Opinie o Energo - System - S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Energo - System - S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Energo - System - S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energo - System - S.A. w Rzeszów

Czy można w Energo - System - S.A. liczyć na jakieś dodatki?

Obiektywny

Na JAKIM STANOWISKU ???

@Obiektywny

Chodzi o benefity, które obowiązują na każdym stanowisku, takie jak prywatna opieka zdrowotna lub bony na święta. Mam nadzieję, że wyszczególnisz na jakie bonusy mogą liczyć pracownicy.

Eryk

Mam nadzieję, że w dalszym ciągu jest dobrze i dlatego nikt nie korzystał z forum?

xx

Jak aktualnie sytuacja wygląda w firmie?

Ja tam narzekać nie mogę na tą firmę. Pracowałem tam ponad rok,jeśli mogę narzekać to na pewno nie na atmosferę tylko na niskie zarobki bo miałem najniższą krajową. Jak była premia to było nawet w miarę. Ale wiadomo że w E.S. zarabia się w delegacjach,na które nie mogłem jezdzić ze względu na chorobę,więc odszedłem.

@Andrzej

Wiele osób przed Tobą wypowiadało się tu bardzo źle o firmie Energo - System. Dlatego dobrze jest poznać nieco bardziej pozytywne zdanie o tym pracodawcy. Szkoda, że byłeś zmuszony stamtąd odejść. Mieliście tam dostęp do jakichś atrakcyjnych dodatków pozapłacowych?

@Andrzej

Cóż,ja miałem tylko premię uznaniową,a tam się zarabia głównie w delegacjach.słyszałem że nieciekawie na nich jest,ale nie potwierdzę,nie chcę plotek rozsiewać. Pracowałem jako monter,i na magazynie jak wszystkie ekipy były na budowach.

@Andrzej

Ale liczy się fakt, że jednak w Energo - System pracownicy mają możliwość uzyskania premii uznaniowej. A jak wygląda kwestia rozwoju zawodowego w tym przedsiębiorstwie? Czy mieliście w nim organizowane jakieś szkolenia, które miały charakter cykliczny? Proszę, opisz Nam to w szczegółach.

@Krystyna

Były tam organizowane szkolenia zewnętrze do zdobycia uprawnień energetycznych,ja siłą rzeczy byłem z nich wykluczony,choć miałem szkolenie wewnętrzne typu obsługa komputera oraz drukarki celem drukowania oznaczników do szaf sterujących itp. I tym bardziej byłem zaskoczony że nikt z kierownictwa nawet nie usiłował mnie zatrzymać. Urlop, porozumienie stron i papa... :-( Za pranie był dodatek 5 zł miesięcznie a ostatnia wypłata to premia w wys 17 zł........ Powtarzam jednak że to było w moim przypadku, staram się opisywać obiektywnie a nie pluć jadem na firmę jak inni,może i mają powody,kto to wie,ja nie mam. Pracowałem w E.S. od 09 2016 do 10 2017. więc spędziłem chwilkę czasu i nie muszę się ukrywać pod jakimiś pseudo typu były pracownik itd

@Andrzej

Bardzo Ci dziękuję za czynne uczestnictwo w dyskusji o firmie Energo - System. Swoimi wypowiedziami na pewno pomagasz osobom, które w dalszym ciągu zastanawiają się, czy tam aplikować. Dobrze, że pracodawca ten zapewnia swoim pracownikom szkolenia. A czy miałeś tam dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Energo - System - S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Sławek

UWAGA ! firma nie reguluje zobowiązań - czekam na pieniądze już 3 miesiąc po terminie płatności. NIE POLECAM !

@Sławek

Jeśli to, co piszesz jest prawdą, to sprawę można uznać za niepokojącą. Skoro firma Energo - System przez trzy miesiące nie oddała Ci należnych pieniędzy, to powinieneś zgłosić ten problem jakimś wyżej usytuowanym instytucjom. A długo byłeś ich pracownikiem?

Bartek

Energo - System - to dobra firma i może czas doceniać również takie aspekty?

@Bartek

Jesteśmy w stanie uwierzyć Ci na słowo, że Energo - System to solidna firma. Jednakże chyba sam przyznasz, iż przydałoby się Nam parę konkretnych informacji o tym pracodawcy, abyśmy mogli sobie wyrobić jakiś jego obraz. Za co jesteś odpowiedzialny w strukturach tego przedsiębiorstwa?

Witam jak wygląda praca w Energo-System , chodzi mi głównie o zarobki i o godziny pracy

Grzegorz

@Były pracownik O czym konkretniej mówisz? Czy możesz przybliżyć temat? Oraz jak to, o czym mówisz, ma się do pracy w firmie Energo - System? Dobrze by było, jakbyś podał więcej konkretów.

Nie polecam nawet Ukraińcom zero życia odpowiedzialność taka że nawet do więzienia możesz iść za marne grosze dadzą Ci 4000 jak pracujesz po 12 godzin dziennie plus weekendy więc to kpina jakąś

Elektromonter

Do więzienia ?Niby za co? Na umowie o pracę , pracodawca może obciążyć pracownika kosztami w wysokości 3 wypłat o ile udowodni w sądzie że pracownik umyślnie to spowodował co nie jest takie proste.

Praca po 12 godzin to standard tak jak i soboty a często i niedziele. Stosunek zarobków do wykonywanej pracy kiepski. Nerwówka i mobing ze strony kierowników to norma. Jazda z budowy na budowę po nocach to norma. Właściciel chyba nie za bardzo orientuje się co się dzieje w jego firmie albo nie chce wiedzieć, dlatego ludzie się pozwalniali i garstka która została musi charować jak woły. Stawki to jakieś 2700 brutto w delegacji :-) plus nadgodziny bo bez nich to by nikt tam nie pracował, więc albo pracujesz 12 godz i weekendy albo nie ma tam co szukać. Plus to wynagrodzenie na czas i to chyba tyle. Ogólnie nie polecam

Firma nie płaci. Uwaga bo mogą ogłosić upadłość. Nie polecam relacji biznesowych z nimi. Ewentualnie gotówka.

Grzegorz

Posiadasz nowe wiadomości dotyczące postępu firmy Energo - System, a może wiesz czy ten pracodawca planuję w najbliższym czasie stworzyć nowe stanowiska pracy? Temat benefitów również będzie dla nas istotny, nie wahaj się i napisz tutaj swoją opinie!

Prawnik

W sprawie nierozliczonych płatności proszę o kontakt 602 716 517

MARKUS

Główny udziałowiec to osoba powiązana rodzinnie z środowikiem komunistycznym, choć udaje zagorzałego katolika i PISowca. Praca w niedzielę to standart - jak to sie ma do jego wartości HA HA HA.

były pracownik.

stawka marna ale na czas, ogromna ilość godzin pracy(nadgodziny, soboty i niedziele, niemal każde święto), duża ilość godzin pracy w delegacjach umożliwia ponadprzeciętne wynagrodzenie, w związku z powyższym zero czasu dla siebie i na zaplanowanie czegokolwiek

Cóż można napisać..... żenada,inne ustalenia.... inna płaca,do tego nie za wysoka.... kolesiostwo, chamstwo,pijaństwo i tyle :(

tadzio

praca nawet po 14 godzina najmniej 12 dziennie jedyna dobra strona tej firmy to wypłaty zawsze w czas bo już nawet w delegacji są często ohydne pokoje

tadzio

firma bez zasad ogólnie panuje tam nerwówka kiepsko płacą, zero życia, złe traktowanie przez górę, częste wyjazdy za śmieszne pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Energo - System - S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Energo - System - S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Energo - System - S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energo - System - S.A.?

Energo - System - S.A.
3.7/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Energetyczna 1
    35-107 Rzeszów