Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Byly pracownik

Ani nie zapisuj się na izo ani na inną halę!!! Nie polecam tej firmy !!!schodzi na psy niech ten (usunięte przez administratora) juz zamkna

Lolem

Witam jak się nazywa biuro które rekrujtuje na izo?

Lolem

Witam jak się nazywa biuro które rekrujtuje na izo?

Janek

To co się tam dzieje to dramat, w pracy ludzi wykorzystują, traktują jak woły robocze, a nawet gorzej jak zwierzęta. Na hotelu patologia (nie mówię tu o wszystkich, zdarzają się w porządku ludzie), podkradają, żebrają o alkohol i papierosy, zakłócanie ciszy nocnej to codzienność... nie polecam

Nikole

Co się stało z Panem koordynatorem Pawelem??? Przyjechałam bym spowrotem ale to co teraz tam jest horror... czy panie w biurze już nie mają wyjscia i przyjmuje takie bydło???

Olo
@Nikole

A własnie zastanawiałem się nad wyjazdem. O co dokładnie chodzi z tym horrorem i bydłem?

Henry
@Olo

Ogólnie patologia co tam się dzieje... kończę znajomość z tą firmą. Odradzam każdemu co chciałby się tam zatrudnić. Pozdrawiam

Kier

Nie ważne ile byś nie (usunięte przez administratora) ciągle mało, ciągle powoli, ciągle źle... nie polecam

Matrix

Bylem tam raz i ostatni Ludzie nie polecam tej firmy kordynatory tak sie lubia ze jeden drugiemu by noz wsadzili w plecy a druga sprawa filiki zarabiaja wiecej niz normalni ludzie mysla kim to nie sa.Oraz dwa tyg przepracowac i zarobic 502 euro smiechu warte 5 euro na godz(usunięte przez administratora) warunki mieszkaniowe masakra (usunięte przez administratora) wsrod nich goraco nie polecam tej firmy!!!!!!

Sajson

Byłem tam pierwszy i ostatni raz! Nie polecam tego (usunięte przez administratora)

Co słychać na monsheim??czy są tam jakieś zmiany?? Warto wrócić tam

Do dupy firma..

Nie. Nie warto.

Wol

Lepiej nie bo co niektóre osoby chlejom podjadanom innym i (usunięte przez administratora) totalny

Izo

Droga szefowo..dlaczego znowu stracilismy taka super sztele???dlaczego ?

Szefowa
@Izo

Bo nie spełnialiście norm!

Izoooo
@Izo

Bo szefi ma to w duuuuupie.. Byle jej kasa leci...

Dzik
@Izoooo

Bo pracujecie jak szaleni a zarabiacie jak osły

Natalia

@Iwon, rozumiem, że jesteś pracownikiem ILS. W związku z tym, może napiszesz jak oceniasz warunki zatrudnienia? Jaki typ umowy jest zagwarantowany pracownikom? Przydatna dla osób zainteresowanych pracą w firmie, byłaby również informacja dotycząca panującej atmosfery w pracy.

Byle kto

Z całym szacunkiem p.Skornia i cała rodzino Szmit nie dość że zapierdzielamy za psie pieniądze na Wasz dobrobyt to to może dalibyście odpocząć po i przed pracą !

Pracownica..
@Byle kto

Ale jak szmit dzielił lodami to lecieli jak by pierwszy raz lody żarli cóż za patologia tam jezdzi..

Iwon
@Pracownica..

Dokładnie !!! Nawet pani koordynator Pawłowska poleciała

Natalia

@Pracownica.., o czym dokładnie mówisz? Co masz na myśli? Forum GoWork.pl służy do dzielenia się merytorycznymi opiniami na temat warunków pracy w danej firmie. Czy możesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery w firmie? Bo jak rozumiem, jesteś pracownikiem ILS?

Natalia

Czy ktoś ostatnio aplikował do firmy i może podzielić się informacjami na temat warunków pracy w ILS? @Byle kto, mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Co masz na myśli? Opowiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w ILS?

Natalia

@anonymous, czy jesteś pracownikiem firmy? Możesz powiedzieć coś na temat warunków pracy w firmie? @Pracownica.., czy mogłabyś doprecyzować swoją wypowiedź? Co dokładnie masz na myśli? @Zawiedziona, czy coś się zmieniło w firmie od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi?

Co słychać na monsheim..?? Bo tu jakoś cicho się zrobiło

Isolite

Wszyscy tak narzekają na brak pracy i godzin w tej firmie a ja proponuje zapytać czy byłaby możliwość pracy na ISO godzin pod dostatkiem płaca 6,5 na godzinę wiec za 3 tyg zarobicie spokojnie 1200 eur no co najważniejsze brakuje nam ludzi !!! :D

Sztance
@Isolite

wszyscy tam mają 6.5 ... A najbardziej szkodliwa jest wata i mają 5 dlaczego..????

eM.
@Sztance

Przepisy I zalecenia pracy z wata oraz podobnymi materialami w Niemczech (Umgang mit Mineralwolle-Dammstoffen. Hochbau und Han- dlungsanleitung. 2 uberarbeitete Ausga- be, October 1993). Mozna znalezc he wszedzie w internecie. Oto bezwzglednie podstawowe: Dostawca powinien gwarantowac ze opakowa- nie bedzie trwalym zabezpieczeniem przed uwalnianiem sie pylu - nie sprawdza sie na Isolite. W okresie projektowania nalezy uwzglednic stosowanie materialów ate- stowanych, które beda generowaly malo pylu. Tam gdzie to mozliwe nalezy przewidziec, aby w tym samym czasie i miej- scu nie wykonywano innych robót. Pra- ca powinna byc tak zorganizowana, aby robotnicy nie wykonywali robót izolacyjnych na poziomie powyzej glowy - nie sprawdza sie na Isolite. Material izolacyjny powinien byc magazynowany tak, aby byl bezpieczny na wypadek wystapienia trudnych warunków atmosferycznych, a jego rozpakowanie powinno sie odbywac w poblizu miejsca stosowania. Stanowisko pracy nalezu sprztac i unikac okazji do py- lenia. W czasie wykonywania robót pracownik powinien byc wyposazony w odpowiednie srodki ochrony indywidualnej. Po pracy powinna byc mozliwosc umycia sie (prysznic z ciepla woda). No niestety nawet w podstawach to nie jest Isolite. Nie zastosowanie tych I mnostwa innych regulacji jest jawnym lamaniem prawa. Co wiecej narazaniem ludzkiego zdrowia celem wzbogacenia sie. A izolacja z ktora pracujecie jest sklasyfikowana jako pradopodobnie rakotowrcza. Co wiecej powodujaca trwale uszkodzenia zdrowia itd. O czym mowia regulacje dotyczace jej oznakowan - Xn, R38, R40 itd. A teraz odpowiedz na pytanie: Bo jestescie uwazani i zarazem faktycznie jestescie glupi, dajecie sie wykotzystywac i nie myslicie o swojej przyszlosci i zdrowiu. Przed sad sku***li.

Byly Izol
@eM.

Przecież większość kolesi co pracuje w Izolite już dawno ujawnia symptomy raka mózgu xD

Gh
@eM.

Przeciesz na Iso są prysznice każdy tez ( jeżeli poprosi) dostaje tez maskę pyłowa wiec wasze argumenty są za przeproszeniem z (usunięte przez administratora) wyjęte ;)

Me
@Gh

Do gh... Chyba się mylisz kolego lub koleżanko ... Owszem prysznic jest dla facetów.. A dla pań ? I nie każdy kto prosił dostał ta maskę...

Była Izo
@Gh

Z całym szacunkiem jeśli kolego czy koleżanko piszesz o masce przeciw pyłowej to nie pitol o nie uzasadnionych argumentach bo nik tam nie wdycha pyłu tylko drobinki szkła które nie tylko szkodzą na płuca ale również na oczy i twarz wszędzie tego draństwa pełno i po każdym turnusie trzeba wszystkie ubrania wyrzucić

Byle izo
@Była Izo

Dokładnie ciuchy można prać i 10 razy tak są do wyrzucenia .. wszystko zostaje na ubraniach strasznie gryzie i piecze .. już nie wspomnę jak człowiek to wdycha i osiada się na płuca.. ale każdej pani która zazdrości kolezanka z izo tych godzin i weekendów życzę aby chociaż na jeden dzień poszły i zobaczyły jak tam jest i za tą samą stawkę co tst..

Adwokat
@eM.

Brawo! Tylko po za przepisami warunków pracy to trzeba mieć !!!dowody na nie zgodność wykonywanej pracy z przepisami i dużo kasy na adwokata????żeby chociaż bitwę wygrać ????bo o wojnie możesz pomażyć ????????

Robert
@Isolite

Na Izolajtach można pracowac jak dostanie się umowę o prace podpisaną przez samego szefa wrazie czego przez tą watę szklaną można wtedy sadzic o odszkodowanie to wtedy tak a praca mi pasuje

Zawiedziona
@Isolite

Brakuje wam ludzi ? Ostatnio brakowało pracy tej za 5€ na jeden turnus 5 dni siedzenia na hotelu ???? żałosne !!!

Pracownica..
@Zawiedziona

A ludzie którzy siedzą już długo w weekend chodzą do pracy i zaznaczam jedni i Ci sami.. a ludzie co mają parę dni przerobione dalej siedzą...pani szefowo prosimy o jakąś reakcję... !!!

Pracuś

Jak tam Alvaro?Już został tatusiem?

Zajmij się sobą pracusiu
@Pracuś

A co cię obchodzi życie Alvaro? Nie masz swojego życia że musisz się interesować życiem innych? Widocznie masz za mało pracy że interesujesz się pierdołami. Szefowo: tej osobie podwyższyć 3-krotnie normę! Zajmij się sobą pracusiu...

Stella
@Zajmij się sobą pracusiu

Kobieciarz zostanie kobieciarzem,tacy się nie zmieniają,jedynie zmieniają kobietki.

Ghd
@Stella

Akurat w tym przypadku mi Krzysia jest żal że. Akurat trafił na taką pipe co chodziła na prawo i lewo ...

Nel
@Ghd

Przecież on też chodził na lewo i prawo.Trafił swój na swojego.

Mysza
@Nel

Boże jacy wy ludzie jesteście głupi jest mi naprawdę was żal chyba nie macie swojego życia że wpierdalacie się w życie innych ma dziecko to niech ma dajcie mu normalnie zyc co was to interesuje szkoda mi jest was że jesteście naprawdę bez mózgu

naj

Krzysiowi sie juz urodzilo?co ma syna?jak to mowia cicha woda brzegi rwie,tak latał ze wylatał!najfajniejsze jest to ze ludzie go bronia a (usunięte przez administratora) wiedza taka prawda!

tygrys

Witam!mam male pytanko?dlaczego na tst moga chodzic ubrane na ciemno tylko Paulina i Kornelia?wydaje mi sie ze jak wszyscy chodza na bialo to one tez powinny,co z tego że sprzataja?nie jedna osoba sprzatala i na bialo byla ubrana,troche to nie wporzadku,no i nie wspomne juz o braniu kartonami kosmetykow!taka mala prosba do szefowej,bardzo prosimy aby przyjezdzal duzy autobus,bo to co sie dzieje podczas wsiadania do niego to przechodzi ludzkie pojecie,no i nie wspomne o ilosci osob,swinie maja wiecej miejsca,a po pracy ludzie tez by chcieli usiasc bo sa zmeczeni!

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS