Opinie o X-Press Couriers Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy X-Press Couriers Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie X-Press Couriers Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o X-Press Couriers Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w X-Press Couriers Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Biorą cię z otwartymi ramionami. Chłopaku szukaj innej roboty. Czysty wyzysk!!!!

Oskar

Paczka zamówiona 10.12 z opcją sameday za którą będę zmuszony zapłacić 15 złoty, komunikat oczywiście "błąd sortowania w magazynie" czy coś takiego, jest to niedorzeczne i nigdy więcej z tego nie skorzystam nie wybierajcie tej firmy przenigdy bo nie warto

Wizimirs

Potwierdzam z własnego doświadczenia: nieterminowość, brak informacji, niemożliwość kontaktu, błędne wpisy w historii przesyłki. Nie kupię już nic od nikogo, jeżeli transport miałaby realizowaź ta firma. Proponuję zmianę nazwy z "Same day delivery" na "Some day delivery". Pozdrawiam poszkodowanych.

Byly pracownik.

Pracowałam w Xpress Couriers kilka miesięcy. Ta firma to totne dno. Obiecywana była umowa o pracę po 3 miesiącach a po tym czasie Ewelina W - szefowa działu obsługi klienta powiedziała, że musi przetestować mnie dalej bo nie jest tego pewna. W między czasie okazało się, że nie mają wolnych wakatow na umowę o prace a wszystko co mówi to ściema. Kasa była na czas ale na koniec chcieli mnie oszukać. Prezes wali tekstami "jak Ci się nie podoba, znajdziemy innego na Twoje miejsce" szukają taniej siły roboczej za najniższa krajowa robiąc z ludzi idiotow. Nie polecam nikomu.

Sławomir
@Byly pracownik.

Czy pracodawca uzasadniał może, dlaczego po trzech miesiącach okresu próbnego w dalszym ciągu nie potrafił podjąć decyzji o Twoim ewentualnym zatrudnieniu na stałe? Może związane to było z brakiem w tej chwili wolnych etatów w firmie X-Press Couriers? Czy w trakcie okresu próbnego nauczyłeś się może czegoś, co może przydać Ci się w dalszej karierze zawodowej? Chętnie dowiem się, czy mogłeś być zadowolony, chociaż pod kątem rozwoju zawodowego.

@Sławomir

Uzasadnial, że musi mnie przetestować, później jak mocniej się przyciskalo Eweline W okazywało się, że nie mają miejsc na umowę o pracę a zlecenie jest dla nich bardziej opłacalna forma.

X-press Couriers

Firma poczyniła kroki ku polepszeniu i zakończyła współpracę z Panią (usunięte przez administratora). Co więcej, czy opinia dodana po półtora roku od zwolnienia Pani (usunięte przez administratora)jest opinią rzetelną?

rozczarowana
@X-press Couriers

nie wiem kto kryje się za taką wypowiedzią, ale Ewelina W. ( nawet jako kierownik działu) nie miała nic do powiedzenia. Tzn. nikt ni miał nic do powiedzenia oprócz zarządu, oni nie liczyli się ze zdaniem swoich kierowników. Jeżeli była obiecana umowa przez Ewelinę tzn. że taką informacje dostała od P. Adama i P. Marka natomiast jeżeli po tym czasie nie było tej umowy to również to była decyzja tych dwóch wyżej. Pracownicy- kierownicy to tylko pionki, mówią swoim pracownikom wszystko to co usłyszeli od zarządu, a mówienie tutaj że ta Pani została zwolniona i teraz wszystko będzie extra jest zwykłym kłamstwem i obłudą.

Przemysław
@rozczarowana

Wydaje mi się, że pracowałaś w firmie X-Press Couriers, ponieważ wypowiedziałaś się o osobach decyzyjnych w tej firmie oraz o tym, jak wyglądała kwestia wprowadzania zarządzeń. Mogłabyś dodać, czy za czasów Twojego zatrudnienia relacje na linii kierownik-pracownik były poprawne? Jakbyś je oceniła?

XPC
@Przemysław

Jako firma i zarząd zawsze staramy się, żeby dialog z każdym pracownikiem był otwarty i to właśnie po to są kierownicy działów, żeby rozmowa o jakimkolwiek temacie była otwarta. Jeżeli pracownik nie może dojść do porozumienia z jakiegokolwiek powodu z bezpośrednim przełożonym, mamy politykę „otwartych drzwi” i każdy, w każdej chwili, jest mile widziany do rozmawiania z zarządem. Nie było przypadku, kiedy ktokolwiek był odsyłany, jeżeli przyszedł i chciał porozmawiać. Tak więc, @rozczarowana, przykro mi, że jesteś rozczarowana, szkoda, że nie mogliśmy zaadresować sprawy w pracy, bo może tej dyskusji by nie było. Adam T.

Zażenowany
@XPC

Nie ma to jak prezes firmy kłamiący że zwolnił pracownika, który zwolnił się sam... w dodatku na publicznym forum :D Takie typowe dla tego "kierownictwa". Pan Adam T. nigdy nie szanował żadnego pracownika :)

@XPC

Pensje kurierom również na czas są przelewane. Nieprawdaż? Dziś jest 20/12/2019 ( wypłata do 21 każdego miesiąca) a pieniędzy brak. Niedługo sami będziecie rozwozić paczki bo nikt nie będzie chciał z wami współpracować.

@X-press Couriers

Robert z mineralnej w Warszawie to niekompetentna i szkodzącą firmie osoba. Sam mi kiedyś wrzucił paczkę poza magazynem do auta . Paczki nie zeskanowałem. Paczka zaginęła.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie X-Press Couriers Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Wojciech były kurier

Firma tragedia. Sam płacisz za paliwo zużywasz swoje auto , trasy robione przez dyspozytorów NIEOPŁACALNE ! Do tego trzeba SORTOWAĆ PACZKI ZA DARMO !!! Firma zmusza kurierów do sortowania paczek za darmo. To jest wyzysk . Nadaje się to do inspekcji pracy !!!!!!!!!!!

Status zamówienia od 9.11 się nie zmienił. Cały czas paczka leży na magazynie. Nie da sie w żaden sposób skontaktować. Paczka miała być na poniedziałek 15.11 dziś mamy środę i żadnych informacji od firmy kurierskiej. Jedna wielka masakra nie polecam. Nigdy nie wybrałabym tej firmy gdybym miała wybór jednak to była jedyna opcja kuriera.

RhS

(usunięte przez administratora) kiła i mogiła.Jedyna opcja to bojkot firm współpracujących z tymi pseudokurierami. Ekspresowa przesyłka dociera już 4ty dzień (wliczając weekend i święto to nawet 7my).OMIJAJCIE TO SZEROKIM ŁUKIEM bo szkoda nerwów,inpost szybciej dowozi.

Marcin były kurier.

Wypłata nigdy nie była na czas. Praca niby od 18-22 ale z magazynu wyjeżdżasz po 19 i w rzeczywistości jeździsz do 23:00 a nawet 24:00. Zmuszają do nieodpłatnego sortowania przesyłek wmawiając kurierom że im szybciej się posortuje tym szybciej wyjedziecie z magazynu. Dyspozytor ROBERT niekompetentny , robi takie trasy że nie ma szans wszystkiego doręczyć , do tego jest na bakier z higieną . Śmierdzi mu spod pachy. Odradzam tą firmę .

Arkadiusz
@Marcin były kurier.

100 % najszczerszej prawdy !

Tragedia!! Brak poszanowania klienta. Zamówiłam paczkę która jest mi niezbędna na ten weekend, niestety nadal nie przyszła, a czekam juz drugi dzień. Firma nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Żenada...

Bekowiec
@Ania

Straszne rzeczy, już drugi dzień czekasz, jejku jaka powaga sytuacji. XDDDDDDDDD

Czarek Wieczór
@Bekowiec

Pracuj tam szybciej

Hela
@Ania

Także padłam ofiarą tej firmy. W bezczelny sposób okłamują klienta. Niby już wydali do dostarczenia, a dzień później w raporcie piszą że "rozpaletowują". Następnego dnia to samo. Dziwi mnie że jeden z największych i szanowanych na rynku serwisów korzysta z "usług" tej firmy. Temat nie jest nowy, sądząc po opiniach na gowork. Zamówienie z dnia 29.10 nadal nie zostało dostarczone.

Klient

(usunięte przez administratora) Przesyłki nie ma i nie było. Kurier nagle się znalazł po 4 dniach jak skontaktował się z nim sprzedawca. Przesyłki już nie potrzebuje po 4 dniach. A dostawa do 22 odbywa się o 10 rano. Jak wiadomo każdy jest poza domem. A odebrać tego w inny sposób już nie da się.

Niezadowolona klientka

Niestety jestem bardzo rozczarowana. Przesyłka miała być w czwartek. Dzisiaj jest sobota. Po paczce ani śladu. Nie polecam. Nigdy więcej nie sporządzam z tej usługi i dodatkowo mam nadzieję ze duże firmy typu Zara zrezygnują ze współpracy z tak niesolidną firmą.

Magda

Firma nie dostarcza paczek na czas. Kontakt- utrudniony. (usunięte przez administratora) PORAŻKA.

Mr Shadow

Dostawa wcale nie jest w 1 dzień... Przykro że Media Ekspert współpracuje z taką firmą.

Opek
@Mr Shadow

Ja mialem dostac przesylke z euro agd w poniedzialek 8-22. W poniedziakek o 13 zostala przyjeta do magazynu. Jest juz piatek - o przesylce, ktora miala byc dostarczona tego samego dnia nic nie wiadomo mimi ze minelo juz 5 dni. Ta fima to jedno wielkie oszustwo. Dlaczego sklepy internetowe z nia wspolpracuja?

Gosia

Zamówienie z godz. 13:30. Przekazane kurierowi tuż po 16, wydane z magazynu do dostarczenia około 19:10. U mnie tuż po 21:30. Wszystko na bieżąco pod powiadomieniami SMS. Kurier bardzo przyjemny i widać, że w pośpiechu, a mimo to znalazł chwilę na uśmiech... Czytając wcześniej komentarze wątpiłam w tą dostawę i już szykowałam się psychicznie na "po świętach", a tu zaskoczenie... i wszystko zgodnie z zapewnieniami :) ... ... osobiście POLECAM i tu nie ma co nie lubić komentarza... bo za co? za fakty? to nie wymyślona opinia... a zauważyłam taką tendencję, że jak ktośbył zadowolony z usług to osoby niezadowolone te komentarze "hejtują"... zazdrość? zawiść? wylewanie żalu w internecie nie poprawi wam życia... za te słowa też pewnie poleje się "hejt"... pozdrawiam :)

Cino
@Gosia

Tekst chyba sam prezes pisał hehehe

Cyniczny cino
@Cino

A ten komentarz pewnie pisany przez konkurencje, która śledzi wątek. Hmmm??

Mk

Dlaczego hejtujesz pozytywną opinię.. Rozumiem że cieszą Cię tylko te negatywne? Bo komu chce się napisać jak jest zadowolony.. ?

DRP
@Mk

Z tej firmy nikt nie może być zadowolony.

Magda

Totalna żenada, to za mało powiedziane. Zamówiłam kuriera, zapłaciłam dodatkowo za doręczenie tego samego dnia a czekam już 4 dni. Na centrale nie można się dodzwoni, w śledzeniu przesyłki ciągle jest w doręczeniu. Dzwoniąc na centralne od razu przekierowuje mnie do kuriera który nie jest w stanie nic zrobić. Zero kontaktu, pisanie na live czat bez sensu bo ikt nie odpisuje. ODRADZAM TE FIRME. NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA z jaką miałam wątpliwą przyjemność pracować.

Kamil

Ta firma to nieśmieszny żart. Reklamują się dostarczeniem przesyłek tego samego dnia a czekam już tydzień. Telefonu nikt nie odbiera. W śledzeniu przesyłek kurier sobie ją pobiera potem zaraz oddaje do magazynu i tak dzień w dzień.

Zbyszek

Totalna żenada. Kurier miał pojawić się w czwartek wieczorem. Do dnia dzisiejszego czekam na przesyłkę (jest wtorek). Rozmawiając wielokrotnie z infolinią mówiono mi że kurier się pojawi czy to w piątek jak dzwoniłem czy w poniedziałek. Ostatecznie pracownik miał się odezwać i nic - żadnej informacji... Nieposzanowanie klienta i tyle. Nigdy więcej.

Iza

Przesyłka miała być doręczona w godzinach 18-22. Cały cas ktoś był w domu. Niestety przesyłki nie było, a kiedy weszłam o 22 na śledzenie była informacja, że odbiorcy nie było pod wskazanym adresem. Zero kontaktu ze strony kuriera. Dzwonię i co- automat, który przekierowuje do kuriera, a tam- skrzynka zapełniona- nie można zostawić wiadomości. Próbuję się skontaktować od wczoraj i nic! Piszę maile, piszę na tym ich czacie, dzwonię i nic! Firma nierzetelna! Nie polecam!

Gosia 244

(usunięte przez administratora) Najgorszy dyspozytor jakiego można sobie wyobrazić. Xpress Couriers to szczyt jego możliwości .

Gosia. 244
@Gosia 244

Robercik oczywiście !

Eryk były kurier

Firma tragedia . Pan Robert to niekompetentny pracownik .

Zostaw merytoryczną opinię o X-Press Couriers Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy X-Press Couriers Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w X-Press Couriers Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

X-Press Couriers Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 172 ocen.
  • Al.jana Pawła Ii 25
    00-854 Warszawa

X-Press Couriers Sp. z o.o.