Opinie o Interdaw dla Delticom AG w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Interdaw dla Delticom AG. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Interdaw dla Delticom AG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interdaw dla Delticom AG w Poznań

Michał Nowy wpis

Hej. Kto U was jest odpowiedzialny za Grafik w firmie. Do kiedy musicie wysyłać dyspozycyjność? Pozdrawiam

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Interdaw dla Delticom AG? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Ania Nowy wpis

Bylam tam wczoraj na rozmowie o prace. Zostalam poinformowana ze umowa o prace za najnizsza krajowa a reszta pod stolem. Dzis zadwonila inna Pani i przepraszala ze to pomylka????!!!!Zapewniala ze umowa bedzie normalna zgodnie z prawem. Nie wierze w ani jedno slowo. To tzreba zglosic do PIP!!!!

pracow Nowy wpis
@Ania

To jest prawda. Pod stolem reszta w umowie sama podstawa,

Robert

Czy może ktoś z pracowników napisać co aktualnie dzieje się w firmie?

anonimowa

Ja tez nie polecam. Dziwie sie ludziom, ktorzy tam jeszcze pracuja. Na szczescie ja juz dawno stamtad odeszlam. Pozdrawiam cala ekipe z Gdanska w szczegolnosci Michala, Kube i Sylwie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Interdaw dla Delticom AG? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
chrapiący sławek

Totalna porażka,musisz oszukiwać klientów którzy zakupili koła kompletne o terminie dostawy,kasę dostajesz do ręki po podpisaniu kilku papierków,zwykła polska chamówa.Omijajcie to cudo szerokim łukiem....

obywatel xxx

Nie bede tutaj sie rozpisywac moge powiedziec jak to obecnie wyglada . Moje gg 28324013.

obywatel xxx

Fala zwolnień w Poznaniu, Toruniu i Gdańsku. Wywalili 8 osób a ma być podobno jeszcze 12 do zwolnienia. Ta firma nie szanuje pracowników za grosz.

@obywatel xxx

Fala zwolnien?? Z jakiego powodu?? Przeciez tam ciale ludzi brakowalo na liniach.

@obywatel xxx

Aaa chyba ze masz na mysli ze sami sie zwalniaja to taak. To co szefunia nadal nie rusza ze rotacja pracownikow jak na karuzeli jest albo tez szybsza??? Nadal minimalna krajowa, zero premji itp??

kiedys tam pracowałam

Z tego co słyszałam miały być co dwa lata latem spotkania integracyjne ale jak widać szefunio widocznie stoi "cienko" za kasa, że ich już nie organizuje???

solec kujawski

W Solcu kujawskim pracuje synek szefa. Wiecznie spóźnia się do pracy i niczego nie potrafi, A i tak zarabia najwięcej.

ex pracownica
@solec kujawski

To co jego synalek wogole tam robi? Klika tylko sobie w klawisze itp?

dawna

Oni preferują stare dobre polskie sposoby zapłaty gotówką jak kiedyś listonosz nosił tak oni teraz tą misje przejęli :-D nie musisz nosić tej gotówki przy sobie, możesz powiedzieć pani księgowej, że chcesz charytatywnie pracować i jej tą kasę oddać :-) na pewno się i ona i szef ucieszą :-)

dawna

Arek

A złozyłes juz tam CV?

ku przestrodze

Firma, nieważne czy występuje pod nazwą Delticom, Interdaw, Sofex czy usługi Wielobranżowe jest synonimem oszustwa w każdym calu - umowa jest lipna, wypłata żadna i wypłacana w żenujący sposób wprost do ręki z worka z pieniędzmi, który raz w miesiącu przywozi szef. Szefostwo i przeważająca większość kolegów z pracy - niekompetencja w każdym calu - omijać z daleka!

Sofex, Tompol

Potwierdzam wszystko, co powiedzialy moje przedmowczynie:) Niestety oprocz kontaktu z jezykiem same minusy. Firma bardzo nieprofesjonalna, brak jakiejkolwiek motywacji do pracy, zenujaco niskie zarobki, umowa na najnizsza krajowa, wszystkie polskie dni wolne od pracy pracujace (oprocz Bozego Narodzenia i Wielkanocy), koniecznosc robienia nadgodzin (przy tej pensji i tak chetnych nie brakuje), brak mozliwosci rozwoju. Prace polecilbym tylko studentom chcacym dorobic.

Honza

Jedynym plusem jest możliwość kontaktu z językiem. Pensje żenująco niskie, niekompetentne kierownictwo i brak jakiejkolwiek wizji.

Zostaw merytoryczną opinię o Interdaw dla Delticom AG - Poznań

Interdaw dla Delticom AG
1.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Wiśniowa 5
    86-050 Poznań