Opinie o Jakubiec Sp. z o.o. sp.k. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Jakubiec Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Jakubiec Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakubiec Sp. z o.o. sp.k. w Ruda Śląska

Basia

Jakiś czas kupowałam, szczęśliwa, że zawsze mogę pojechać i nieco kupić z garmażerki jak mi się gotować nie chciało i było ok. Jednak w ostatni piatek kupiłam szałot i gołąbki, do kosza poleciały !!! Niejadalne.I to samo z sosem pomidorowym, rozwodniony przecier zaciągnięty mąką. Tak nie było, kucharz się zmienił ? Taka wpadka, już garmażerki nie kupię, to nie ruletka żeby ryzykować czy jadalne czy nie. Trzeba na to uwagę zwracac, jakość musi ZAWSZE być dobra. Jestem bardzo rozczarowana....

Beata
@Basia

i co, faktycznie od tego czasu nie kupowałaś czy jednak spróbowałaś jeszcze raz? Ciekawa jestem czy to taka jednorazowa wpadka, każdemu się przecież może zdarzyć.

Janka
@Basia

Zgadzam się z tą opinią w 100%. Kilka razy w ostatnim czasie kupowałam gołąbki oraz krokiety z kapustą i grzybami. Praktycznie nie nadają się do jedzenia, tym bardziej, że ceny nie są małe, tak samo z cenami ciast.

Julia
@Janka

To ile te ceny tak właściwie wynoszą? Ogólnie to kupiłaś raz, nie podeszło Ci i i tak chciałaś im dać kolejną szansę skoro kilka razy brałaś?

Henryk

Zakupiony drogi tort na 30 tke okazal sie niejadalny na Pokoju 1 A.Z tego co widac w sklepie wiekrzosc ciasta jest nie jadalna i juz nigdy tam nie kupie.kupuje gdzie indziej i taniej i zjem ze smakiem.Nie polecam ciast u Jakubca.

marianowak1950@interia.pl

SZANOWNY PANIE JAKUBIEC .!!!!!.PISZE BO ZEPSUL MI PAN SWIETA. ZAMOWIONY MAKOWIEC OKAZAL SIE NIESWIEZY, W SKLEPIE NA ULICY POKOJU 1. JESTEM ZAWIEDZIONA ZAKUPEM. STALA KLIENTKA .....!!!.

Haziik

Nie polecam pracy w tej firmie!!! Pracodawca nie słowny! Wyplata na czas, pensja nie adekwatna do tego co się robi względem innych. Kierownik bardzo miły z początku później okazał się tyranem!!Ludzie w porządku ale nie wszyscy. !! Także nie polecam.

Filemon
@Haziik

Bez przesady.. Ludzie w tej firmie pracują po X lat . A to chyba coś znaczy.

Czy po rozmowie w Piekarstwo-Cukiernictwo Produkcja Sprzedaż Marek Jakubiec rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Kamka

Jakie zarobki sprzedawca

Martyna

Ile tam może piekarz zarobić ?

Bogna

@Dominika Akurat firma jest bardzo dobrym pracodawcą więc sądzę, że konkurencja mocno zainspirowała?

Dominika

@Masakra a ty byłeś pracownikiem tej firmy ? Jak myślisz z czego wynika taka atmosfera szefostwa ?

Masakra

Masakra szefostwo to jedna wielka kicha. Nikt nie potrafi zazadzac ludzmi jak i kierownicy szefostwo czy menager. Nie polecam chyba ze ktos chce sie szybko wykonczyc.

ULIK

@Tmb Może więcej wiary w firmę, to bardzo dobry pracodawca

Tmb

Co z PPK ?? Dlaczego mas nie dostalismy od pracodawcy mozliwosci wyboru, np o rezygnacji z tekoz PPK.. czy w tej firmie będą daleje taki machlojki.

Kanarek

Podobno pracownicy jie zarabiaja yam nawet najniższej krajowej mimo pelnych godzin pracy. Chyba PIP o tym nie wie. To jest żenada w tych czasach. Wlasciciele trzepią kokosy a pracownicy pracajaza smieszne pieniądze.

ghf

no nigdy nie bedzei tak ze kazdemu wszystko bedzie pasowalo

admin

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy GM Jakubiec Usługi Piekarnicze? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Jakubiec Sp. z o.o. sp.k. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Jakubiec Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Jakubiec Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jakubiec Sp. z o.o. sp.k.?

Jakubiec Sp. z o.o. sp.k.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Piastowska 6
    41-700 Ruda Śląska

Jakubiec Sp. z o.o. sp.k.