Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Sara

Pani M wczoraj była na hotelu?

Nicol

Co wy za bzdury piszecie?

Witam widzialem juz duzo brzydkich kobiet ale skornia wczoraj wygladala jak czysty zul ale ludziska nos to ma fajtycznie jak gargamel dlugi. A latala wczoraj znowu za kazdym (usunięte przez administratora) jedne. A ten jej pasztet siedzial i glowa w dul haha cala szefi dupo dajka cipke ma jak wiadro

Wwww

I jak tam nasza szefi? Gdzie się bawi?

Hotel 13

Kolego abc skornia juz tez jest lysa popatrz na nia jakie juz ma przeswity miedzy wlosami. A nie wspomne miedzy nogami brzydal i tyle a jak chleje na hotelu to pijana wyglada jak zabi fakt jest jeden bardzo brzydka i zlosliwa kobieta z niej a ten facet od niej to juz szkoda slow co za pasztet ale pasuja do siebie dwie poczwary pijackie. Najgorsze jest to ze ta pijaczka znowu jutro bedzie na hotelu hlac i jak zwykle sie puszczac tak jak zawsze to robi. Szefi czekamy na twoja ciaze co sie tak chwalisz ze jestes! Zal nam pania.

Abc

Rafi zeby zostac kordynatorem musisz pani Skorni duzo wudki wozic i wszystkich podpierdalac tak jak to ribia od niej pieski. Lub dobrze ja wygrzmocic u niej w domu tak jak to robia wszyscy jak jej dobrze zribisz to moze ci sie uda tylko Niewiem czy to warte na takiego brzydala sie klas do kariery Magda daje dupki zeby miec wladze i jak wyglada sami widzicie tak jak ktos napisal gargamel z dlugim nosem i bardzo brzydka kobieta zniszczona jest bardzo!

Rafi

Co? Nie rozumiem

abc

Hmmmm no niby podobni ale Gargi jest z gory lysy :-/

Rafi

Jak można awansować czy dostać się na stanowisko kordynatora?

Monia

Widzimy ze ktos wykasowal wczorajszy wpis w kturm bylo ze skornia pila na hotelu. Fakt pila i znowu nabita byla bardzo mocno odwozili ja znowu bo nie byla w stanie chodzic wstyd i hanba. Pozdrowienia do tych co dali wpis o gargamelu fajtycznie podobni usmialismy sie bardzo oj szefi haha

Jojo

Witam. Czym sie ruzni szefi od gargamela niczym obydwoje sa wredni bardzo brzydcy obydwoje maja dlugie nosy i mieszkaja sami z kotami haha pozdrawiamy szybkich

Robol

Witam dajcie sobie spokuj z ta praca z tego co wiem maja pozakladanych mnostwo spraw o mobing. A w szczegulnisci sprawy przeciw skorni. Skornia jak sie upila na hotelu to gadala ze prawdopodobnie wszystkich polakow zwolnia bo sie boja polskiego sadu i ta pijaczka zostanie zerem

juju

Czy ktoś się orientuje jak tam z pracą? Jak byłam w listopadzie to mówiono że nie mają umowy podpisanej z Sandrą i że Ukraini nas zastopią.

Monia

Bylam dzisiaj w legnicy sprawa zalozyc. Ludzie tam bardzo mili i sprawa yie zajmna przeciwko M Skornia i jeszcze zglosilam jeszcze do pipu o lamanie praw czlowiek. A co sie dzieje z szefi jakos brzydka sie zrobila tak latka uciekaja a alkochol szkodzi a ona pije jak malo kto na tym hotelu ciekawe kiedy znowu menelka znowu bedzie sie bulila pod hotelem tak jak ostatnio dobrze ze juz nie musze jechac do tego burdelu

Tak

W tej firmie wszyscy pracuja na czarno jak cos ci sie stanie to zaraz wysylaja do polski czemu? Bo sie boja bylem w tej firmie w legnicy i wszystkim sie zajmna adwokat powiedzial ze tu jest wszystko nie zgodne z prawem czlowiek ja tez nie mam zadnych papierow na starosc bedziemy szukac skladek a jak pani Magda taka madra to zobaczymy czy taka bedzie w sadzie. Jak czlowiek chce od niej jakis Papier to nie chce nic dac sprawy beda zalozone przeciwko skorni bo ona reprezetuje ja w pl. Ja osibiscie polecam ta agencje zrobili na mnie duze wrazenie i sa naprawde solidni pozdrawiam

Sprawiedliwa

Czy ktoś z was miał taką sytuację, że pracował tam rok albo i dłużej i nie może uzyskać na papierze okresu zatrudnienia i odprowadzania za pracownika składek w tej firmie? Czy ta firma z Legnicy jest wstanie pomóc w takim zakresie? Okazuje się, że robiliśmy na czarno? Proszę o konkretne odpowiedzi , bo koordynatorzy poza durnym uśmiechem nic więcej nie są w stanie zaoferować nie mówiąc już o biurokracji tej firmy.

?

Zapomnialam o jeszcze jednym i teraz pokarzemy pijaczce gdzie jej miejsce przy szmacie na winie szefi zebys sie zakrztusila przy kolacji i najgorszych swiat ochlapusie rok 2016 bedze twojim najgorszym szykuj duzo kasy na odszkodowania za to ze nie dalas nam Papieru na rodzinne a twojie pieski dostawaly i mieli placone a my nie ty menelko

?

Witam tu macie namiary na te firme z legnicy. Europejskie centrum odszkodowan. 59-220 Legnica Ul. M. Kolbergo18 oni sie wszystkim zajmna i naprawde sa solidni pozdrawiam:)

Aga

Wlasnie zne zjechalismy do pl i zamierzamy zalozyc sprawe szefi macie jakis numer do tej firmy z legnicy bo slyszalam ze duzo wnioskow juz tam jest na temat wykorzystwania i mobingu w pracy przez pania skornie. A wczoraj znowu szmaciski nachlane po chotelu biegalo. Zycze wszystkim zdrowych i wesolych swiat oszywiscie oprucz tej pijaczki szefi

Robol

Panie detektyw malo pan wie tego nie moze pisac jedna osoba chyba ze bardzo dobra znajoma pani skorni. A po drugie tu jest napisana cala prawda o pani magdzie taka byla i jest a policja za prawde nie kara a tu ludzie pisza calo prawde o niej i wszyscy o tym wiedza nawet jej pieski ale poprostu sie ja boja i (usunięte przez administratora) jej liza bo maja dobrze a ona traktuje ludzi jak smieci ale juz niedlugo srawy sa wtoku przeciwko szefi haha jaka szefi a teraz to juz sobie nagrala mi juz nie zalezy a duzo wiem co robila i robi madziu nie pomoze dawanie dupki oldfidowi ani on i jego adwokaty cie nie pomoga wszystko jest nagrane jeszcze sie zobaczymy w sadzie dobrze wiesz za co i sie teraz buj lajdaczko

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS