Opinie o Pol-Dróg w Piła

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pol-Dróg. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pol-Dróg o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Dróg w Piła

przyjaciel

jak tam panowie wiadomo co dalej z wasza firma?

do były prac i pracownik, pracownik olsztyn i inni

po takiej organizacji??? czy może po takich przywilejach jakie maja pracownicy, płatne nadgodziny (50 i 100,umowa o prace, ZUS odprowadzany od całości wynagrodzenia i płatne postojowe zimą jak firma nie zarabia. Może Twój niedoszły pracodawca nie jest ci wstanie tego zagwarantować jak przedstawiłeś mu na jakich warunkach byłeś zatrudniony. A co do pozostałych. Nikt Was na siłe tu nie trzyma skoro jest tak źle,pracodawca taki straszny to droga wolna dlaczego się męczycie w tej firmie!!! Zmieńcie prace i napiszcie wtedy jak Wam jest jakie macie warunki zatrudnienia itd.

były prac

A i jeszcze jedno, jak będziecie zmieniać pracę nie przyznawajcie się do tego że pracowaliście w pol-drogu ,mnie osobiście niedoszły szef powiedział iż nie chce pracowników tej firmy. Na pytanie dlaczego? Odpowiedział że po takiej organizacji pracy w pol-drogu nie ma co spodziewać się że taki pracownik po tych przyzwyczajeniach będzie dobre pracował. Pozdrowionka.

były prac

To w tej firmie pracują jeszcze kierowcy????? Przecież prawie wszystkie samochody oddali za długi, i to ponoć za śmieszną cenę, panu (usunięte przez administratora)I pewnie ktoś jeszcze na tym zarobił?! A kto ?, to każdy w tej firmie wie. Współczuje wam panowie którzy jeszcze w tej firmie zostali!!!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Pol-Dróg po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Brukarz. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
obserwator

Panowie!!!!! Zachowujecie się jak ''PIS''wiecie lepiej,zrobilibyście lepiej!!!!! To może już czas odejść z firmy i znaleźć jakieś inne zajęcie w innej firmie lub założyć własną i pracować na własny rachunek,to wtenczas skończą się wasze problemy z wypłatami,ubraniami,pastami itp. sprawami zatrudnicie ludzi lub nie zatrudnicie to już wedle waszego uznania-ŻYCZE WAM KOLEDZY POWODZENIA W PROWADZENIU WŁASNEJ FIRMY. POZDRAWIAM

Człowieku nie dziwię się Tobie. Zawsze jak dostawaliśmy w tej firmie jakieś mydło ręcznik czy też paste do rąk to już nawet tego nie ma :/

Pracowałem w tej firmie pół roku. Jestem bardzo zadowolony ze tam już nie pracuje . Praca tam była katorgią. Nie dość że obcinali wypłatę o 1000zł bo tak ja miałem to jak widziałem swoją listę godzin to wyglądała jak płótno malarza który nie potrafi malować. Taki był majster który tak kreślił. Szkoda słów na sypanie łaciną. (usunięte przez administratora) Obiecywali bardzo wiele a tyle co jak pamiętam co dostałem to był płaszczyk przeciwdeszczowy za chyba 3 zł gdzie jak się go założyło to się rwał. Ale jak mówili ze ciuchy nam dadzą.....to sie okazało bardzo wiele ze nam sie nie należą. Dlatego tu gdzie teraz pracuje na normalnych warunkach nie jak murzyn, to mi pasuje pensja taka jak na papierze a nie ucięta o 1000 zł . Pozdrawiam Ludzi z którymi pracowałem w tej firmie ;)

Nie uważasz, że lekko przeginasz??? Pracuje w tej firmie znając życie troszkę dłużej i może nawet nie troszkę niż Ty!!! I naprawdę wystarczająco już nacierpiałem przez to że firma ledwo ciągnie od ponad dwóch lat, bo taka jest prawda!! I nie osądzaj wszystkich że są alkoholikami, ja jestem kierowcą i nigdy by mi nie przyszło do głowy żeby w pracy pić!!! Jutro się okaże czy dalej pociągniemy

Po pierwsze "wogule" piszemy ciut inaczej: " w ogóle". Po drugie - jestem takim samym pracownikiem jak Ty i mam prawo się tu wypowiadać. Przez Wasz niedorozwój, patrzycie na sytuację firmy z poziomu robaka.. i widzicie jedynie dwu centymetrowy skrawek podwórka przed Waszym nosem... proponuję wejść na wyższy poziom i spojrzeć na sytuację z góry.... Jak były inne czasy i w firmie było dobrze, to wszyscy byli szczęśliwi... ciągnęli do siebie ile się dało, brali zapomogi, premie, pożyczki, a teraz gdy sytuacja uległa lekkiemu pogorszeniu, to wszyscy się odwracają... i myślicie, że takich pracowników się szanuje i docenia? Uwierzcie mi, że jeżeli tylko sytuacja się poprawi, to nikt do Was reki nie wyciągnie... Ale skoro jesteście tacy zbuntowani i agresywnie nastawieni to nie rozumiem dlaczego nie odejdziecie i nie znajdziecie sobie pracy w innej firmie, w której lepiej płacą, wypłata jest przed czasem, dają soboty i niedziele wolne, nie wymagają zaangażowania, pogłaszczą po głowie i podziękują, że w ogóle przychodzisz do roboty... (usunięte przez administratora)

tak wogule to jest forum dla pracownikow po co wladza wyzsza sie tutaj wypowiada nie rozumiem skoro wszystko jest takie kolorowe to po co sie czepiacie tych niby głupot a moze jest cos na rzeczy??? gdyby wszystko bylo ok to by nikt sie nie zajmowal pisaniem na forum tylko praca!

pracownik 1

tak sie sklada ze z ostatnich czterech lat mam te swistki i premi jakos nie widac takze to ni w tej firmie kolego dostales dwa lata temu premie!

Wybacz 40 lat temu "gówniarzu" to niestety nie robiło się dyplomu, a mgr inż. to teraz to jest już nic!! Widać po poziomie Twoich komentarzy, że nie było Cię stać nawet na zrobienie tego tytułu!!! Ewentualnie swoją ciepłą posadkę przy biureczku dostałeś po znajomości. A co do premii pokaż mi odcinki na których były premie!! A tak w ogóle nie oczerniaj kogoś jeśli nie wiesz do kogo piszesz! Zobaczymy pod koniec tego tygodnia....jeśli jesteś na stołku wyżej wiesz o co chodzi!

Premie w tej firmie, kurde nie pamiętam kiedy były, może z 10 lat temu.

@pracownik

Jełopie... jakie 10 lat temu? dostałeś na konto 2 lata temu! Jeszcze się upominałeś... mimo, że premia nie należy do obowiązkowych! Zero szacunku i docenienia! (usunięte przez administratora)

Przyjaciel

Sprawa pol drogu powinien zająć się prokurator wszystko już wysprzedali odpowiedzialni za stan firmy wycofuje się w cieple miejsca żeby ich nie ruszyli, pracowników i tak mieli w dupie tylko pracować i głowy nie podnosić bo pan dyrektor przejazdem zobaczył podpartego pracownika i po premii

Kolego z Ol jak tam Twoje pisemko ?:)

pracownik olsztyn

Do byłypracownik: Swięta racja kolego, wszystko co mówisz to prawda.Trzymam kciuki!!!

dawno sie tu nie wypowiadałem i widzę że nic się nie zmieniło od moich ostatnich postów...nie pracuje już w POL-DROG-u końca 2013 roku(zostalem zwolniony) i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odprawy...(usunięte przez administratora)mają byłych pracowników...całe szczęście ze są u nas jeszcze firmy drogowe w których wiedzą jak zarządzać,bo tego właśnie w POL-DROGU brakowało...mądrych ludzi z głową na karku...kabze tylko swoją nabijali a ludzi mają za nic...podobno własciciele pozbyli się zwoich hoteli żeby nie było majątku...ciekawe czy przepisane na kogoś czy sprzedane... pozdrawiam i nie dajcie sie tym dziadom...walczcie o swoje...ja im nie odpuszczę...

pracowink
@były pracownik

Ty (usunięte przez administratora) ciekawe skąd Ty masz takie informacje... siedzicie jak te zje...by i piszecie głupoty... aż żal mi Was... dramat...

hahahahahahahaha Panowie trzeba robic to moze wiecej zupki nam dadza a latem wody do picia o wyplaty sie niema co martwic kiedys wyplaca w ratach.a co do picia w pracy to trzeba pic bo wody nie daja.Bedziemy pic...................

były prac

Witam kolegów z pol-drogu, widzę że coraz gorzej u Was .Słyszałem że zrobił się u Was(usunięte przez administratora) , i do tego słabo płatny. Dlatego nie żałuje że już tu nie pracuje.Nie ma człowieka ,który odszedł z pol-drogu żeby żałował.Ja już od roku pracuje w innej firmie, i nie narzekam .A to prawda co mówią że pol-dróg bankrutuje? Pozdrawiam wszystkich gnębionych.

pracownik olsztyn

Chociaż 50% , ale co z tego , jak wszędzie gdzie spytasz to mówią że pol-dróg to bankrut.Kto takiej firmie da robotę? Tym bardziej że roboty masarskie są z reguły wszystkie sknocone. Marnie to wszystko widzę. W Olsztynie ponoć Skanska chętnie przyjmie pracowników z pol-drogu, trzeba spróbować.

też pracownik
@pracownik olsztyn

Droga wolna, idźcie do Skanska.

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Dróg - Piła

• Jak się pracuje w Pol-Dróg?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Dróg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Dróg?

Pol-Dróg