Opinie o LIMER SP. Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LIMER SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIMER SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIMER SP. Z O.O. w Kraków

ciąg dalszy LIMER Nowy wpis

Iza Nowy wpis

Zastanawiające jest to, że nikt nie pisze. Jest jakiś powód?

Tomasz Nowy wpis

Czy tak dobrze się teraz pracuje w firmie i nikt nie zagląda na forum?

Paweł Nowy wpis
@Tomasz

Poszukuję osób z Limera, które pracowały w 2010-2012 przy budowie kotłowni w Koniecpolu.

Jerzy

Czy macie jakiś powód, że nikt od dawna nie pisał?

@Jerzy

Witam. Szukam osób, które pracując w Limerze w 2010-2012 pracowały przy budowie kotłowni miejskiej w Koniecpolu. Tel.(usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LIMER SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Alicja

@Gczy rozmawiałeś z pracodawcą o swojej niewypłaconej pensji? Co powiedział? Czy wstawiłeś się osobiście do firmy LIMER SP. Z O.O.? Warto to jednak zgłosić. Czy ktoś miał podobną sytuację, że nie dostał zaległego wynagrodzenia od firmy?

G

Tak zmieniło sie!!! Prezes Zygmunt przepisał firmę na syna Sebastiana i dalej wały kręcą i ludzi naciągają. Ja już mojej zaległej pensji chyba nigdy nie zobaczę (to już ponad 1,5 roku). Pogodziłem się z tym, ale chyba jeszcze dla formalności do Sądu Pracy się udam

wierzyciel

czy zna ktoś aktualny adres domowy Pana Prezesa Dulińskiego.

komornik

Zabrany nr NIP za fałszywy adres. Wielu komorników , zadłużenie w ZUS i US. Prezes Duliński ścigany z 299 ksh. Czyli oszuści.

T.

Mają już komornika na głowie. Omijać z daleka!

R.

Czy oni jeszcze w ogóle funkcjonują? Są winni naszej firmie spore pieniądze...

aajaj

ale wiadomo czy wypłata jest u nich terminowa? Podobno tak, dlatego wszystko jest u nich czas nawet socjale.

oszukany

Malina i mimi mają całkowitą rację, też pracowałem w tym burdelu i też nie zapłacili mi grosza. Teraz nie odbierają telefonów, a duliński założył nową firmę która wykonuje tyla prac co limer - czyli 0. W życiu nie widziałem takich przekrętów. Teraz firmę otworzył syn starego dulińskiego

mimi

Niestety to co pisze @Malina to wszystko prawda - pracowałem tam i też do dziś nie wypłacili mi ostatniej pensji. Teraz nikt nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na maile. Pozostaje PIP i Sąd Pracy.

Ktoś coś wie o nich? Czy działają?

Malina

Firma już nie istnieje (marzec 2016), prezes Zygmunt Duliński zalega pracownikom z wypłatą za 3 miesiące, grudzień 15, styczeń i luty 16. W ogłoszeniu napisali 18-24zł/godz, dostałem 13zł/godz, po 3 miesiącach 14,50zł/godz. "Limer" był formalnie podwykonawcą podwykonawcy KZA lub Torpolu. Narzędzia fizycznym jakieś tam dali, ale najlepiej gdy mieli swoje. Z ubrań roboczych kupili komuś buty, komuś kurtkę, komuś dali spodnie po kimś itd. Godziny najczęściej 10 na dzień, czasem noce lub soboty, kiedyś niedziela. Papiery prowadził Sebastian podobno syn prezesa , najbardziej zaradnym kierownikiem był Michał podobno zięć prezesa. Podobno to któraś z kolei firma Dulińskiego, zakłada potem jest niewypłacalny i bankrutuje. Wypłaty były z bieżących przychodów, oddany jakiś odcinek inwestycji dostali pieniądze od zleceniodawcy i jest na wypłatę. Gdy zleceniodawca np. KZA lub Torpol nie zapłaci - w Limer nie ma wypłaty. Firma odsunięta od wszelkich prac, od połowy lutego przymusowe urlopy, od marca cisza, biuro w Bochni zamknięte, telefony głuche. Słyszałem że Duliński już zakłada następną firmę :)

wujek samo zło

UWAGA szukający pracy - omijajcie tą firemkę. Nawet inwestorzy odbierają im zlecenia (R.). Standardem jest że pracownicy muszą pracować własnymi narzędziami, kierownictwo musi zajeżdżać własne samochody po budowach, posiadać własne laptopy i użytkować prywatne telefony. Poza tym praca 20h/dobę. Co do wypłaty to oczywiście na umowie minimalna a reszta, jak twierdzą, będzie "pod stołem". Na początku z raz może i będzie, ale potem już możecie zapomnieć. Wynagrodzenie z umowy też jest wypłacane z bardzo dużymi opóźnieniami. W efekcie będziecie ciężko pracować i niszczyć swój sprzęt (budowlany lub samochód) za najniższą krajową (nieregularną) i obietnicę że kiedyś wypłacą resztę. Pozdrawiam osoby wpisujące tu jakiekolwiek pozytywne komentarze - Wam też pewnie jeszcze wszystkiego nie wypłacili, co? :) Niestety, nie uwierzę że ktokolwiek kto tam pracował wszedł na tą stronę i zostawił pozytywny komentarz.

pokrzywdony

Uwaga na tą firmę. Nie płaci swoim kontrahentom!!

nowy

Witam, czy spółka nadal wykonuje jakieś prace? Pojawiła się jakaś oferta ale widzę raczej negatywne opinie. Warto się tam wybrać? Gdzie są ewentualnie prowadzone prace albo dla kogo?

REBELIANT

Gupiś do spodu.

Bary

..."niech się durnie trują jadem - oszczędź sobie złego"...// nie dałem rady się tego hasła przytrzymać.. Powiem tylko tyle żal mi tych którzy to wypisują ale DUŻO bardziej żal mi tych, którzy na tych bzdurach się opierają podejmując decyzje czy pójdę czy nie pójdę na rozmowę - odpowiedzieć??? nie idź (usunięte przez administratora) bo nie takiego pracownika szuka LIMER ( z resztą jak każda szanująca się i mająca jakieś cele firma). Chcesz zarabiać? przyjdź i pracuj tak żebyś na siebie zarobił bo nikt inny tego za Ciebie nie zrobi... Przychodzisz pracować tylko i wyłącznie dla siebie i na siebie - bo przeciez jak Ci nie odpowiada to zawsze możesz w domku posiedzieć i pomarudzić lub(usunięte przez administratora)na ogórki do niemiec latem bo tam zarobisz ekstra przecież - tylko odpowiedz mi po (usunięte przez administratora) od rodziców na studia ssałeś (np.) skoro Twój mózg stać tylko na warzywa ?(nie obrażając warzyw)...

Zostaw merytoryczną opinię o LIMER SP. Z O.O. - Kraków

LIMER SP. Z O.O.