ja mam całkiem inne odczucia. Pracuję w tym sklepie od dwóch lat i nie złego powiedzieć nie mogę. Jak komuś się chce pracować to jest doceniony. Towar zawsze jest świeży. Pozdrawiam wszystkich byłych i przyszłych pracowników tego sklepu.
lola 2010-08-19 09:25:19
świerzy towar pani raczy żartować?? tam z kientem i swierzym towarem nikt się nie liczy najwżniejsze zeby sprzedać coż ze przeterminowane lub umyte to nie sprzedawczyni je tylko klient... pracowałam tam i jestem równie zbulwersowana tym sklepem jak poprzedniczki atmosfera okropna a pracuje się za grosze.
agnieszka 2 2010-08-19 16:34:39
Ja też pracowałam w tym sklepie i mogę się wyrazić tylko dobrze. Tam nie tolerują lenistwa. to fakt. Jak ktoś chce pracować to i zarobić może. Z przyjemnościa polecam ten sklep.
jk 2010-08-29 21:07:46
Pracowałam tam jakiś czas ale nigdy nie widziałam odświerzania wędlin czy innych produktów .Nie ma takiej potrzeby bo hurtownie zabieraja przeterminowane towary.Jeśli ktoś chce zarobić to może ,ale musi pracować a nie udawać że pracuje.
anonim 2011-01-07 18:53:41
witam jestem klientem tego sklepu i potwierdzam że pracodawcy to prostacy do potęgi wciskają towar na siłe i rozdają zgniłkl jako gratisy Dziewczyny które tam pracują muszom być bardzo zdesperowane
anonim 2011-01-10 18:44:50
A ja dostałem gratis pół kilo smacznych mandarynek. Super ludzie
mateo 2014-04-10 13:05:38
teraz jest duża promocja zatrudnienia osób - że tak to ujmę ogólnie - Pięćdziesiąt Plus, a może się uda w Feliksie!
/Olel 2014-06-24 02:15:30
Ciekawe skąd to i czym to się objawia. Może ja również spróbuję w najbliższej rekrutacji jak będzie ...
Michał 2014-12-01 18:48:16
o jakiej promocji mówisz @mateo? tak się składa że jestem dość bardzo pięćdziesiąt plus ale do emerytury jednak trochę mi brakuje i szukam żeby gdzieś się zaczepić, ale nie słyszałem żeby były jakieś ulgi/promocje/dodatki dla pracodawców zatrudniających ludzi w dość podeszłym wieku. Będe wdzięczy na wszystkie informacje.
pOLI 2015-01-31 22:13:06
Praca w sklepie 24godzinnym na pewno ma swoje plusy i minusy. Na pewno trzeba uwzględnić swoje bezpieczeństwo, bo różnych oszołomów można mieć za klientów, a z drugiej strony prawo gwarantuje, że po nocce ma się dzień wolnego. Opcja bardzo ciekawa, chociaż utwierdziłbym się w tym przekonaniu gdybym poznał zarobki.
jorguś 2015-02-19 00:01:38
jeśli już ludzie pracują po nocach w takich sklepach ogólnośpożywczych to spokojnie... raczej mają oni otwarte tylko jakieś okienko, także jesli nie zrobisz głupoty i nie podasz towaru zanim Ci ktoś nie zapłaci to nie powinieneś mieć problemów z tego typu pracą. Inna sprawa to czy taka robota właściwie się opłaca ;)
witkacy 2015-03-05 16:25:54
słuchajcie, a w jakich miastach jest tens sklep, bo ja akurat mieszkam w Waszawie i przyznam, że nie widziałem nic takiego jeszcze.. a w sumie jak sklep jest całodobowy i ma dobry asortyment to pewnie w czasie imprez bym tam wstępował co jakiś czas i nie musiał się martwić, z ecoś gościom zabraknie nagle.
Zostaw swoją opinię o całodobowy sklep ogólnospozywczy Feliks - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie całodobowy sklep ogólnospozywczy Feliks