Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

Witam jestem nowy w tej firmie i powiem jedno widzialem skornie w piatek i te opinie swieta prawda ale dziwi mnie jedno co te chlopaki w niej widza cycka zero pupa plaska obrzydliwie huda na pul lysa no i fajtycznie nos dlugi miedzy nogami szpara czyli trocbe tego tam miala chodzi rozbita masakra a brzydka jest naprawde duzo lepszych tu jest kobiet i napewno nie takie puszczalskie

detektyw
@Nowy

To tak chamsko widać, że te wszystkie posty pisze jedna osoba. Jeszcze jednoznacznie nie mogę się zorientować, czy to kobieta, czy mężczyzna. Postarał/Postarała byś się nie pisać tych samych błędów, składni, cokolwiek. W zależności od tego, czy ktoś będzie interweniował, materiału jest wystarczająco, żeby zgłosić sprawę na policje.

Misiek

Jak z tym numerm kata dla panstwa skorni skoro chlopak fajtycznie tak smierdzi to czeba mu dac na mydelko skoro pani skornia nie umi a fajtycznie pasuja do siebie haha dwa brudasy i pijaki

ILS KONTAKT

Cześć Czy macie kontakt do osoby polskojęzycznej z ILS? Przełożoneych M.Skornii?

Hotel 13

Adiczek niech zbiera kase dla siebie bo zachwile peknie wyglada jak dynia ha ale chlopaki mam Dobra wiadomsc dostalem nagranie jak skornia robi loda gosciowi na hotelu napewno nie pamieta bo widac ze pijana jak zawsze dam znac jak wsadze na yutube

ojej

Adicek niech puche zrobi tak jak wtedy zbieralismy na transport zwlok tej babki co zmarla bo odfryd nie chcial dac kasy

Hotel 13

Nr konta prosze podac ba zrzutke na perfumy dla panstwa skorni :-)

ojej

To madzia przy kosmetykach pracuje i nie moze w firmowym sklepie kupic i chlopcowi na mikolaja paczki za 3,5€ podarowac zeby sie umyl facet? Za drogo? Robimy zzutke?

Jest firma EUCO z legnicy, w mojej sprawie zajeli sie profesjonalnie od samego poczatku, czytaj opinie o nich a oni dobiora sie do dupy magdzie i to w 110% zaplaci za kazda wyzadzona krzywde i to slono. Pozdro do ptacownikow aktualnych, bylych i zmarlych

Pracownicy

Ma jtos namiary na Dobrego adwokata bo zamiezamy zalozyc sprawe M Skorni za mobing i lamanie praw czlowiek w pracy Czekamy na Info pozdrow

I znowu ta pijaczka skornia nabita jak swinia pojechala z kierowca do siebie bzykac to juz jest obrzydzenie skornia ty sobie znajdz faceta no ale cie rozumiemy jestes brzydka i nikt cie nie chce Szkoda nam cie pijaczko

Hotel 13

I znowu ta pijaczka skornia pije na hotelu nr13 nie masz domu tu cie nikt nie lubi czarownico brzydka chlopaki juz czekaja kto cie odwiezie i pobzyka sobie jak zwykle fuj byle kto cie bzyka ale cuz jestes taka brzydka ze nikt na ciebie juz nie spojrzy i musisz brac ochlapy zal nam pania

anna krzikala

Magda jestes zepsuta do szpiku kosci

Marysia

Sprawa wobec M. SKORNI ZOSTANIE ZALOZONA JESZCZE W TYM ROKU ZA MOBING W PRACY I OSZUSTWA WOBEC PRACOWNIKOW Z OKAZJI ZBLIZAJACYCH SIE SWIAT ZYCZYMY CI NAJGORSZYCH SWIAT I ZEBYS SIE ZAKSZTUSILA OSCIA Z KARPIA ZYCZA LUDZIE Z HOTELU NR 13 ORAZ 15 TWUJ CZAS SIE ZBLIZA BRZYDKA PIJACZKO TWUJ NOS SWIECI JAK LATARNIA

Gabi

Witam mnie tez skornia zwolnila za nic tylko ze to jest nie zgodne z prawem i sprawa trafi do sadu z mobing w pracy sprawa bedzie zalozona prywatnie wobec M Skorni za krzywdzenie ludzi. Pijaczko jak ktos ci wudki nie przywiezie to zaraz ma w pracy przesrane tylko od niej pieski maja dobrze i pijani busami mykaja i nawet Magda jezdzi pijana tym sie powinna policja zajac bo to co tu ludzie pisza to swieta prawda i za prawde policja nic nie zrobi oj ale mamy szefowa wstyd na cala firme pozdrowienia dla gwiazdeczek

Ukryta kamera

Po pierwsze policja nie upublicznia swoich działań , gdyż szkodziło by to dobru śledztwa i jego wynikom (wpis policji oczywiście zniknął), po drugie w każdej plotce jest jakaś prawda a po trzecie cieszę się , że już nie muszę uczestniczyć w tej całej zakłamanej farsie, gdzie zarabiają głównie ci co są w układach a reszta to tylko nic nie znacząca siła robocza, na której oczywiście najwięcej się zarabia. Nie pozdrawiam :)

racja

Babka ma racje mie magda zwolnila bo prosilem ja zeby mnie puscila na pogrzeb chszestnego a zajac pijany jezdzi busem i jest super brawo skornia!

calineczka

Za to ze mnie zwolnilas i nie podalas powodu ni powiem ci juz nigdy pani magdo tylko beszczelna malolato bez szacunku do osob starszych nie jeste pepkiem swiata a przy wigilijnym stole bys sie karpia oscia zaksztusila

ojej

Policja? A kiedy policja ustali ze skornia uprawia mobing na ludziach zastrasza ich zwalnia bez podstawnie rozbija malzenstwa i psychicznie wykancza ludzi oraz spozywa z nimi alkochol o sexie nie wspominajac? Co magda kopara opadla wysle kilka z tych opini i filmik + zdjecia ktore ci kiedys zajac zrobil do pana franka schmita ciekawe czy bedzie zadowolony?

Darek

Z jednym się zgodzę brzydka ta nasza szefi czyli M.Skornia

robol

No faktycznie ma nos jak skocznia w saporo a z tego alkocholu ma ta kichawe czerwona ze ja z daleka widac fuj ale ona jest brzydka hihi

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS