Interdaw dla Delticom AG

Poznań

Opinie o Interdaw dla Delticom AG

Honza 2010-01-25 16:46:33
Jedynym plusem jest możliwość kontaktu z językiem. Pensje żenująco niskie, niekompetentne kierownictwo i brak jakiejkolwiek wizji.
Sofex, Tompol 2011-04-02 12:54:46
Potwierdzam wszystko, co powiedzialy moje przedmowczynie:) Niestety oprocz kontaktu z jezykiem same minusy. Firma bardzo nieprofesjonalna, brak jakiejkolwiek motywacji do pracy, zenujaco niskie zarobki, umowa na najnizsza krajowa, wszystkie polskie dni wolne od pracy pracujace (oprocz Bozego Narodzenia i Wielkanocy), koniecznosc robienia nadgodzin (przy tej pensji i tak chetnych nie brakuje), brak mozliwosci rozwoju. Prace polecilbym tylko studentom chcacym dorobic.
ku przestrodze 2014-06-10 21:52:10
Firma, nieważne czy występuje pod nazwą Delticom, Interdaw, Sofex czy usługi Wielobranżowe jest synonimem oszustwa w każdym calu - umowa jest lipna, wypłata żadna i wypłacana w żenujący sposób wprost do ręki z worka z pieniędzmi, który raz w miesiącu przywozi szef. Szefostwo i przeważająca większość kolegów z pracy - niekompetencja w każdym calu - omijać z daleka!
Arek 2015-01-10 00:48:56
A złozyłes juz tam CV?
dawna 2016-04-24 23:47:05
Oni preferują stare dobre polskie sposoby zapłaty gotówką jak kiedyś listonosz nosił tak oni teraz tą misje przejęli :-D nie musisz nosić tej gotówki przy sobie, możesz powiedzieć pani księgowej, że chcesz charytatywnie pracować i jej tą kasę oddać :-) na pewno się i ona i szef ucieszą :-)
dawna 2016-04-24 23:48:02
solec kujawski 2016-04-26 21:42:21
W Solcu kujawskim pracuje synek szefa. Wiecznie spóźnia się do pracy i niczego nie potrafi, A i tak zarabia najwięcej.
ex pracownica 2016-04-29 12:39:15
To co jego synalek wogole tam robi? Klika tylko sobie w klawisze itp?
kiedys tam pracowałam 2016-05-24 11:43:20
Z tego co słyszałam miały być co dwa lata latem spotkania integracyjne ale jak widać szefunio widocznie stoi "cienko" za kasa, że ich już nie organizuje???
obywatel xxx 2016-05-30 00:53:34
Fala zwolnień w Poznaniu, Toruniu i Gdańsku. Wywalili 8 osób a ma być podobno jeszcze 12 do zwolnienia. Ta firma nie szanuje pracowników za grosz.
kiedys tam pracowałam 2016-05-30 07:54:06
Fala zwolnien?? Z jakiego powodu?? Przeciez tam ciale ludzi brakowalo na liniach.
kiedys tam pracowałam 2016-05-30 07:56:48
Aaa chyba ze masz na mysli ze sami sie zwalniaja to taak. To co szefunia nadal nie rusza ze rotacja pracownikow jak na karuzeli jest albo tez szybsza??? Nadal minimalna krajowa, zero premji itp??
obywatel xxx 2016-05-31 01:05:44
Nie bede tutaj sie rozpisywac moge powiedziec jak to obecnie wyglada . Moje gg 28324013.
Zostaw swoją opinię o Interdaw dla Delticom AG - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interdaw dla Delticom AG