energo-system

Rzeszów

Opinie o energo-system

tadzio 2012-03-23 23:52
firma bez zasad ogólnie panuje tam nerwówka kiepsko płacą, zero życia, złe traktowanie przez górę, częste wyjazdy za śmieszne pieniądze
tadzio 2012-03-23 23:58
praca nawet po 14 godzina najmniej 12 dziennie jedyna dobra strona tej firmy to wypłaty zawsze w czas bo już nawet w delegacji są często ohydne pokoje
były pracownik 2016-10-31 22:26
Cóż można napisać..... żenada,inne ustalenia.... inna płaca,do tego nie za wysoka.... kolesiostwo, chamstwo,pijaństwo i tyle :(
były pracownik. 2016-11-10 13:44
stawka marna ale na czas, ogromna ilość godzin pracy(nadgodziny, soboty i niedziele, niemal każde święto), duża ilość godzin pracy w delegacjach umożliwia ponadprzeciętne wynagrodzenie, w związku z powyższym zero czasu dla siebie i na zaplanowanie czegokolwiek
MARKUS 2017-02-10 15:49
Główny udziałowiec to osoba powiązana rodzinnie z środowikiem komunistycznym, choć udaje zagorzałego katolika i PISowca. Praca w niedzielę to standart - jak to sie ma do jego wartości HA HA HA.
Zostaw swoją opinię o energo-system - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie energo-system