Opinie o X-Press Couriers Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy X-Press Couriers Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie X-Press Couriers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o X-Press Couriers Sp. z o.o. w Warszawa

ee

Tragedia szkoda ze wcześniej nie poczytałam opinii na temat tej firmy. Zamówiona paczka z allegro dotarła do mnie dopiero po 3 dniach (nie wliczając niedzieli ). Zamówienie było składane w czwartek wieczorem, wiec według informacji na stronie powinnam ja otrzymac w piatek wieczorem miedzy 18 a 22 , o godzinie 19.30 w piatek wysłali smsa z wiadomościa ze paczka bedzie w nastepny dzień miedzy 10 a 14 oczywiscie nie dotarła, i żadnej wiadomości czy bedzie i kedy. Interwencja mailowa,paczka dotarła w poniedziałek. Porażka!

Cichociemny

Jeśli ktoś myślałby nad rozpoczęciem pracy w tej firmie to polecam najpierw wziąć potężny rozpęd i uderzyć głowa w ścianę. Każdy ma tam w (usunięte przez administratora)pracowników, chwala się jacy to nie są a rzeczywistość jest zupełnie inna. Wypłaty? Temat tabu nigdy pieniądze nie przychodzą na czas, nikt się nie wypowiada nikt nic nie wie ale kary które nakładają kurierom - wykonalność w trybie natychmiastowym. Zarobki jakie przedstawiają nijak maja się do realiów. Ogólnie to omijać szerokim łukiem i tyle. Lepiej iść do inpost dpd dhl ale nie tu

Co jaki okres czasu w X-Press Couriers Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Xan

Wcale. W tej firmie nie ma podwyzek

Vistula

Przesyłka zamówiona, miała dziś dojść... Zależało mi na czasie, ale oczywiście jak nie było tak nie ma. NIE POLECAM!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie X-Press Couriers Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Brak słów i Skandal!

NIGDY wiecej nie skorzystam z tej firmy Totalna Porażka! Dziś w Lodzi miala być dostarczona ,opłacona dodatkowo przesyłka ( b.mała i lekka..tak na marginesie) najpierw nikt że mną nie chciał rozmawiać, m.in.kierowca wiozący paczki.. powiedział że dopiero po 18 przejmie te przesyłkę kurier właściwy, a ten zadzwonił do Adresata, pacjenta kliniki Uniwerzytetu Medycznego i krótko stwierdził, że dziś i tak..nie przywiezie..I nie czekając na odpowiedz nawet, rozlaczyl się a następnie wysłał do Adresata SMS, że to brak Adresata nie było..! SKANDAL!

PAtryk20

Zamówiłem przesyłkę i trzy dni po terminie doszła. Ta firma to porażka

Dorota17

Macie Państwo chyba tylko jedną kobietę w zespole lub nie poznałam reszty :) Cała moja opinia dotyczy konkretnej kurierki z Warszawy. Nie raz mnie obsługiwała, dosyć czesto u nas jest i zawsze wyczekuje tego momentu aż zadzwoni do firmy kto będzie, czy będzie do której itd. Zdarza sie jej spożnić parę minut ale ZAWSZE jestesmy z nia w stałym kontakcie i informuje nas na bieżaco więc tez wiemy czy mamy chwilke czekac czy nie. Sa sytuacje kiedy paczki nie są odbieranę, ale jak trafiaja pod skrzydła tej Pani, to od razu mamy kontakt, nawet jesli nagle zlecenie jest anulowane. Wiemy co sie dzieje, w innym przypadku,w rekach innego kuriera, nie ma informacji. Cenimy sobie w niej zaangazowanie, cieple usposobienie i pogode ducha nawet kiedy widac, że jej zimno i wcale nie ma pogody ducha :) Cenimy poświecenie, trzydziesci sekund aby zamienic dwa słowa i widać, że pamięta kazdego z osobna i nawiązuje do poprzednich rozmów. Trzydzieści sekund tyle trzeba, zeby złapac za serducho. Mozemy sie czasem złoscic jako Firma na Panstwa usługi, ale takie momenty uswiadamiaja NAM, że za tymi wielkimi paczkami stoja wielkie chęci i czasem sie da, czasem nie da. Mamy nadzieję, że Pani KAROLINA z Warszawy na Święta będzie rozkoszowac sie podarunkiem od Nas i Życzymy Firmie wiecej takich kurierów i obsługi!

Zasadniczy
@Dorota17

Może tak ocieplaja wizerunek :D Zatrudniaja teraz kobiety :D

Qwerty

Firma kurierska fatalna, źle sortująca przesyłki, ich oferta next day (usunięte przez administratora)kpina z klienta. Czekam na paczkę już ponad tydzień. Zero informacji dla klienta, że są opóźnienia co kolwiek. Codziennie zapewniali, że przesyłka dziś będzie i nie było jej. Nie polecam tej firmy przewozowej.

Wow!

Chciałbym powiedzieć, że jestem BARDZO, ale to BARDZO, zaskoczony, że przedmiot, który zamówiłem na Allegro 23/12 dotarł....23/12! Normalnie nie wystawiam opinii ale tym razem się należy. Jak jeszcze sprawdziłem, że sprzedawca jest w Poznaniu a i tak dotarła moja przesyłka do Krakowa tuż przed Świętami, musiałem napisać o tym. Kurier był miły, pomimo tego, że ewidentnie się spieszył. Nie wierzyłem, że dotrze, WOW!

Mati74u3

Starają się doręczać te przesyłki ale chyba im kurierów brakuje, chęci są ale... Same Day to to nie jest. Dobrze chociaż, e dostałem telefon, że paczka będzie rano.

b2b

jeżeli zależy wam na przesyłce i szybkim odbiorze to zdecydowanie szybszy jest list ekonomiczny na poczcie polskiej. W tej firmie nikt nic nie wie kurier zapytany o której godzinie dostarczy paczkę opóźnioną o jeden dzień odpowiada, że nie ma tam po drodze i może jak ktoś blisko mieszka to podrzuci po pracy.

Firma jeśli można to tak nazwać to kompletna porażka! Nie po to klient wybiera opcję dostawy w jeden dzień i placi więcej by tracić nerwy i być lekcewazonym. Kurier dostarcza 21 grudnia 2020r.jedną przesyłkę zamiast dwóch, bo tą drugą została w samochodzie! Oczywiście po odbiór trzeba zejść samemu ,bo Pan kurier nie wchodzi po schodach! Po chwili telefon,że tę zostawiona przesyłkę doreczy jutro o 13! Oczywiście kuriera nie było,ale był SMS, że kurier będzie do 22.00 . Dziś rano SMS kurier nie zastał Cię w domu i numer telefonu,którego nikt nie odbiera ! Jeśli tak się traktuję klientów to czas najwyższy by taka pseudo firma przestała istnieć.

Krzysztof

Dostawa w jeden dzień? To jakiś żart, od 5 dni czekam na przesyłkę, dziś kontaktując się z działem obsługi klienta po pierwsze: 20 minut czeka się na odpowiedź, po 2: jedyna informacja jaką dostałem to że przesyłka dotrze juto". Codziennie się dostaje sms'a że kurier przywiezie paczkę od 18-22. Brak informacji od kuriera czy się tego dnia zjawi czy może odwiezie paczkę do magazynu podpisaną: ,, paczka nieodebrana z powodu nieobecności odbiorcy".........................

nigdy więcej

nie będę się rozpisywać-dno i 2 metry mułu-ściemniacze i kłamcy .Omijajcie tą amatorszczyznę wielkim łukiem

Krzysztof

Fatalna firma !!! Wyznaczają absurdalne godziny dostawy , czeka się godzinami ( do 22.30 w biurze... ) bezskutecznie .. Następnego dnia dostaje się gratulacje z tytułu SKUTECZNEGO ( sic !) doręczenia przesyłki , której się na oczy nie widziało - chyba szyderczy humor ? Kontakt z firmą kiepski. Po interwencji nadawcy przesyłki - brak reakcji nadal... Konsultant ponoć obiecał... he he he . Na setki dostaw , które od różnych firm dostawałem bezproblemowo - musiał się przytrafić w końcu taki WRZÓD !!!

Patryk

Nie można się ubiegać o umowę o prace?

Jaka umowa obowiązuje w X-Press Couriers Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

byłypracownik

Obowiązuje umowa zlecenie....W przyszłości raczej na umowę o pracę bym nie liczyła.

Dorota

Czy wypłacając pensję na czas?

Nicram
@Dorota

Pieniądze dla osób na umowę zlecenie nigdy nie są płacone na czas. Często gęsto tydzień opóźnienia.

paker
@Nicram

Sa wypłacane na czas, jak maja dla zlecen opożnienia do do 1 dnia, bo pobrania musi kazdy summienie wpłacac, nie sciemniaj. Wszystko mam oddane do dnia rozliczenia i mam pensje na czas. Moze pilnuj swoich kwitów

X

W tej firmie umowe o prace dostaja ludzie na stanowiskach biurowych w ksiegowosci, administracji i kierownicy. Reszta leci na zlezeniowkach, rok temu wszyscy na 17 brutto. Zenada, na uop tu nie licz!!

X
@paker

Moze kurierom zaczeli placic na czas, mi moje 3 wyplaty wyplacili spoznione.

Klient

Pierwszy i ostatni raz zamówiłem w tej firmie dostawa od 18-22 kurier zamiast do klienta zawiózł na magazyn do warszawy i paczki nie odbiorę za prowadzenie bład kilenta

Manka

Nie byłam w stanie odebrać przesyłki, bo z powodu niezależnego ode mnie musiałam wyjechać 300km od miejsca zamieszkania. Kurier powiedział, że jak nie odbiorę paczki teraz, od razu, to zostanie zwrócona. A chyba w regulaminie jest napisane co innego, tak? Awizo i 3 dni robocze? Kurier bardzo niemiły, nie wykazał zrozumienia i straszył odesłaniem paczki.

XPC
@Manka

Bardzo prosimy o kontakt z naszym centrum obsługi klienta w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Najprościej jest skontaktować się przez chat na naszej stronie www.x-press.com.pl (prawy dolny róg strony) lub pod numerem telefonu 801 00 66 00. Zapraszamy do kontaktu!

Wojtek
@XPC

Piszą Państwo kompletne bzdury. Można jedynie najesc sie nerwow. Szkoda, że na Allegro prócz opinii o użytkowniku nie ma też opinii o dostawcy. Nie można dodzwonić się do firmy pod żadnym podanym numerem. Miejmy nadzieję że firma szybko zniknie z rynku.

Dansik
@Manka

W dniu wczorajszym powinnam otrzymać zamówioną dzień wcześniej paczkę. Pełna obaw, po przeczytaniu negatywnych opinii czekałam na kuriera. I tu bardzo miła niespodzianka, paczka (biorąc jeszcze pod uwagę okres przedświąteczny) od momentu zakupu błyskawicznie dostarczona. Firma kurierska jak dla mnie godna polecenia.

nux1

zamówiłem lekarstwa w aptece z dostawą x-press na drugi dzień 18-22. po raz piąty. Do tej pory kurier przyjeżdżał oczywiście o 21.55. Zawsze telefon od kuriera, że mam zejść po paczkę przed wejście do bloku. To jest tragedia. Teraz ostatnio zadzwonił kurier uprzejmie i powiedział, że nie przyjedzie bo straci 15 min. I koniec rozmowy. Po interwencji w aptece okazało się, że na stronie kuriera paczka figuruje jako dostarczona. Po moim opisaniu historii firma kurierska zmieniła strategię i odpisała aptece ,że odmówiłem przyjęcia przesyłki. Nigdy więcej x-press. Aptece poleciłem oddać pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o X-Press Couriers Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy X-Press Couriers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

X-Press Couriers Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Al.jana Pawła Ii 25
    00-854 Warszawa

X-Press Couriers Sp. z o.o.