Opinie o ILS w Worms

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie ILS. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ILS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ILS w Worms

haha

Magdziu mozesz pisac o sobie same dobre żeczy ale każdy cie zna i wie co z ćiebie za wredna kobieta.Zapraszamy do psychiatry bo masz w głowie nasrane pijaczko

majka

Szefi dobra kobieta hihihi. Madziu nie musisz dawać opisów o tobie kazdy kto tu dłurzej pracóje to wie co z ciebie za pijaczka i puszczalska jak oldfidowi po kolanach skakałaś a co do byłych każdy ci kopną w (usunięte przez administratora) po 3mie zaden dłużej z tobą nue wytrzyma i napewno zaden by do ciebie nie wrućił bo jestes jednym wielkim wysypiskiem smieći .Tylko o kturych byłych ci chodzi tych co z nimi byłaś czy ci co cie pukali bo tych to jest mnóstwo hehe ty sie nadajesz jedynie do mycia toalet tak jak to robiłaś kiedyś hihu

lukrecja

witam wszystkich pracujacych i tych co tst maj zasoba!Czytajac wasze wpisy naprawde to jest zenada i kpina.Przepracowalam w tej firmie trzy lata i jakby tylko troche lepiej placili jestem zaraz z powrotem Poznalam tam naprawde fajnych ludzi i do dzisiaj mam z nimi kontak. Wypowiedzi bylych facetow niby p.Skorni to poraszka napewno wypowiadaja sie Ci ktorzy maja ochote na nia a ona im dala najnormalniej kosza ha ha niestety facet juz jest tak skonstruowany ze nie znosi dobrze poraszki i potem swoja zolc wylew na forum.Znam p.Skorni osobiscie i jest zajebista babka nigdy nie mialam problemu zeby cos zalatwic.A ludzie jak ludzie wszedzie sie znajda jakies ochlapy.Pozdrawiam ciplutko szefowa.

B.

To jest już naruszenie prywatności i dóbr osobistych, że tak szefi nazywacie. Nadaje się do nasprawe karna. I nie jest prawdą to co piszecie. Magda żadnego z koordynatorów nie ruszyła.

monia

Na własne oczy widziałam jak Magda całowała sie z adikiem jezdzi z nią wszedzie i ją puka a zajączek ją brał na hotelu i są na to dowody Magda jesteś szmaćisko numer jeden tej firmy ludzie czas wszystkich uświadomić kim jest (usunięte przez administratora)

pracownicy

Firma jest ok tylko szefowa pijaczka i puszczalska i wredna kobieta jak by ją zwolniono to atmosfera byla by lepsza i więcej ludzi chętnych do pracy szefostwo otwurzcie oczy kto was reprezętuje pijaczka i kurw.a to wstyd dla całej firmy tst czeba franka uświadomić bo napewno nic nie wie ze jego brat ją puka.Skornia ty łajdaczko sypiać z 56 letnim facetem no ale cuż daje ci władze hehe

robol

Hihi szefi wkońcu sie ludzie obudzili i puszą całą prawdę o tobie (usunięte przez administratora) usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ludzie Magda Skornia to pijaczka i kur...wa jak ktoś ma ochotę zadupić to prosto do Alzey tam mieszka Magda karzdemu da dupki a jest wielka i przyjmnie każdego kutaska od niej wrota są otwarte dla wszystkich hihi

adi

Na własne oczy woidzialem jak szefi czyli Magda Skornia była pijana na hotelu i ją w 5 brali na hotelu nr 15 była tak pijana że nic nie pamięta pijaczka i kurw...a jedna a jej cipka to jedne wielkie wysypisko śmieći puszczasz śie na lewo i prawo (usunięte przez administratora) z Raciborza czekamy na ciebie w Raciborzu byli pracownicy mamy dużo do pogadania z tobą .puszczalska Magdo Skornia Koszewski

tito

Madzia myła kibelki daje i dawała dupki każdemu szefi ty kurw...o hihih

kari

Tak ludziska ta szmatka sprzątała kibelki na winie i tst a teraz zgrywa wielką panią skornie ma co ma dzięki dawaniu dupki oldfidowi i to karzdy wie ze starych roboli skakała pipą z fjutka na fjutka ludzie kawał szmatki i pijaczki najlepsze jest to że mamy ją wszyscy gdzieś Madziu jesteś zwykłą zdzirą i szmatką do ucierania kutasków

monia

Ta pseudo szefi naprawde była sprzątaczką???

michał

Teraz ją pyka ochrona szefi ty szmatko i pijaczko hihihihihihihihihi

napalony

A tam ludzie niewarzne jaka jest za tydzień będzie impra i szefi każdemu da czekamy na ciebie szefi tylko sie umyj

kochas

Fakt jest jeden nasza Magda czyli szefowa ma tak pochwe rozbitą i brzydką że asz na wymioty bierze wargi wyglądają jak hamburger a rozbita jest jak wiadro brałem ją kiedyś jak wiekszość z tst i w pipce ale chłopaki każdemu da czyli wydymać i na śmietnik bo to czysta szmatka

my

Nasza szefi sprzątaczka haha a taką panią zgrywa.znam ją już dlugo i powiem krutko na tst są dwie bramy wjazdowe jedna glòwna na tst a druga miedzy nogami magdy skorni tyle końi co tam bylo to kosmos już ją na tst niema kto pykac ale szefi nie przejmuj sie imigrańći nadchodzą swieże fjutki dla ciebie szmatko

taaaaaaak

A turki brudasy ja od tylu brali jak sie nad kibelkiem pochylala :-)))))))))

co?

Szefi na szmacie darla?

A mi się podoba, zajebista atmosfera, spoko robotka, jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk to i sobie ładną prace może ogarnąć. Tylko żeby nie trafić na zadupie, to będzie wszystko cacy ;) A co do Cioci Madzi to nic do niej nie mam, w stosunku do mnie spoko kobietka. Jak jej podpadniesz głupotą to później są takie komentarze co niżej ;) dla mnie OK

xD

A mi się podobało. Zajebista atmosfera, jak ktoś nie jest tępy to prace też sobie może ogarnąc wporządku. Tak czytam o tej Magdzie hahaha ludzie :D Ja ją tam lubię :D jest wporzadku dla ludzi którzy są dla niej wporządku :D nie wiem siedziałem tam 2 lata i spoko. Tylko żebyście na zadupie nie trafili :D bo lipa ze sklepami.

majka

Ta kobieta jest bez wstydu ja bym na odniej miejscu sie pod ziemie zakopala taka opinie miec to wstyd i hanba ale cuz sama sobie na to zapracowala puszcza sie pije jak stary alkocholik juz wyglada jak wrak czlowieka brzydka i chuda jak patyk skura i kosci szefowo nie sluzy ci chlanie i puszczanie sie jak pierwsza kur..wa z tst wstyd i hanba ze takie cos jest wizerunkiem firmy

Zostaw merytoryczną opinię o ILS - Worms

• Jak się pracuje w ILS?

Zobacz opinie na temat firmy ILS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 77.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ILS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ILS?

Kandydaci do pracy w ILS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ILS