Opinie o Levada.pl w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Levada.pl. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Levada.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Levada.pl w Kraków

Jako były pracownik tej pseudo firmy, nie polecam jej przyszłym klientom i pracownikom. Firma bardzo droga, nastawiona tylko na zysk dla właścicieli, patrzy wykorzystać pracownika najlepiej na kilku stanowiskach na raz za jak najmniejsze pieniądze. Mocno zawyża ceny materiałów i robocizny. Regularnie usuwane są negatywne komentarze w internecie. Firma nastawiona aby związać klienta umową, a kiedy klient chce zrezygnować to niech płaci karę umowną.

Szanowny Panie, pomimo negatywnego komentarza - dziękujemy za informację zwrotną. Zawsze jesteśmy otwarci na rozmowę w zakresie obowiązków. Podpisanie umowy jest gwarancją prawidłowego wykonania instalacji zarówno dla klienta, jak i zobowiązaniem dla nas. Każdy klient przed finalizacją umowy, ma czas na zapoznanie się z jej treścią oraz poszczególnymi cenami, co daje również możliwość negocjacji warunków. To standardowa praktyka stosowana na rynku - wzajemna transakcja kupna czy też zlecenia na wykonanie poszczególnej usługi. Pragniemy również zdementować zarzut "regularnego usuwania komentarzy" - zarówno tutaj, jak i w przestrzeni opinii Google - znajdują się wszystkie opinie, które zostały do tej pory dodane. A z racji wulgaryzmów, które pojawiły się w kilku wypowiedziach - administracja portalu zdecydowała się o usunięciu opinii, niezgodnych z regulaminem. Pozdrawiamy, życząc dalszych sukcesów zawodowych

Czy często w firmie Levada.pl zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Tak, dajemy możliwość naszym pracownikom awansu lub zmiany obecnego stanowiska.

Wicja

Nie wiem na ile ten portal dotyczy pracy, a na ile już opinii klientów??? Tak czy inaczej, co firmy nic nie mam. Pracowałam w levadzie kilka lat, zrezygnowałem ze wzgledów prywatnych. Ale firme polecam zwłaszcza klientom. U nas w regionie mało kto ma tak duża oferte i tak spore doswiadczenie w montażach jak oni

@Wicja

Bardzo dziękujemy za rekomendację! Życzymy tym samym powodzenia w dalszej karierze zawodowej. =)

Biuro Obsługi Klienta Levada

Szanowny Panie, trudno nam się ustosunkować do wystawionej opinii, aby móc wyjaśnić całość sytuacji na ten moment. Wysokość zaliczki przed montażem wynosi 30%, natomiast termin montażu jest zależny od kilku czynników: otrzymania wpłaty, przyznania dotacji, uzyskanie ewentualnych zgód budowlanych itp. Bardzo prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 123450208 lub mailowo kontakt@levada.pl. Na pewno uda nam się znaleźć rozwiązanie, lub wyjaśnić ewentualne wątpliwości. Z wyrazami szacunku, zespół Levada

Czy udało się panu rozwiązać umowę?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Levada.pl? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Były klient

Nie polecam tej firmy. Przy realizacji zlecenia niby ok. Ale serwis tragedia. Na serwis pieca dali termin 2 tygodnie

Krzysiek

Witam, jeżeli chodzi o instalację fotowoltaiczne firma na wysokim poziomie. Sprzęt który oferują jest dobrej jakości i w przystępnej cenie. Doradca który poprowadził mnie od A do Z super się spisał jak i ekipa monterów. Z czystym sumieniem mogę polecić Levade 5/5!!

Czy można liczyć w Levada.pl na prywatną opiekę medyczną?

Med

Niestety nie ma takich warunków.

Maciej

Gdzie mogę znaleźć jakieś info o rekrutacji bo na stronie nic nie ma?

Odp
@Maciej

Często ogłoszenia o prace są publikowane na fb , albo na portalach pracowniczych.

Czy jest możliwość w Levada.pl pracy na część etatu?

Inc

Tak jest możliwość pracy na cześć etatu, oczywiście to zależy o rodzaju wykonywanej pracy i warunków zatrudnienia. Firma jest raczej elastyczna.

Zulka

Wspolpraca z levadą super, z czystym sumieniem moge polecic, wymieniali mi cala instalacje ogrzewania na nowa, wszystko sprawnie szybko przeprowadzone

Szkoda, że jedynie klienci korzystają z tego forum. Wprawdzie miło jest poczytać tak dobre opinie ale szukam info o pracy.

Natalia

bardzo profesjonalna firma, fajne podejscie do klienta. Wykonali dla mnie projekt i zajeli sie instalacja. wszystko bardzo porzadnie wykonane

Stanisław

Pomogli mi załatwić dotację na wymianę pieca i zamontowali wszystko zgodnie z ofertą; polecam

Brygida

Dziękuję za wykonane prace przy wymianie ogrzewania oraz prace modernizacyjne instalacji C.o, gazowej oraz wody użytkowej. Firma się sprawdziła prace wykonane dobrze i solidnie, a co ważne terminowo. Dziękuję Paniom pracującym w biurze firmy za miłą solidną i kompetentną obsługę oraz pomoc. Polecam firmę LEVADA do współpracy.

Olga

@Zenek, może pracownicy firmy Levada.pl są po prostu zadowoleni ze swojej pracy oraz wynagrodzenia? Czy ktoś z Was podjął w ostatnim czasie współpracę z tą firmą? Czy pracodawca zapewnia dodatki pozapłacowe, na przykład kartę sportową? Może chcielibyście napisać coś więcej, kilka osób na pewno zagląda tu od czasu do czasu.

Zenek

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu piszecie?

U nas firma się sprawdziła. Wszystko działa jak należy, po montażu kotła wyskoczyło parę problemów ale zostały w miarę szybko usunięte. Szczególne podziękowania dla Pana Amadeusza z serwisu ????

Janusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Barbara i Marian Włodarczyk

Firma solidna , fachowa i kompetentna pod każdym względem dotrzymująca warunków umowy i wszystkich terminów :) a w domu cieplutko i przyjemnie! Korzystałem z usługi w miesiącu listopadzie 2017 roku Miłych i pogodnych Świat Bożego Narodzenia ...pozdrawiamy

Levada
@Barbara i Marian Włodarczyk

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Również życzymy wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku! Pozdrawiamy serdecznie!

Zepsuty piec

Na razie ciężko drugi miesiąc naprawiają mi kocioł bez skutku

Levada
@Zepsuty piec

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na zaistniały problem. Mamy nadzieję, że został już rozwiązany. Jeśli jednak nie, proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy z biurem firmy Levada.

Zostaw merytoryczną opinię o Levada.pl - Kraków

• Jak się pracuje w Levada.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Levada.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Levada.pl
2.3/5 Na podstawie 23 ocen.

Levada.pl