brak logo

Levada.pl

Kraków

Opinie o Levada.pl

Nicko 2016-08-12 13:10
Firma ok, przerabiają bardzo dużo kotłów w dotacji z programu ograniczania emisji. Robią też OZE ale w mniejszym zakresie.
3
Daro 2016-11-09 11:07
Zdecydowanie nie polecam!!! Idą na ilość, nie na jakość. Oczywiście do otrzymanej dotacji musiałem 1/3 dopłacić, przy wykonaniu podstawowych tylko prac montażowych. Prace zostały wykonane naprawdę na poziomie podstawowym, a koszty naliczyli bardzo wysokie. Radzę się bardzo zastanowić, zanim podejmie się współpracę z tą firmą. Ja ZDECYDOWANIE odradzam!!!
9
Niedoszły klient 2016-11-24 18:13
Przyszedł do nas Pan z firmy Levada w celu sporządzenia wyceny na wymianę kotła gazowego oraz doradztwa w sprawie założenia kolektorów słonecznych lub pompy ciepła dla których można starać się o dofinansowanie z budżetu miasta Krakowa. Tydzień wcześniej podczas umawiania wizyty przez telefon zostałem poinformowany, że przedstawiciel sporządzi wycenę i doradzi co będzie dla mnie najkorzystniejsze a wizyta będzie bezpłatna. Niestety nie otrzymałem konkretnej wyceny ani doradztwa dla poszczególnych wariantów, ponieważ doradca poinformował mnie, że najpierw trzeba podpisać umowę, która upoważnia firmę do wykonania przez nią prac po otrzymaniu dofinansowania. Doradzam, aby nie godzić się na takie warunki, ponieważ może okazać się, ze po wykonaniu usługi faktura będzie przekraczała uzyskaną dotację a należności trzeba będzie zapłacić.

Firmy nie polecam, ponieważ takie zachowanie jest według mnie nieetyczne wobec klienta i może prowadzić do nadużyć.
5
smon160@interia.pl 2017-01-26 20:46
Całkowicie się zgadzam. Niestety moja mama dała się naciągnąć wymienionej firmie i najpierw podpisała umowę a dopiero później okazało się, że musi dopłacić jeszcze 5 tysięcy złotych i to bez żadnego kosztorysu. Teraz gdyby chciała zrezygnować z usług wymienionej firmy będzie musiała płacić 2000 zł kary !!!!!
5
Jadzia1801@gmail.com 2017-06-23 08:59
U nas firma Levada również odwaliła robotę byle jak. Dwie starsze panie podpisały umowę tez doplacaja kupę kasy. A wykonanie!!!! Pożal się Boże. zdjęcia możesz zobaczyć. Pokaże. Napisz.
4
Jadzia1801@gmail.com 2017-07-01 13:32
Po mojej niestety negatywnej opini pan z firmy Levada przyszedł na rozmowę i po omówieniu przyjdą zrobić poprawki. Bez dopłaty. Mam nadzieje że będzie to wykonane jak należy. Duży plus dla firmy ze potrafią dołożyć starań aby klient był zadowolony. Dziękuję
1
smon160@interia.pl 2017-08-10 12:56
W nawiązaniu do mojej wcześniejszej korespondencji (smon160) chciałam jeszcze dodać, że firma tak niechlujnie wykonała usługę wymiany ogrzewania, że po ulewnych deszczach woda leje się ciurkiem po ścianie. Właściciel nie poczuwa się jak dotąd do naprawy fuszerki. Stanowczo odradzam tą firmę za kompletny brak profesjonalizmu !!!
2
Zostaw swoją opinię o Levada.pl - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Levada.pl