Opinie o E.Leclerc w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy E.Leclerc. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w E.Leclerc o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc w Radom

witam jaka stawka Brutto wynosi dla leklerka Radom

Były pracownik.

(usunięte przez administratora) i codzienny mobing. Tu nie liczy się człowiek ani pracownik. Dla kierownika liczy się obrót, żeby to on dostał premię, a pracownik jest zwykłym robolem, który ma pracować po 12 godz. dziennie najlepiej bez dnia wolnego. Nadgodziny nie są oddawane, ani wypłacane. Kierownik układa grafik dla picu, żeby się tylko zgadzało w kadrach. Nie można sobie nic zaplanować, bo dni wolne są zabierane i nie oddawane. Trzeba się nadźwigać ponad obowiązujące normy, bo "ma być zrobione", nieważne jak. Nie polecam pracy w Leclerc Radom, a nawet odradzam, szczególnie dział SEZON.

Jonny
@Były pracownik.

Dokładnie grafik to pic na wode,karty oddaja 2 tyg przed końcem miesiaca sa tak pewni że nikt nie bd miał nadgodzin?Sezon to dramat wiecznie towaru jest ponad siły kadry...kolejny dział przyjecia towaru tam to dopiero są łamne normy godzin i wiele innych obowiozków magazynier robi wszystko...głównie sie tam robi po 10 h ...

Jak wypowiecie się na temat związany z zarobkami w E.Leclerc? Czy od czasu dodania ostatniej opinii wynagrodzenia w przedsiębiorstwie zmieniły się?

Jonny

Bardzo dobrze wiem ze nadal jest podstawa 2100 brutto...w dalszym ciagu sa nie odpłatne nadgodziny i rzadko sa oddawne....roboty jest po pachy i obowiazków aż nad to co powino być do zarobków

Nowa

Nic się nie zmieniło 1530zł do ręki to śmieszne pieniądze pracuję trzy miesiące zero premi a nowy pracownik jak to określają inni pracownicy musi się wykazać to znaczy latać biegiem wynosić śmieci bo podobno to obowiązek nowych i cicho siedzieć i na każdym kroku jest się krytykowany nie polecam nikomu pracy w tym markecie

Wojas

Wiesz co, no z lokalizacjami bywa różnie, to chyba wiadomo, ale generalnie premie jakieś są, od obrotu, punktualności, nadgodzin, no co mam Ci powiedziec, na pewnoe nie stracisz na tym interesie, tak sądzę

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w E.Leclerc spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Kendi

W E.leclerc obsługa do (usunięte przez administratora) szczególnie na kasie niektóre kasjerki sa miłe i normalne a jedna z krótkim włosami to by w ryja dotała ode mie za to że mi piszczała bramka i niumie zawołać ochroniarza tylko drze się na cały E.leclerec że (usunięte przez administratora) a złodzieja niema jeszcze kiedyś wyląduje jej na gebie E.Leclercowy jogurt i nie tylko .Liscia by dostałą i zjebe ode mie i od innych ludzi .A ja mało nie poszłam na skarge teraz żałuje że tego nie zrobiłam. takich ludzi się nieszanuje może to dla niej dobrze bo taka osoba nibty jest dobra do pracy ale gówna prawda osoba nadajaca się do pracy ma kulture osobistą a ona niema .Zero kultury!Widać jaką szkołe skończyła podstawówke.Kiedyś nie było gdzie do kasy bo wszystko zajete to sie poszlo do niej strzelilo asie mine a ona cos nie tak sie odzywa .Tak bo obrzydza mie pani !!!Hahaha

Kaśka

Pracowałam w E.Leclerc i nie działa mi się żadna krzywda, nawet miło wspominam. Obecnie pracuję w Auchan, tam to jest dopiero kołchoz!!! Żałuję, że się zwolniłam.

Stażysta
@Kaśka

Co Ty pierniczysz, że niby w L.Eclerc jest dobrze. Właśnie tam pracuje ( jestem na stażu. Jedno wielkie bagno. Ze mną pracuje "sławna" Róża. Jest moją kierowniczką. Kobieta całkowicie nieodpowiedzialna, fałszywa. Jednym słowem wredna suka i nic więcej. A więc co tu mówić, że tu niby jest dobrze. Skoro było Ci dobrze, to wracaj. Róża nie ma już komu "świń podkładać", to zajmie się Tobą :-)

ola

E lecler masakra ! Nigdy więcej tam nic nie kupię . Kupiłam mop który jest popsuty reklamowalam go ale nie znaleźli żadnej wady a kij się składa podczas użytkowania . Wszystkie produkty jakieś lipnej jakości . Nie polecam pani wyjmuje z jednego pudełka kij do drugiego i wszystkie są zepsute masakra . Najgorszy sklep i najgorszy serwis .

nikos

zona tam pracuje za 1290 netto i niewiem o ktorej wroci do domu ,nawet sama niewie a poszla np dzis na 4 rano a jest 15 i niedzwoni,kolchoz jak za drugiej wony swiatowej

ktos
@nikos

ja tez tam pracowalam - dosyc dluuugo i o wiele za dlugo. teraz mam inna prace i wierzcie mi wszyscy, ze nie ma chyba nic gorszego niz praca w e.leclrc zero szacunku ze strony kierownictwa i chocbys nie wiem jak bardzo sie staral i wywiazywal ze swoich obowiazkow to i tak bedzie zle. Na dodatek przy takim podejsciu kierownictwa to nawet pracownicy gryza sie ze soba w walce o uznanie, ale "gorze" to najwyrazniej na reke - naprawde nie warto to i tak nic nie da. Niektorzy kolegow i kolezanki "sprzedaja" do kierownictwa w nadziei ze bedzie im lepiej - to nie tak dziala, bo jak juz go wykozystają na maksa, a jemu noga sie podwinie - to "sprzedawanie" i tak mu nic nie pomoze. Apeluje do wszystkich pracownikow wspirejcie sie miedzy sobą, bo jak wy bedziecie trzymac sie razem to "gora" psychicznie was nie wykonczy. Naprawde mozna pracowac z godnoscia.

Kubeczek

Jestem dziewczynką. Witam, w sumie to mnie zmuszono bo szanowana kierownik poszła na zapalić zamiast pomóc mi zdjąć kasetkę i ją rozliczyć ponieważ był to mój 1 dzień w pracy i nie umiałam tego zrobić. Ale na 2 dzień wyszłam wcześniej o godzinę.

kubeczek

Czy w Eclerku Kielce płacą za nadgodziny, niech mi ktoś odpisze błagam wręcz i z góry mu dziękuję?? błagam

Witam chcialam podzielic sie opinia na temat osob pracujacych w leclerc zwlaszcza jesli chodzi o panie obslugujace cpn. Zastanawia mnie fakt czy mniej mozgu ma kadra kierownicza czy osoby przez nia zatrudniane ale coz sie dziwic jaka placa taki pracownik. otoz naderwany banknot to juz nie pieniadze jestem ochroniazem mam wazna funkcje nic nie szkodzi ze nie potrafie myslec bo nie skonbczylem nawet podstawowki. Ci ludzie maja za mala wiedze nawet do zbierania lisci w parku. podejscie do klienta karygodne komplketny brak kultury, klasy i podstawowych zasad obycia wsrod ludzi. Zlodziei sie boja i nawet nie podchodza ale za naderwanie banknotu twojego prywatnego wzywaja policje twierdzac ze skoro go przerwales wyjmujac z portfela to musi byc zfauszowany. Skad sie biora ludzie z tak mala wiedza i inteligencja czy to kwestia braku wyksztalcenia czy poprostu chec dowartościowania swojego ego z powodu pelnionej niestety malo istotnej funkcji.

Psychoterapeuta
@Kasia

Kasiu-ochroniarzu, parafrazując słowa Aleksandra Fredry cytuję: ''Że nikt ci nie powie,żeś głupi, przez to mądrym nie jesteś''.Twoja opinia jest pełna błędów, bełkotliwa i nic nie znacząca. Wiec, że tylko idioci wierzą w swoją nieomylność i właśnie zaszczycasz to ''chlubne'' grono swoją osobą!

ania

szkoda ze nikt nie napisał o tych nadgodzinach. Jak jest dużo roboty to musisz zostać i koniec a przed swietami to już standard jeszcze jak inwentaryzacja jest to masakra tylko by chcieli żeby siedzieć a za co? (usunięte przez administratora)

gienio

wchodzi teraz nowy system pracy.t.z.n.ELASTYCZNY CZAS PRACY i niestety ,jak nam zagrają,tak będziemy tańczyć.Raz pracujesz 2-godziny,a raz 10-godzin i to nie Ty decydujesz,tylko pracodawca!!!

luiza

chciałam zpytac w jakich godzinach pracuja kierownicy,

gienio

każdy ma swoją godność,jeśli chce to pracuje,

gienio

zero nadgodzin,chyba,że w okresie przed świątecznym,ale to rzadkość.!!!

gienio

umowa o pracę tzn.PEŁNY ETAT(SKŁADKI ODPROWADZANE NA EMERYTURĘ)Czy siedzisz na kasie,czy na innym dziale masz przerwę .która Ci się należy,możesz iść na nią w zależności od sytuacji.)

gienio

Poza tym,że traktują Cię jak psa,umowa jest w porządku.Pełny etat.Robisz niestety za minimum socjalne

piko

może tym jak tam traktuj się ludzi, i nie przestrzega prawa pracy, powinien się ktoś tym zainteresować

forumowicz

tak jest ekipa sprzątająca, ale większość czasu spędza na paleniu papierosów...

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc - Radom

• Jak się pracuje w E.Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.Leclerc?

E.Leclerc